Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Gloryholes

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος Panas, στις 12 Απριλίου 2017.

  1. Sandra1984

    Sandra1984 Goodbye

    Τι είναι gloryholes οέο?
     
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Google it...
     
  3. Sandra1984

    Sandra1984 Goodbye

    Τι γίνεται στον κόσμο οέο...
    Google is my friend!
     
  4. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Θα σε διαφωτίσω εγώ. Ρωτησα έναν πολύ καλό μου φίλο που ξέρει από αυτά και μου είπε με πάσα λεπτομέρεια τι παίζει.
    Δωσε βάση τι θα σου πώ. Μη σε πουν βλαχοσουμπα τιποτα τελευταίοι  

    Λοιπόν αρχικά, όπως μου πε ο φιλαράκος μου, μπαίνεις μέσα ενα μαγαζί, διαφορετικό απο τά αλλά, γιατί στο εσωτερικό του έχει πάρα πολλές πορτες.

    Το μαγαζί αυτό είναι σαν την ζωή, μέσα είναι φουλ πόρτες  

    Μπορείς λοιπόν να διαλέξεις σε ποια πόρτα μπαίνεις..

     

    Αφού λοιπόν μπείς σε κάποια από τις πόρτες, και την κλείσεις (σος), θα κάτσεις στο εσωτερικό καναπεδάκι. Από πάνω σου θα δεις μια τηλεόραση και στα δεξιά σου, ένα περιεργο κουμπο-τηλεκοντρολ  , που πατωντας τα κουμπιά παίζει το πρόγραμμα στην τιβι που σε ενδιαφέρει. Οπως μου πε ό φίλος μου, εχει απο όλα τα προγράμματα ο μπαξές, υπάρχει ποικιλία :

     

    Στην πορεία λοιπόν, καθώς θα ανακαλύπτεις τι παίζει εκεί που είσαι, θα δεις κάπου στα δεξιά σου ή αριστερά σου, ενα εσωτερικό συρόμενο παραθυράκι.

    Ουαου.

     

    Το παράθυρο αυτό, είναι μαγικό. Σε συνδέει μυστικά, συνωμοτικά, στην ζουλα θα έλεγα με τις δίπλα πόρτες !

    Αμά λοιπόν ανοίξεις αυτό το παραθυράκι, δεν ξέρω, εσύ αποφασίζεις, θα δείς ότι ........ ξεφυτρώνουν πουλάκια.

    Στο ξεκάρφωτο !

    Μαγικά πράματα !

    Τωρα τι θα κανεις εσύ με τα πουλάκια, που ξεπρόβαλαν από το παραθυράκι είναι άλλο καπέλο. Δικό σου λογαριασμός, εσένα σου προσφέρθηκαν γενναιόδωρα, κάντα ότι θές  

    Εχεις πλέον την γνώση.

    Καλή δύναμη και καλή τύχη !

     
     
    Last edited: 14 Ιουλίου 2017
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Για τους μερακλήδες adrenaline junkies υπάρχει και η ρώσσικη παραλλαγή του gloryhole που παίζεται με κανίβαλλο.