Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Fuck me now, here

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος DocHeart, στις 26 Απριλίου 2009.

  1. angel84

    angel84 New Member

    Απάντηση: Fuck me now, here

    Στις σκάλες που οδηγούν στο υπόγειο μιας τυχαίας πολυκατοικίας και στην τρίτη μαρίνα γλυφάδας στην εξέδρα.
     
  2. Cordelia Day

    Cordelia Day Guest

    Απάντηση: Fuck me now, here

    Στο πλοίο για το νησί,στο ερειπωμένο σπίτι του χωριού δίπλα στην εκκλησία,στην κλινική με τους κάτασπρους τοίχους,στον κήπο πίσω απ'το μικρότερο θάμνο με χιόνι,στην ταράτσα εκεί που όλοι βλέπουν,στο σιδηροδρομικό της Βενετίας,και με φόντο κόκκινο βελούδο:στο χώρο πριν μπεις στην αίθουσα του θεάτρου με τους διαλόγους ν'ακούγονται και να μυρίζει κλείσουρα,κάθε φιλί να μυρίζει έκρηξη.
     
  3. ο ενας

    ο ενας New Member

    Απάντηση: Fuck me now, here

    σε τουαλετα club..σε αποδυτηρια γυμναστηριου..
     
  4. teddy boy

    teddy boy Regular Member

    Απάντηση: Fuck me now, here

    με την πρωτη μου σχεση,το χαμε κανει στην ντουλαπα του δωματιου μου,ετσι για αλλαγη:lol2:
     
  5. linosgr

    linosgr New Member

    Απάντηση: Fuck me now, here

    Ανοιξη 1998, στα όρθια στον αρχαιολογικό χώρο της Ακροκορίνθου, με θέα τον Κορινθιακό κόλπο, και εμάς θέα σε κάποιους Γερμανούς τουρίστες.
    Στα όρθια στο παρκάκι απέναντι από το ξενοδοχείου Φιλοξένια στο Μεσσολόγγι.
    Πίπα σε κινηματογράφο, σχεδόν άδειο, εξαιτίας της κουλτουριάρικης ταινίας που διάλεξε το γκομενάκι και τελικά δεν της άρεσε, εγώ καλά πέρασα.
    Στο parking αργά τη νύχτα έξω από την Σχολή Πυροβολικού, προς την μεριά της θάλασσας στη Νέα Πέραμο, μέσα σε αυτοκίνητο και να κοιτάζει ο σκοπός από το στρατόπεδο και το προσωπικό από τα καφέ της παραλίας.
    Στο Ξυλόκαστρο, έξω από το parking του τότε in club Mare Paradiso, ένα βράδυ που δεν λειτουργούσαν όλα τα φώτα.
    Στο parking του club Cocooun στο Λουτράκι.
    Ξημέρωμα Κυριακής, με μια φίλη που γούσταρε χρόνια αλλά δεν το είχε εκφράσει και βρέθηκε σε χαλαρή στιγμή μετά από κρασί και ποτά που είχαμε πιεί νωρίτερα σε γάμο κοινών μας φίλων, στο προαύλιο του Μεγάρου Μουσικής Θεσσαλονίκης, με ηλικιωμένους να κάνουν πρωινό περπάτημα-γυμναστική και να βγάζουν βόλτα σκύλους και λοιπά pet και να κοιτάζουν εμάς μέσα στο αυτοκίνητο.
    Στο parking του Νοσοκομείου Τρίπολης η "Ευαγγελίστρια" δις στο αυτοκίνητο, βραδυνές ώρες. Μία φορά με παντρεμένη γιατρό που εργαζόταν εκεί και είχε εφημερία και μια φορά με συνάδελφο που ήθελε για πρώτη φορά στην ζωή της να το κάνει σε μέρος που πιθανά θα την έπαιρναν μάτι.
    Δίπλα στις ψαροταβέρνες του Αι-Νικόλα (κάνω λάθος?) στη Λούτσα.
    Στο parking του Προφήτη Ηλία στον Πειραιά, λίγο πιό πέρα από τα καφέ.
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    1. Σε κατάστρωμα βαπορέτο βράδυ πηγαίνοντας από τη Βενετία στο Λίντο...
    2. Σε δρομάκι της Βενετίας κάποια ώρα πριν κάτω από ομπρέλα ( έριχνε καρέκλες )...
    3. Με το αυτοκίνητο σταματημένο στην εθνική καμιά 60αρα χιλιόμετρα έξω από τη Θεσσαλονίκη κατά τις 10 το πρωί και κατόπιν κατολισθήσεως τέλος Σεπτέμβρη του 2011 ( βοήθησε βέβαια ότι έβρεχε, as usual, και φαινόταν μόνο ένα αμάξι που κουνιόταν...Πως αλλιώς να περνούσε το 4ωρο που ήμασταν μπλοκαρισμένοι στη μέση του πουθενά...)
    4. Κάπου στο κάστρο της Καβάλας...
    5. Σε αίθουσα του πανεπιστημίου μου...
    6. Στις τουαλέτες του πανεπιστημίου με συμφοιτήτρια περιμένοντας να δώσουμε εξετάσεις ( όλες προφορικές )
    7. Μπαλκόνια, πάρκα, εμπορικά κέντρα χαλαρά μετά τα μεσάνυχτα...
    8. Σε νεκροτομείο νοσοκομείου ( πρώην νοσοκόμα και είχα πάει να της κάνω παρέα σε νυχτερινή της βάρδια. Άλλη της συνάδελφος γαμιόταν ήδη με τον δικό της γκόμενο σε σάλα χειρουργείου και μας είχαν καταλάβει το πόστο το καλό...χαχαχα )...
    9. Σε καμαρίνι πολυκαταστήματος...
    10. Σε υπόγειες διαβάσεις...
    11. Σε σκαλάκια μπροστά σε λίμνη...
    12. Σε τουαλέτα autogrill στο εξωτερικό...
    13. Στα γραφεία που δούλευα...και τώρα μένει να ξεπαρθενιάσω και το δικό μου χαχαχα....
    14. Σε τουαλέτες club και μια από τις λίγες φορές που έχω γίνει εντελώς γκoλ σε απόμερο καναπέ club ( κάπου έξω από το Bergamo )...και δεν ήμασταν και το μοναδικό ζευγάρι που επιδιδόταν στο "άθλημα" εκείνη την στιγμή...
    15. Σε εκλογικό κέντρο στην επαρχία την δεύτερη Κυριακή των περασμένων εκλογών...( Όντας ένας από τους δύο αντιπροσώπους του τμήματος, τα κλειδιά του σχολείου τα είχα εγώ )...

    Tα 9 από τα 15 με την ίδια γυναίκα...
     
    Last edited: 31 Ιουλίου 2014
  7. Με μιά σέξυ βουβάλα σε ένα νερόλλακο στα υψίπεδα του Σερεγκέτι.
    Μας διέκοψε ο κροκόδειλος...
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Κροκοδειλάτο μου λείπει...εκτός και βρω καμία άρρωστη να αλλάξει την μασέλα της και να εγχειριστεί για να γεμίσει φολίδες...Απλά Θεός φίλε Πελέα...Αλλά τι θεός? Ημίθεος και βάλε που έλεγε ο Χάρυς ο Καθαρός... 

    Πάντως πλάκα πλάκα...Κάτι με έτρωγε εδώ και καιρό ότι ίσως και να ψαχνόσουν να μου την "πεις" όλως "διαγωνίως"...Λες και να έπεσα μέσα? Μάλλον κάνω λάθος...Τεσπα...Ένας κουραμπιές φρέσκος για εσένα φίλτατε    και το κουτί δικό μου...χαχαχα...
     
  9. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη


    Τι διαφορά θα είχε, αν οι εξετάσεις ήταν γραπτές;  
     
  10. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Θα θελα και εγω να το μαθω αυτο, αν και κατι μου περναει απο το μυαλο.
    Το ειχα παθει πιο μικρη  
     
  11. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Το ίδιο μου πέρασε και μένα, αλλά μ' αρέσει να ψαρώνω τον Tenebra. Ή τουλάχιστον να το προσπαθώ.  
     
  12. Η έκφραση oral (exams) σου λέει κάτι?