Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Fuck me now, here

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος DocHeart, στις 26 Απριλίου 2009.

  1. Big Hall

    Big Hall New Member

    Απάντηση: Fuck me now, here

    Στην τουαλέτα ενός τσοντάδικου κιν/φου.Καθώς με γαμούσε ο τύπος είδε πόσο ανοιχτή κωλοτρυπίδα έχω και αφου έβαλε στο χέρι του μια καπότα σαν γάντι άρχισε να το χώνει ολόκληρο μέσα.Ήταν μεγάλη καύλα!Ιδιαίτερα όταν μπήκε και κάποιος άλλος μέσα και καθόταν και κοίταγε τραβόντας απλά μαλακία.στο τέλος κατάπια τα χύσια και των δυο!Ήταν υπέροχο το σκηνηκό!
     
  2. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: Fuck me now, here

    αναμεσα στις τσιμιερες ενος κρουαζιεροπλοιου
    κατω απο γεφυρες
    κα φυσικα στο ΠΑΓΚΡΑΤΙ
     
  3. GRD

    GRD Great Red Dragon

    Απάντηση: Fuck me now, here

    Αν το έχεις κάνει ΠΑΝΤΟΥ... εκτός από το Παγκράτι... τι κάνεις;  


    Ανδρ(ε)ας
     
  4. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Fuck me now, here

    Αχχχχχχχχχχ
    Θα με μείνει απωθημένο το Παγκράτι:crazy:
    Άμα δεν ρίξω ένα παγκράτισιο θα σκάσω:crying:
    Με έχετε δημιουργήσει εμμονή ρε το έχετε καταλάβει:mad2:
     
  5. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: Fuck me now, here

    τοτε εχεις προβλημα
    χαχαχαχα
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Fuck me now, here

    δεν ηταν πηδημα ... αλλα ....
    καποιο καλοκαιρι , πρεπει να ειμασταν 14χρ. τοτε .. +-1 χρονος ....
    μεσα στο παραθαλασιο κτημα , ειχαμε μια τεραστια συκια που εκανε και καταπληκτικα συκα .
    Τα κλαδια της ακουμπουσαν πανω σε μια μικρη τσιμεντενια σκεπη απο καποια παλια αποθηκη , δημιουργοντας εναν καναπε (απο ενα χοντρο κλαδι) , κρυμενο καλα μεσα στο παχυ φυλωμα της συκιας . Εμεις τα παιδια , μεσα σε αυτο το φυσικο καμαρακι , ειχαμε βαλει ενα παλιο χοντρο χαλι πανω στο ταρατσακι και απο εκει αγναντευαμε ολο το κτημα και την θαλασσα με την παραλια με τα καφενια μπροστα , αλωτε χρησιμοποιοωντας το κλαδι σαν καθισμα και αλωτε ξαπλωμενοι στο χαλι για να ακουμπαμε την πλατη ...
    Καποιο μεσσημερι που ολοι κοιμοντουσαν , με την ξαδελφη μου , ειμασταν ανεβασμενοι στον "πυργο" (ετσι το λεγαμε) ......
    φορουσε ενα σορτσακι και απο πανω μονο το πανω μερος απο το μαγιω ....
    επειδη ειμασταν 3 οικογενιες στο ιδιο κτημα , ηξερα πως ειχε κανει στα γρηγορα ντουζ (ηταν μονο ενα ντουζ για ολους) και μετα ειχε ερθει κατ ευθειαν στο τραπεζι και ημουν σιγουρος οτι δεν φορουσε τιποτα κατω απο το σορτσακι της ...
    αρχισα λοιπον να την "πειραζω" και να της ζηταω να κατεβασει λιγο το φερμουαρ .... (εκειννη δεν επερνε σαφη θεση αν φορουσε ή οχι) ...
    καποια στιγμη μετα απο πολλα "φλερτακια" ... , ξαπλωσε στο χαλι χρησιμοποιοντας τα ποδια μου σαν μαξιλαρι .... και αμεσω σχηματιστικε μια εκρηκτικη "χαραμαδα" αναμεσα στην κοιλιτσα της και το σορτσακι .
    το στομαχι μου ειχε σφιχτει τοσο που κοντευα να πνιγω απο τα σαλια μου ....
    κατεβασε αργα το χερι της χαιδευοντας το σωμα της και με τα δαχτυλα της σηκωσε λιγο το σορτσακι και ταυτοχρονα γυριζει και μου λεει κοιτωντας με στα ματια : "δες..."
    η καταλευκη επιδερμιδα της , εδινε σιγα σιγα την θεση της σε ενα υπεροχο μαυρο τριχωμα , οπως ακριβως και τα μαλια της ... ενιωθα πως ολη η ζεστη του καλοκαιρινου μεσημεριου , ερχοτανε απο το μουνι της ....
    ασυναισθητα αρχισα να χαιδευομαι ... εκεινη γυρισε στο πλαι προς το μερος μου , παντα με το κεφαλι της στα ποδια μου και εβαλε το χερι της μεσα στο μαγιω μου και αρχισε να με "παιζει" αργα ... και λιγο ατεχνα στην αρχη .. πολυ μαλακα δηλαδη .... δεν εσφιγγε αρκετα στα δαχτυλα της ...., εγω στο μεταξυ εγειρα λιγο το σωμα μου προς το δικο της και εβαλα το χερι μου μεσα στο σορτσακι της , χαιδευοντας την και εγω ταυτοχρονα ....... παρα τους 40 βαθμους , ενιωθα οτι το μουνι της εκαιγε περισσοτερο .....
    πρεπει το σκηνικο αυτο να κρατησε για πανω απο μια ωρα , διοτι ενω το αλληλο"χαιδεμα" ηταν σε πληρη εξελιξη , η παραλια μπροστα μας αρχισε να μαζευει τον απογευματινο της κοσμο ...
    τα μαλια της ειχαν κολησει απο τν ιδρωτα της και ηταν σαν να τα ειχε μολις βρεξει ενω ιχνη νερου (ιδρωτα) ετρεχαν σε ολο της το σωμα και το στηθος της γυαλιζε απιστευτα ..
    δυο γειτονες σταθηκαν λιγα μετρα μακρια απο εμας καθως απλωναν την πετσετα τους στην αμμο .. , αν κοιτουσαν με λιγη παρατηριτηκοτητα προς το μερος μας , θα μπορουσαν ευκολα να μας δουν .
    φαινεται οτι αυτο την εξιταρισε περισσοτερο διοτι βυθισε τα δοντια της στο μπουτι μου (δακρυσαν τα ματια μου απο τον πονο) και με επαιξε αποτομα πολυ δυνατα και γρηγορα (και αγαρμπα) λες και θα μου το ξεριζωνε ....
    αυτο που θυμαμαι ειναι οτι ΟΛΟ μα ΟΛΟ το μαγιω μου γεμισε σπερμα ....
    εκεινη ενιωσε λιγο ασχημα για το αιματωμα στο ποδι μου ....
    θυμαμαι οτι της χαιδεψα τρυφερα τα μαλια και το προσωπο και απο τοτε δεν καταλαβα τι εγινε διοτι μου μιλησε αποτομα και μου ειπε να πλυθω διοτι μυριζει και θα με καταλαβουν ....
    απο εκεινη την ημερα οι σχεσεις μας αρχισαν ανεξηγητα να χαλανε .. συνεχως την νευριαζε οτι και αν εκανα και εγω προσπαθουσα να υποχωρω παντα και να ειμαι πολυ καλος μαζι της .... μετα τα 20 μας περιπου σταματησαμε τελειως καθε επαφη και εχω να την δω πανω απο 15 χρονια ....
    Θεωρω οτι "ευθυνεται" για πολλα φετιχ μου που αρχισαν απο τοτε και χαρις εκεινη , να φλερταρουν με τις φαντασιωσεις και τους ποθους μου , κυριως για την ουρολαγνια μου (την επερνα ματι στην τουαλετα , αλλα και εκεινη οταν παιζαμε στην θαλασσα μου ελεγε συνεχως "σε κατουραω για να μαθεις") .... καθως και για το παθος μου για χειρονακτικη αλληλοικανοποιηση ....
     
  7. Μισιρλού

    Μισιρλού New Member

    Απάντηση: Fuck me now, here

    ΔΕΝ το έχω κάνει στο Παγκράτι! To οποίο φαίνεται να εξελίσσεται σε cult, διαπιστώνω. Ως θεσσαλονικιά πρέπει να το βάλω στα must της επόμενης φοράς. *g*

    Έχω χαμουρευτεί σε σάουνα, αλλά ο παρτενέρ μου κόλωσε να το συνεχίσει, καθώς είμασταν πολλοί εκεί μέσα (και ήδη όλοι άκρως ιδρωμένοι).
     
  8. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Fuck me now, here

    Ζήσε και εσύ με την ντροπή σου , όπως και εγώ:lol2:
     
  9. GRD

    GRD Great Red Dragon

    Απάντηση: Fuck me now, here

    Να φτιάξουμε ένα "club"... και εγώ μέσα... όπως έχω ήδη πει...      


    Ανδρ(ε)ας
     
  10. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Fuck me now, here

    Ωραία να το ονομάσουμε αγάμητοι παγκρατίου η παγκράτιοι α γαμηθείτε :lol3:
     
  11. aspa1987

    aspa1987 Regular Member

    Απάντηση: Fuck me now, here

    Αμαν με αυτο το παγκρατι, μιας που ολοι θελουν εκει θα στησω καρτερι σε σουπερ μαρκετ, δεντρακια καφετεριες για να σας δω ποτε θα πατε!!! Μιας και μενω εκει:innocent:  
     
  12. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Fuck me now, here

    Ασπασία δεν με το είπες από την αρχή που μένεις  
    Στρώσε ντιβάνι στο πάρκο και έρχομαι 
    Δεν θα με λένε εμένα οπισθοδρομικό 
    Θα τους δείξω εγώ:mad2: