Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Go Switch Anna,go!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 20 Μαϊου 2006.

  1. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Το ζουμί και η φωνή θέλουν ευέξαπτο μουνί.
    Πάντως η γιαγιάκα είχε τουλάχιστον το θάρρος να βγεί μονάχη, έστω και ως άφωνη κονσέρβα.
    Δίχως, πάντως, κωλοσούρτες και γραμμωτοξέψωλους γυμναστηριομπράβους.
    Αυτό, το ολίγιστο, να το αναγνωρίσουμε συμπατριώτες.
    Να ταφεί το άσμα, δημοσία δαπάνη.
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Go Switch Anna,go!!!

    Γιατί άσχημοι είναι οι κωλοσούρτες και γραμμωτοξέψωλοι γυμναστηριομπράβοι;;;;;
     
  3. fata_morgana

    fata_morgana Regular Member

    ελεος πια και με τη γιουροβιζιον και με τον καθε μαιντανο που πρεπει να τοποθετηθει επι παντος επιστητου.τα απλα μαθηματικα κερδισαν για αλλη μια φορα.293 βαθμοι δια  ) 38 χωρες ισον (=) 7.5 περιπου.αρα η Φιλανδια επεξε εξυπνα και μονη της ως μοναδικο μεταλ κομματι.
    Υ.Γ. δεν ακουω μεταλ ουτε και χαρντ ροκ απλα σκεφτομαι με απλη στατιστικη. 
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Go Switch Anna,go!!!

    Μα μου βρίζει την τροφική μου αλυσίδα(ή τουλάχιστον την κορφή της     )!!!!!!!
     
  5. Elysium

    Elysium Contributor

    Κι επειδή και metal ακούμε και hard-rock ακούμε, η βραδιά άξιζε όσο λίγες.
    Πόσα ωραία και αφρατισμένα μουτράκια στράβωσαν δε μετριούνται.

    Ave στην Αγγλίδα παρουσιάστρια με το χαρακτηριστικό χαιρετισμό.... \m/
     
  6. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Go Switch Anna,go!!!

    Αντι για την Βισση επρεπε να βαλουμε τον Καρβελα ... τοτε θα ειχαμε την πρωτια σιγουρη!!
    Και ροκ-ας ειναι, και ωραια φωνη εχει, και δεν χρειαζετε και μακιγιαζ.... ειναι τερας απο μονος του!!
    (εγω προσωπικα τον παω πολυ τον Καρβελα και σαν ατομο αλλα και σαν καλλιτεχνη..)
     
  7. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Re: Απάντηση: Re: Go Switch Anna,go!!!

    Μια χαρά λεβέντες είναι. Αλλά πρέπει απαραιτήτως να χοροπηδούν γύρω από ένα ψάρι, όταν προσπαθεί να τραγουδήσει;
     
  8. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Go Switch Anna,go!!!


    Να καταγγείλω ρατσιστικό διαχωρισμό;   

    Δηλαδή οι χορευτριούλες γιατί δεν χαλάν ποτέ κανέναν;;;Όταν η Sertab ,πριν 3 χρόνια τις κλωτσούσε και τις έδιωχνε(οκ,υπερβάλω λίγο) πάνω στη σκηνή,γιατί κανείς δε διαμαρτυρήθηκε;;;   
     
  9. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Διαμαρτυρήθηκα.
    Ενώ εξεδιώχθησαν βιαίως, ουδεμία αναζήτησε παρηγορίαν εις την στοργική μου αγκάλη.
    Το παράπονο μου δεν εισηκούσθη.
     
    Last edited: 23 Μαϊου 2006
  10. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Go Switch Anna,go!!!

    Αν θυμάμαι εκείνο το βράδυ μου χτυπούσαν τα κουδούνια...βγαίνω στο παράθυρο και βλέπω 4 κοντές ,ιδίου απολύτως ύψους και μακριές ξανθιές αλογοουρές(στο κεφάλι-μεταφορικά το λέω) να κλαιν και να σπαράζουν στην πόρτα μου...μέχρι σήμερα νόμιζα πως φώναζαν romance romance... ενώ τελικά φώναζαν Dolmance Dolmance... Συγνώμη φιλαράκι...

    Α!εν τέλει κατέβασα τον γενικό και πήγα και κοιμήθηκα...
     
  11. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Δεν με συγκινούν οι δημόσιες επευφημίες θηλέων, φίλτατε. Τις έχω συνηθίσει. Στο μετρό, μάλιστα, είναι πολύ ενοχλητικές, ιδίως όταν ταξιδεύω γυμνός.
     
  12. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Go Switch Anna,go!!!

    καλό