Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Fuck me now, here

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος DocHeart, στις 26 Απριλίου 2009.

  1. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Fuck me now, here

    Εσύ εδώ!!
    Παρέα με μένα 
    …….. και ας τους άλλους να γαμιούνται στα παγκράτια........... 
     
  2. sexoula

    sexoula Regular Member

    Απάντηση: Fuck me now, here

    αν και ειμαι λιγο του βολέματος και της άνεσης, τώρα τελευταία είμαι θαμώνας του αστεροσκοπείου αθηνών, κι οχι μέσα στο αμάξι μιας και είναι μικρό  
     
  3. Amanteus

    Amanteus Regular Member

    Απάντηση: Fuck me now, here

    Τρίτη 17 Ιουνίου, 2008 στην πτήση της KLM (KL1572) από Αθήνα με ενδιάμεσο σταθμό το Amsterdam (Schiphol). Ανακαλύψαμε με την υπεύθυνη καμπίνας στην Business Class ότι είμαστε και οι δύο swingers. Η τελική κατάληξη στο WC της Business Class. Διαφορετική εμπειρία. Θα ήθελα πολύ να την συναντούσα και στην επιστροφή.
     
  4. Mirage2009

    Mirage2009 Non Serviam

    Απάντηση: Fuck me now, here

    1) Στο λύκειο μέσα στις τουαλέτες.
    2) 4:30 το πρωί στο Μπούρτζι στη Σκιάθο.
    3) Στη Χαλκιδική κοντά σε πισίνα ξενοδοχείου (πίσω απο το πάγκο του bar κατα τα ξημερώματα).
    4) Σε σκοπιά σε στρατιωτική σχολή (δεν θα πω σε ποιά).
    5) Στο μαγειρείο στην ίδια στρατιωτική σχολή στις 02:00 το πρωί περίπου.
    6) Στον όρχο οχημάτων στην ίδια στρατιωτική σχολή τα χαράματα.
    7) Σε τουαλέτα καφετέριας στο Μάλεμε στη Κρήτη.
    Τις φορές μέσα στο αυτοκίνητο δεν τiς βάζω.
     
  5. ae1969

    ae1969 Regular Member

    Re: Απάντηση: Fuck me now, here

    Γι΄αυτό οι Τούρκοι αεροπόροι κόβουν βόλτες πάνω από τα κεφάλια μας και ο στόλος τους όπου νά'ναι θα αράξει στο Σαρωνικό 

    ΥΓ. Πλάκα κάνω Mirage, έτσι; - από το όνομα να υποθέσω ΠΑ 
     
  6. Mirage2009

    Mirage2009 Non Serviam

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Fuck me now, here

    Ok, δεν παρεξηγώ αλλά μη μασάτε, και όπως λέει και το τραγουδάκι "Μεμέτηδες ντακότες όπου και αν βρεθούμε επάνω απο το Αιγαίο εμείς θα σας γ..ούμε"
     
  7. ae1969

    ae1969 Regular Member

    Εσύ καλά τα λες - οι "ηγέτες" μας περί άλλων τυρβάζουν -->  
     
  8. Mirage2009

    Mirage2009 Non Serviam

    Απάντηση: Re: Fuck me now, here

    "Κάλλιον στρατιά ελάφων ηγουμένου λεόντος, παρά στρατία λεόντων ηγουμένης ελάφου"
    Ισοκράτης.
    Μόνο αυτό εχω να πώ και με αυτό πρέπει να κλείσω το θέμα.
     
  9. MastroMitsos

    MastroMitsos New Member

    Απάντηση: Fuck me now, here

    Αυτο που σκεφθηκα μολις τωρα ειναι ενα Σαββατο βραδυ καλοκαιρινο, δεν βρισκουμε ελευθερο δωματιο σε κανενα ξενοδοχειο, ξεκινωντας απο Χαιδαρι δια μεσου Πειραια και παραλιας, φτασαμε Γλυφαδα κ τιποτα!
    Οποτε για να να "ζεσταθουμε" απολαυσαμε στοματικο σεξακι, οδηγωντας το δρομο της επιστροφης, κανοντας την διαδρομη/ κολυμβητηριο Γλυφαδας, μεχρι καποια απο τις πλατιες του Κορυδαλου,(για οσους ξερουν).
    Βασικα ηταν μια περιοδος που "διναμε" ματι συχνα, στους δρομους της Αθηνας κ σε καποια νησια! 
    Ετσι ειναι τα νιατα!ετσι πρεπει να ειναι αγρια κ αυθορμητα! 
    εγω ομολογω παρασυρομουνα καθημερινα... καποτε θα δωσω λογο για οτι εχω κανει... 
     
  10. secondlife

    secondlife New Member

    Απάντηση: Fuck me now, here

    Στο πεζοδρομιο o0
     
  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Απάντηση: Fuck me now, here

    Διάβασα τον τίτλο και ήρθα  
    Ποιος θα γαμηθεί;  
     
  12. Big Hall

    Big Hall New Member

    Απάντηση: Fuck me now, here

    Με την ξαδέρφη της γυναίκας μου,ενώ εκείνη κοιμώταν στο άλλο (διπλανό) δωμάτιο!
    Ήταν τέλειο!