Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

foot fisting

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος dimitris slave, στις 30 Σεπτεμβρίου 2015.

  1. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Εξαρτάται και από το πόδι είναι η αλήθεια.
     
  2. Afsana

    Afsana Batida de coco

    Ναι δεν χωραει παντα, αυτο ειναι αληθεια. Αλλα νομιζω οτι το θεμα δεν ειναι εκει αλλα στον εξευτελισμο που δεχεται το υ.
     
  3. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Γιατί εξευτελισμό;
     
  4. Dux

    Dux Regular Member

    Πώς αλλιώς θα χαρακτήριζες την τακτική να αρνείται κάποιος να δώσει άλλη ηδονή στο υ πέραν από το να το γαμήσει με το πόδι του;  
     
  5. Afsana

    Afsana Batida de coco

    Δεν ειναι ; εγω εν μερη ετσι το νιωθω.
     
  6. Dux

    Dux Regular Member

    Εν μέρει παιδί μου!  
    Ετοιμάζω προφυλακτικό στην πατούσα μετά απ'αυτό. 
     
  7. Afsana

    Afsana Batida de coco

    Δεν θα το διορθωσω ετσι για να θυμαμαι το λαθος μου.. 
     
  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Εναλλακτικό γαμήσι.
     
  9. Dux

    Dux Regular Member

    Οκ. Μόνο που με το ίδιο σκεπτικό μπαίνει η λέξη "εναλλακτικό" μπροστά από καθετί και σβήνεται το νόημα του εξευτελισμού.
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Σαφώς, άλλωστε θεωρώ ότι η έννοια του εξευτελισμού είναι απόρροια ενοχικότητας, όπως έχω ξαναπεί.
     
  11. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    Footing λεγεται... Το αναφερω σε περιπτωση που ψαχνετε βιντεάκια...  
     
  12. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Πώς τα καταφερνεις και τα δύο ταυτόχρονα δεν μπορώ να καταλάβω ίσως είσαι πολύ fit και ταυτόχρονα γυμνασμενος θα έλεγα εγώ δυσκολεύομαι να της κάνω hand fisting και παράλληλα στοματικό στην κλειτοριδα και είμαι πολύ fit πιστεύω