Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

first pain experience-part 1

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Jomaru, στις 20 Ιανουαρίου 2009.

Tags:
  1. Jomaru

    Jomaru Guest

    ειναι η πρωτη μου εμπειρια ως κυριαρχος αν και νομιζω α οτι πιο σωστη λεξη ειναι σαδιστης. ο πονος ειναι αυτο που μου αρεσει πραγματικα , θα χαρακτηριζα τον εαυτο μου σαδομαζοχιστη. αυτο που θα σας περιγραψω εγινε πριν 3 χρονια. η κοπελα ηταν η φ.. επειδη ειναι μεσα απο την κοινοτητα δεν θα ηθελα να πω το πραγματικο της ονομα.

    τοτε εγω μολις ειχα τελειωσει απο το πανεπιστημιο στην Πατρα και ειχα επιστρεψει στην Αθηνα. μιλουσαμε καιρο ειχαμε ανταλλαξει τις εμπειριες μας και αποφασισαμε να παμε για ενα καφεδακι. η φ.. σαν κι εμενα σαδομαζοχιστρια με εντονο το μαζοχιστικο στοιχειο απλα ηταν αρκετα μεγαλυτερη μου 23 χρονια διαφορας μας χωριζαν. αυτο δεν σταθηκε εμποδιο. πηγαμε για καφε στα Εξαρχεια.. ηταν ωραια. μιλησαμε ελευθερα. ευχαριστη επικοινωνιακη. η φ.. ειναι πολλη αδυνατη κι επειδη ειναι αρκετα δραστηρια ειναι αρκετα γυμνασμενη.. ωραια ποδια τα οποια δεν δισταζε να φανουν. γενικα οταν μου αρεσει καποια και θελω κατι να γινει της το λεω μετα απο καποιο διαστημα, με την φ.. αισαθνθηκα πολυ ωραια απο την αρχη και λογω των συνομιλιων στο τσατ παρασυρθηκα αμεσως, της προτεινα να την πονεσω. ευγενικη οπως ειναι ειπε οτι θα γινει και αυτο. φανταστηκα χυλοπιτα. να μην σας κουρασω με αυτα. επειτα απο μια εβδομαδα με καλεσε σπτι της για φαγητο.

    πηγα στο σπιτι της , στο κεντρο, αν και δεν ειμαι γνωστης του κεντρου δεν δυσκολευτηκα να το βρω.. της πηγα ενα ωραιο κοκκινο κρασι, ανοιξε με υποδεχτηκε.. φορουσε ενα φορεμα με λουλουδια διαφανες και ηταν ευκολο να διακρινω οτι εσωρουχα δεν φορουσε, ανοιξαμε το κρασι. φαγητο φυσικα δεν υπηρχε.

    η ατμοσφαιρα ηταν αρκετα ερωτικη.. της ειπα οτι δεν θελω να πηδηχτουμε απλα οτι θελω να την πονεσω..

    της ζητησα να βγαλει τα ρουχα της και να σταθει μπροστα μου καθομουν στην πολυθρονα κι επiνα το κρασι μου της ζητησα να σκυψει μπροστα μου ετσι ωστε τα δακτυλα μου να την αγγιξουν. ηταν υγρη αυτο ηταν ενδιαφερον αλλα απαραδεκτο. απο μια εμπειρη απαιτεις αυτα να γινονται κατ οπιν διαταγης. της ζητησα να κατσει κατω στο κρυο πατωμα και να αυνανιστει.το εκανε και με χαροποιησε ιδιαιτερα οτι ζητησε αδεια για να χυσει.. αυτο το μερος τελειωσε. της ζητησα να ξεχασει για αρκετη ωρα την καυλα της.

    την πλησιασα και ηταν ωρα για να αρχισει ο πονος.. κατ αρχην αρχισε με ενα πολυ ωραιο σπανκινγ με τα χερια στα γονατα μου. αυτο που δεν μου αρεσει ειναι το κλαψουρισμα. της ζητησα να σηκωθει. πηρα μονωτικη ταινεια κι εκλεισα το στομα της. την οδγησα στο κρεββατι. τα χερια της τα εδεσα στο κρεββατι οπως και τα ποδια , το σωμα της μπρουμυτα. το φιμωμενο προσωπο δυσκολευει την ασφαλη λεξη. πηρα το καλωδιο μπαλαντεζας που ειχα φερει μαζι μου ειναι το αγαπημενο μου. αρχισα να την χτυπαω αρκετα δυνατα σε πλατη και μπουτια. το σωμα της τρανταζοταν αν και φιμωμενη ακουγοταν. στα 20 χτυπηματα σταματησα, μερικες γραμμες κοκκινες στην πλατη της σχηματιστικαν το θεαμα τοσο μοναδικο αγγιζα τα σημεια της λατρευω να ζωγραφιζω σε ενα τετοιο κορμι.. πηρα το πινελο μου παλι και της εδωσα αλλα 10 γερα χτυπηματα. ακουμπησα το βρεγμενο απο τα δακρυα προσωπο της. της ψιθυρησα αν θελει να συνεχισουμε για αλλα 30 γερα χτυπηματα κουνησε καταφατικα το κεφαλι της. το πινεολο μου αρχισε να την χτυπα ξανα αυτη τη φορα μονο στην πλατη. πονουσε παρα πολυ εκλαιγε μου αρεσε να κλαιει. σταματησα. της εβγαλα τη ταινεια. μο ζητησε κι αλλο. την αφησα εκει. πηγα εκανα ενα μπανακι , χαλαρωσα. γεμισα το ποτηρι μου , ενα δευτερο ποτηρακι.. της εδωσα να πιει λιγο νερο χαιδεψα τα μαλλια της. ποσο καλα πηγαινε με ικανοποιουσε αρκετα. αν και απειρος στο να δινω πονο μεχρι τοτε ημουν πολυ ευχαριστημενος.

    μου ειχε πει οτι λατρευει την ζωνη και το μαστιγιο με την μια ουρα. πηρα το αγαπημενο της μαστιγιο. την χτυπησα αρκετες φορες πολυ δυνατα δεν την φιμωσα, δεν ματωσε αλλα ποναγε βογγαγε δεν ηθελε να σταματησω , την φιμωσα και συνεχισα με το μαστιγιο μετα απο λιγη ωρα ειε αφεθει στα χτυπηματα τωρα πια ζουσε τον πονο αυτο ηθελα. σταματησα. τωρα η ζωνη μονο στον κωλο. την εβαλα να μετραει τα χτυπηματα, στα 70 σταματησα. επιασα το μουνακι της ηταν πολυ υγρο. δευτερη φορα. αυτο ηταν ανεπιτρεπτο.
    την ελυσα
    της ηζητησα να σηκωθει. πηρα κλιπακια με βαριδια και τα εβαλα στις ρωγες της. εχει μικρα στηθη αυτο εκανε το παιχνιδι πιο δυσκολο. πηρα σκοινι μου εδειξε πως κι εδεσα τα στηθη της οταν αρχισαν να μελανιαζουν ανησυχησα μου ειπε οτι ειναι ωραια τοτε αρχισα να την γρατζουναω και με το μαστιγιο να χτυπαω απαλα μεν αλλα τα πονουσα. ηθελε να χυσει μου το ζητησε. της εβγαλα τα κλιπ. για να χυσει ηθελα με τη ζωνη να την χτυπαω στο παπακι της ενω χυνει.. ετσι κι εγινε.. το ροζακι της εχυσε απιστευτα ηταν ωραια..
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: first pain experience-part 1

    απλα τελειο!keep going... 
     
  3. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Πολύ ωραία η αναφορά στο "παπάκι" και στο "ροζάκι". Χαίρομαι να ακούω άντρες να μιλούν χαϊδευτικά για το υπέροχο αυτό σημείο της γυναικείας ανατομίας, το αιδοίο. Συνήθως αναφέρονται σ' αυτό με κάπως μπρουτάλ τρόπο, "μουνάρα", "μούνος" και τα συναφή. Το παπάκι και το ροζάκι βανιλλίζουν λίγο ως άκουσμα αλλά δείχνουν μία τρυφερότητα, που κάνει ωραία αντίθεση μετά το ξύλο με την μπαλαντέζα.

    Θα μου επιτρέψεις μία μικρή παρατήρηση:

    "ηταν υγρη αυτο ηταν ενδιαφερον αλλα απαραδεκτο. απο μια εμπειρη απαιτεις αυτα να γινονται κατ οπιν διαταγης."

    Απαράδεκτο! Πάντα κατόπιν διαταγής. Όπως και το αλλεργικό εξάνθημα, ο λόξυγκας και η οξεία κρίση σκωληκοειδίτιδας. 
     
  4. Jomaru

    Jomaru Guest

    και ομως αν ελεγχεις τον εαυτο σου μπορεις να αποφυγεις κατι τετοιο.. ολα ειναι θεμα εικονας που θα προσομοιωσεις τον εγκεφαλο σου.. αλλα αυτα ειναι mind games ψιλοαδιαφορα