Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Giantess/Giant fetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος underfoot22, στις 25 Σεπτεμβρίου 2005.

  1. underfoot22

    underfoot22 New Member

    Σκέφτηκα οτι θα είναι ενδιαφέρον να ανακαλυψουμε αν υπαρχουν μεταξυ μας ατομα που εχουν φαντασιώσεις σχετικές με size changing, πάντα μέσα στα πλαισια του D/s... Αν κάποιοι δεν γνωρίζουν σχετικά με το φετιχ αυτο, που αναπτύσσεται σε θεωρητικό επίπεδο και role play, θα χαρώ να δώσω περισσότερες πληροφορίες!
     
  2. Angel

    Angel New Member

    Καλο θα ηταν γιατι εγω π.χ. δεν εχω ιδεα για το τι ειναι...
     
  3. underfoot22

    underfoot22 New Member

    Είναι πολυ απλο... Αφορα ανθρωπους που "μεταφραζουν" τη διαφορα σε δυναμη και εξουσια με το μεγεθος, δηλ.φαντασιωνονται οτι ειναι μικροσκοπικοι ή οτι το αλλο προσωπο έχει γιγάντιες διαστασεις (βλ. σκηνή από την Αλίκη στη χώρα των θαυμάτων, Γκιούλιβερ κλπ)... Οι σχετικοί όροι είναι μακροφιλία και μικροφιλία. Το φετιχ αυτο εκφραζεται κυριως μεσα από art, συμβολισμούς και παιζεται ως role playing game. Με την ευκαιρια ιδου και μερικες αξιολογες pics απο καλλιτεχνες που ασχολουνται με αυτο...

    359]360]361]362]
     
  4. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Δεν ξέρω γι αυτό το fetish αλλα ενας φίλος μου εφτιαξε αυτη την photo...
    Πολύ μου άρεσε οταν την ειδα.
    1935]
     
  5. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Underfoot,

    μπορείς να μας δώσεις μια λίγο πιο συγκεκριμένη περιγραφή μιας τέτοιας συνεδρίας;

    Χαιρετισμούς,
    DocHeart
     
  6. Photographer

    Photographer Regular Member

    Η ψηλότερη γυναίκα του κόσμου!

    Να σας παρουσιάσω λοιπόν την ψηλότερη γυναίκα του κόσμου!
    Η γυναίκα αυτή ζεί στην Ολλανδία.
    Δεν ξέρω αν σας κάνει κάτι το μέγεθος της αλλά σίγουρα είναι ασυνήθιστη η παρουσία της.
    Όταν μου στείλανε τα στατιστικά της (ύψος βάρος) δεν φαντάστικα ότι θα τα χρειαστώ οπότε κράτησα μόνο τις φωτό.
    Πάντως πρέπει να είναι γύρω στα τρία μέτρα σε ύψος.  
     
    Last edited: 15 Μαϊου 2006
  7. latexduck

    latexduck Contributor

    παναγιά μου  
    η φαντασίωση κάθε άντρα  
     
  8. hugger

    hugger Regular Member

    καλο μου φαινεται αυτο το φετιχ, αμα ειναι προυποθεση τετοια μανουλια στο τετραγωνο  
     
  9. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Giantess/Giant fetish

    Η φωτο του post 7 μου φαίνεται ψεύτικη.Ένας άνθρωπος με τέτοιο ύψος,λόγω της ιδιόμορφης ανάπτυξης έχει δυσπλασία στο σώμα.Γι αυτό οι περισσότεροι "γίγαντες" συνήθως ήταν με μπαστούνι και είχαν παραμορφωμένα σώματα..Η κυρία εδώ είναι λυγερόκορμη και με τέλειες αναλογίες και συμμετρίες στο σώμα της...Τα guiness μάλλον θα έχουν διαφορετική άποψη  
     
  10. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

  11. hugger

    hugger Regular Member

    MasterJP μου το χαλασες λιγο τωρα, παντως και στις διμετρες και πανω ακομα φαινετεαι οι ρωσιδες να κρατανε τα πρωτεια  
    Ομορφα links !
     
  12. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Giantess/Giant fetish

    οι φωτό στο post 7 είναι σίγουρα ψεύτικες. Ειδικά αυτή με τις 2 γυναίκες. Η σκιά της στο πεζοδρόμιο δεν αντιστοιχή με το ύψος της κοπέλας. Ισα ισα που δείχνει πως είναι περίπου το ίδιο ύψος με την "κοντή" κοπέλα δίπλα της