Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Golden shower - Scat

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Iwn1989, στις 25 Μαρτίου 2017.

  1. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Από τότε που ήμουν 14 ετών ανακάλυψα το πιο ακραίο φετίχ που είχα! Πώς; Βλέποντας μια ταινία και συγκεκριμένα το "Detroit rock city" 1999. Στη σκηνή που οι τρεις είχαν μπει στην τουαλέτα των κοριτσιών, μπήκε κι η "θεογκόμενα" του Λυκείου και κρύφτηκαν. Τότε εκείνη άρχισε να κλάνει, ανυποψίαστη που οι τύποι την παρακολουθούσαν. Τότε εκείνη τη στιγμή ένιωσα μια "άγνωστη" για μένα ευχαρίστηση, μια ευχαρίστηση που μόνο κατόπιν και βάσει των εμπειριών που έχω τώρα μπορώ να την ερμηνεύσω! Κατάλαβα λοιπόν ότι μου άρεσε ιδιαίτερα να διεγείρομαι παρακολουθώντας γυναίκες να κάνουν το "χοντρό" και το "ψιλό" τους! Ακόμα και σήμερα δεν μπορώ να εξηγήσω γιατί με φτιάχνει αυτό, το μόνο που ξέρω είναι ότι είναι η υπέρτατη φαντασίωση μου. Όταν ήμουν 11 ανακάλυψα δε ότι ερεθιζόμουν πολύ στη θέα γυναίκας που φοράει δερμάτινα και λάτεξ. Από τότε άρχισα να συνειδητοποιώ ότι κάτι "διαφορετικό" συμβαίνει με μένα... Η υπέρτατη στιγμή της ηδονής είναι όταν η γυναίκα κατουράει στο σώμα και στο στόμα μου! Αν το καλοδεί κανείς είναι μια "πράξη λατρείας" του ερωτικού παρτενέρ αυτό! "Πράξη λατρείας" της γυναίκας.. Τα υγρά της, άλλωστε, δεν είναι παρά ο χώρος, στον οποίο ζούσαμε για 9 μήνες! Εκείνο που για τον υπόλοιπο κόσμο είναι "καταραμένο" (ούρα, σκατά), για τον εραστή είναι - ακόμα κι αυτό- αντικείμενο "ιερότητας" από τη στιγμή που προέρχεται από το κορμί της συντρόφου του!
     
  2. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Καλησπερα. 1 εσύ κ 99 άλλοι αντρες. μας αναλογεί μια κοπελλα. χαχα
     
  3. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Ίων έχεις καμία ανάλογη εμπειρία;
     
  5. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Όχι.
    Μόνο μέχρι ουρολαγνεία το έχω φτάσει..
    Όλα τα υπόλοιπα υπάρχουν στο μυαλό μου ως φαντασίωση....
    Ένας βασικός λόγος είναι ότι φοβάμαι για την υγεία μου.
    Δεν ξέρω.. Αυτοί που βλέπω στα βίντεο τα κάνουν στ' αλήθεια όλα αυτά ή βάζουν ψεύτικα σκευάσματα π.χ. σοκολάτα κ.α.;
     
    Last edited: 25 Μαρτίου 2017
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Θα ήθελες να αφήσεις την φαντασία σου ελεύθερη και να περιγράψεις μία σκηνή όπως θα σε γέμιζε; Ελεύθερα. Μπορεί να μην με εκφράζει η "νοστιμιά" σου αλλά ο ανικανοποίητος πόθος πάντα με ερεθίζει. Και που ξέρεις μπορεί να μην είμαι μόνο εγώ.
     
  7. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Και ένα τραγούδι για το κουράγιο

     
  8. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    https://scatrina.com/video/1RGSWW5H7DDO/Human-toilet-shit-eating-husband-pooping-busty-wife
    "I want to own my existence only to you! I want to live from your body!!"
     
  9. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Άσε τις λέξεις σου να μιλήσουν. Κανέναν βίντεο δεν μπορεί να περιγράψει αυτό που στέκεται μέσα στο μυαλό σου.
     
  10. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    "Μου αρέσει να είμαι κάτω από τον κώλο της και να παρατηρώ τι γίνεται!
    Είναι το δικό της μυστικό, το δικό μας, και το μοιράζεται μαζί μου!
    Αχ αγαπημένη μου! Λατρεύω να μου κάνεις τέτοια "δώρα"!
    Ό,τι βγάζει το κορμάκι σου είναι πολύτιμο για μένα, το αγαπώ!!!
    Τίποτα πάνω σου δεν είναι "βρώμικο"!
    Σ' ευχαριστώ που μοιράζεσαι κάτι τόσο προσωπικό σου μαζί μου!
    Αυτό δείχνει ότι μ' εμπιστεύεσαι και πως στ' αλήθεια μ' αγαπάς!"
     
  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Μπράβο σου, πως φαντάζεσαι την αγαπημένη σου, θα την περιγράψεις αν θέλεις;
     
  12. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Δεν έχει καμιά συγκεκριμένη εμφάνιση....
    Ούτε πολύ όμορφη, ούτε πολύ άσχημη...
    Θα μπορούσε να έχει και λίγα κιλά παραπάνω.
    Έχει όμως συμπαθητικό, έως όμορφο πρόσωπο!
    Και κάτι στο βλέμμα της, που την κάνει οικεία σε μένα!
    Κάτι που μαρτυράει ότι μόλις μπει στο μυαλό μου θα το κάνει "άνω- κάτω"!!
    Φαίνεται ότι είναι "διαφορετική" από τις άλλες, με την πρώτη ματιά!