Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Fuck me now, here

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος DocHeart, στις 26 Απριλίου 2009.

  1. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Τι; Τελικά δε θεωρείται περίεργο μέρος το Παγκράτι; Και πάνω που είχα αρχίσει να θεωρώ τον εαυτό μου αρκούντως ανώμαλο μια και το 'χω κάνει στα σύνορα Παγκρατίου - Ιλισίων. Τι απομυθοποίηση!
     
  2. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    κοίτα έμμα μου δεν φταίω εγώ. Κι εγώ το άλσος παγκρατίου το θεωρούσα οχι σπουδαίο μέρος (το πιο σπουδαίο είναι πως πηδιόμουν στις 9 το πρωί εκεί), αλλά σε αυτό το νήμα το παγκρατι εχει μετατραπεί σε κάποιου είδους καλτ κατάσταση, κι έτσι παρά τη θέληση μου έγινα αυτός που έχει πηδηχτεί στο παγκράτι:innocent: . έχω μαλιστα κι ενα τσιπακι στο σβερκο απο την εμπειρία.
     
  3. neossklabos

    neossklabos New Member

    Απάντηση: Fuck me now, here

    Πραγματικα μου αρεσε πολυ το θεμα και ειμαι λατρης του outdoor

    λοιπον
    1. Σαντορινι μπροστα απο την εκκλησια στα φηρα 5 το πρωι
    2. Σε καραβι για την κρητη τιγκα στον κοσμο μεσα απο το sleeping bag αναμεσα σε αεροπορικα καθισματα
    3. Σε παραλιες διαφορες ανα την ελλαδα - σπεσιαλ στιγμη ανετη στην χαλκιδικη κανονικα παρεα με αλλο ζευγαρακι που καυλοσε επισης
    4.Στο κωλονακι πισω απο αμαξι 4 το πρωι στα 4 να καθαρισουμε τα τζαμια
    5.Μπροστα απο καφε μπαρ εξι στον πειραια προς την θαλλασσα πανω σε τραπεζακι σερβιρισματος
    6.Στην παραλιακι σε καλοκαιρινο Club με παρεα τουσ σερβιτορουσ να πετανε τα σκουπιδια και να περνουν και ματι
    7.Σε ταξιδι προς μονεμβασια με μεση ωριαια ταχυτητα 60 Km/h και τουσ φιλουσ μου απο πισω σε αλλα αμαξια να με σκυλοβριζουν και να μου εχουν σπασει τα αρχιδια στα τηλεφωνα να χυσω επιτελους να φτασουμε καμια φορα.
    * Αυτο σημαινει η κυρια δεν καταλαβαινε απο τιποτα
    8.Ταρατσες κτιριων δεν τις μετραω τις θεωρω μπαναλ
    9.Σε βαρκα μερα μεσημερι και γυρω γυρω κοσμος στον κοσμο του (και εμεις στον δικο μας)
    10.Αυτοκινητο δεν το μετραω επισης.

    Η καλυτερη φαση ομως ειναι σε εισοδο πολυκατοικιας με την παρτενερ μου ορθια στα σκαλια και στο καπακι συναντιση με την μαμα της.

    Σχολιο της μανας : Καλα εδω βρικατε δεν πηγαινατε τουλαχιστον επανω?
    Απαντηση κορης: Καλε μαμα νομιζα οτι ησουν επανω που να ξερω οτι θα ελειπες?

    Μαλακας (εγω) σχολιο : Δε προλαβαμε να ανεβουμε επανω !!!!!!!

    Αυτα τα ωραια !!! αμα θυμιθω αλλα θα τα γραψω

    φιλια σε ολους και ολες !!!!!!!!!!!!!
     
  4. Storm

    Storm Regular Member

    Σε εμπορική στοά στη Γλυφάδα, στη 1.30 μετά τα μεσάνυχτα, και συγκεκριμένα στα μισά μιας σκάλας που οδηγούσε σε σχολή χορού. Και φορούσα και μαύρο παλτό. Εκεί να δεις άγχος, μη λερωθεί το παλτό... Το αγαπημένο μου βλέπεις...
    (Όλα μαύρα τα είχα βάλει εκείνο το βράδυ τώρα που το σκέφτομαι.)


    Άντε και στο Παγκράτι!
     
  5. kali crow

    kali crow Guest

    Re: Απάντηση: Fuck me now, here

    οκ...με ισοπεδωσες!!!!! 
     
  6. danai

    danai Regular Member

    Απάντηση: Re: Fuck me now, here

    ΩΩΩΠΑ!!!  
    Αν είναι η ίδια... 
    έχουμε κοντέψει να μαλλιοτραβηχτούμε  

     
    Κι' εγώ στα όρια μένω,
    ν'αρχίσω να ψάχνομαι για κεραιούλες στ' αυτιά μου;
     
  7. formyslaves

    formyslaves New Member

    Απάντηση: Fuck me now, here

    1] Σε ιδιωτικό αυτοκίνητο παρκαρισμένο περιμετρικά του Υπουργείο Εθνικής Άμυνας ωρα 23.00 το βράδυ

    2] Σε περιπ...κο, στις παρυφές βουνού ώρα 17.00 το μεσημέρι [ και μου είχε πάει η ψυχή στην κούλουρη]
     
  8. Trojan

    Trojan New Member

    Ως γέννημα θρέμμα Παγκρατιώτης τις πιο πολλές φορες που το έχω κάνει στην ζωή μου είναι στο Παγκράτι! Outdoors στο Παγκράτι μετρα... ’Aλσος, Μετς, Καλλιμάρμαρο! Και περιμετρικά του Παγκρατίου....Σκοπευτήριο Καισαριανής (άπειρες φορες), Πανεπιστημιούπολη (στα ημιτελή κτίρια και στις ταράτσες των εστιών)!!

    Εκτος Παγκρατίου , η παραλια της Santa Μαρία στην Πάρο έχει δει πολλά αφού δούλευα εκεί και πέρναγα ολόκληρα τρίμηνα!

    Η Περίσσα τις Σαντορίνης, το προαύλιο της εκκλησιας στην ’Aνω Σύρα (με θεα όλη την ερμούπολη), μια από τις γέφυρες του "ναβιγλι" στο Μιλάνο ήταν επίσης κάποια ωραία μέρη που μας φιλοξένησαν!

    Αλλα η πίπα στο κατάστρωμα του Ροδάνθη με 8 Beauforts έχει γράψει ιστορία!!
     
  9. formyslaves

    formyslaves New Member

    Απάντηση: Fuck me now, here



    Πωπω νίλα.... αλλά και η απάντηση σου στη Μαμά απολαυστική...
    Βάλω στο μυαλό μου το σκηνικό .... και λίωνω στο γέλιο.
    Ευγε neossklavos...Έγραψες
     
  10. mr.goodcat

    mr.goodcat Regular Member

    1. Σε παραλία πίσω από μια βάρκα πάνω σε πετσέτα.
    2. Πίσω από κάτι θάμνους, δίπλα σ'ένα κοτέτσι..
    3. Στην αυλή σχολείου (βράδυ).
    4. Σε παρκινγκ πολυκατοικίας, πίσω από κολώνα στήριξης.
     
  11. sensei

    sensei New Member

    Απάντηση: Fuck me now, here

    εγώ που δεν το έχω κάνει στο Παγκράτι είμαι πολύ "πίσω"?????    
     
  12. Markisios_Nte_Sant

    Markisios_Nte_Sant Regular Member

    Απάντηση: Fuck me now, here

    Έχω κάνει σε διάφορα μέρη που όμως πάνω κάτω έχουν ειπωθεί ήδη. Το πιο extreme μου όμως και μου έχει μείνει μετά από καιρό, είναι σέξ ενώ οδηγούσα...