Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Fisting και ορθάνοικτες τρυπούλες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος MARKISIOS69, στις 14 Ιουνίου 2016.

  1. MARKISIOS69

    MARKISIOS69 Regular Member

  2. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Βλέπω το κεφάλι του μωρού ή είναι η ιδέα μου;
     
  3. MALISTA

    MALISTA Regular Member

  4. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Το παν είναι πλεονασμός...
    Μέτρον άριστον...
     
  5. Kyrios_Sadistis

    Kyrios_Sadistis New Member

    Αν δεν γίνει με προσοχή αυτό που μπορεί να πάθει είναι prolapse. Επίσης αν γίνει με βια ή χωρίς λιπαντικό μπορεί να αποκτήσει anal fissures. Βέβαια δεν θα έπρεπε να προκαλεί κάτι τέτοιο έκπληξη αλλά ούτε και φόβο. Οτιδήποτε κάνεις χωρίς προσοχή και χωρίς να πάρεις τα κατάλληλα μέτρα μπορεί να αποβεί μοιραίο. Απλά κάποια πράγματα απαιτούν περισσότερο προσοχή και μέτρα απο κάποα άλλα. Όπως είπες, μέτρον άριστον.
     
  6. Panas

    Panas New Member

  7. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat

    Θα το βάλω στην μαύρη λίστα μου να μην το κάνω σε σ.. Πολύ ακραίο δείχνουν τα ανοίγματα..
     
  8. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Κι αν στη σ. αρέσει και το επιθυμεί?
     
  9. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat

    Δεν ξέρω αν κάνουν τέτοια πράγματα οι σ
    και επιθυμούν κάτι τέτοιο για τον πρωκτό
    ή τον κόλπο τους.. Τέτοια επιθυμία να έχει;
     
  10. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

  11. tithon

    tithon Contributor

    μην τα λες αυτά.
    πληγώνουν.
     
  12. Don Corleone

    Don Corleone The Master Of Disquise

    Ειπωθηκε οτι ο κολπος ξεχειλωνει με το fisting...να μην μιλησω για την προ γαμου εποχη αλλα εδω και μια 8ετια σχεδον που ειμαι παντρεμενος κανω κολπικο fisting στην γυναικα μου σχεδον σε καθε επαφη.Και οι επαφες μας ειναι πολυ συχνες.Δεν εχω καταλαβει καποιο ξεχειλωμα.Οπωσδηποτε μετα το fisting για καποια λεπτα ολα ειναι πολυ χαλαρα...αλλα επανερχεται ο κολπος στην φυσικη του κατασταση μετα απο λιγο...για πρωκτικο δεν εχω μεγαλη εμπειρια ητανε λιγες οι φορες που το εκανα.
     
    Last edited: 24 Ιανουαρίου 2017