Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Fuck, Marry, Kill

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος Xarhs, στις 2 Ιουλίου 2016.

  1. Amelie

    Amelie Guest

    Κορίτσι για σπίτι δεν ξέρω αν είμαι αλλά άσχετο με το παιχνίδι του νήματος είμαι σίγουρα.. Δεν έδωσα τα νικ για τον επόμενο παίκτη!
    Τι ασχετη Θεέ μου...
    @lotus , @harry2, @stratos83 .
     
  2. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Fuck @lotus

    Marry @stratos83, πήρα διαζύγιο απο τον @artemismatsas γιατι μου ειπε οτι ο aquaman ειναι ο καλύτερος υπερηρωας...     

    Kill @harry2 ...
     

    @open_mind @daniela100 @Tenebra_Silente
     
  3. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

  4. Ermioni

    Ermioni Regular Member

  5. Brigitte

    Brigitte Contributor

  6. Gaijin

    Gaijin Μην μου τον κύκλο τάραττε.

    Την προηγούμενη φορά που με βάλανε σε αυτό το παιχνίδι με σκότωσαν . είναι μια βελτίωση δεν μπορώ να πω  
     
  7. Ένα έχω να σας πω.... Να σας πιάσει κόψιμο και τους δύο και να γελάνε οι σκλάβες.......      
     
  8. lotus

    lotus Silence

    Fuck-marry.... δηλαδή ισχύει περίτρανα η ελληνική παροιμία αλλού τρως και πίνεις και αλλού πας και το δίνεις χα χα χα
     
  9. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    @~YKB~ Το νυφικό το έβαλα ήδη δυο φορές και την πρώτη δεν μου βγήκε σε καλό.
    Πάντως ήμουν θεός ( μωβ γκόθικ, μούρλια ), αλλά για καλή μου τύχη η γαμπρός μου ήταν ακόμη πιο θεά από μένα.  

    Aφού αυτή ήταν η τελευταία τριάδα...

    Marry @sisyfos ( γιατί ήταν θύμα και γαμώ του βασανιστηρίου )

    Fuck κανέναν απ' τους τρεις

    Kill @sissyslave και @Sissyslavexristos όχι γιατί έχω κάτι με τις sissy, αλλά γιατί με την slavery ( την αληθινή slavery ) έχω "θεματάκια".

    @παθος με παρτουζοθειες @teleia+kaula69 @PapaGolf ( μου άρεσαν τα nick χαχαχα )  
     
     
  10. goodevil

    goodevil arcade Premium Member

  11. lotus

    lotus Silence

    Αυτό το γκόθικ νυφικό μπορώ να το έχω? έχω κι ένα γάμο μπροστά μου η νεκρή!!!
     
  12. Brigitte

    Brigitte Contributor