Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

golden shower

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος femdomslave, στις 24 Αυγούστου 2008.

  1. ναι,το εχω κανει και μαλιστα με μια πολυ γνωστη και εμπειρη αφεντρα απο εδω μεσα.Ηταν φανταστικα!!!
     
  2. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Re: golden shower

    Μάρεσε έτσι όπως τό έθεσες ! κάποια ιδιαίτερα πράγματα(διαφορετικά σίγουρα για τον καθένα μας) δε μπορούμε να τα κάνουμε με τον οποιονδήποτε γιατί απλά τότε ο ερωτικός σύντροφος δε θάταν άλλο από ένα "εργαλείο"(ένα αντικείμενο προς χρήση) δε πα να τον ονομάζαμε master, slave ή και γω δε ξέρω τι άλλο!
     
  3. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Εμένα με αηδιάζει. Είναι κάτι που δεν μπορώ να το κάνω, ένα όριό μου. (Έχω και εγώ τα όρια μου όπως όλος ο κόσμος.)
     
  4. velvetrose

    velvetrose New Member

    ναι,μου εχει συμβει 2 φορες παλιοτερα.οχι με ελληνιδα αλλα με γαλλιδα κ ολλανδεζα.
    κ βεβαια το διασκεδασα αλλα επαιξε μεγαααλο ρολο το οτι ημουν σε μια χ φαση οπως κ
    ο τροπος που στο φερνει η παρτεναιρ.
    κ φυσικα θα το ξαναεκανα. 
     
  5. zwg

    zwg Regular Member

    εγώ προσωπικά θα το δοκίμαζα δεν το έχω κάνει ποτέ το φαντάζομαι σαν κάτι όμορφο... αλλά ποτέ δεν ξέρεις στην πράξη...
     
  6. extreme32

    extreme32 Regular Member

    που το ξεθαψατε παλι αυτο το νημα; καλα δεν παιζεστε με τιποτα. cider τωρα ειδα και κατι που ειχες πει οτι μου χρωστουσες και που με ειχαν στενοχωρησει σε ενα αλλο νημα. αλλα δεν καταλαβα τι εννοουσες. (τωρα παιζει να το δεις τον αλλο Αυγουστο και να μου απαντησεις). εγω τις εμπειριες μου σας τις εγραψα στο νημα μου και οταν ακουω για εσας που το εχετε απολαυσει και για τους αλλους που μπορουν αλλα δεν γουσταρουν, απλα δεν σας χωνευω καθολου.
     
  7. sunscreen

    sunscreen New Member

    Ωραία εμπειρία να πίνεις τα ούρα της παρτεναίρ σου, το έχω κάνει αρκετές φορές... θα ήθελα βέβαια να γίνει σε κανονική σχέση, να είναι ένα από τα παιχνίδια γενικότερα...

    Δύσκολο;
     
  8. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Re: golden shower

    Να σου πω την άποψη μου.Σαν ιδέα μες το μυαλό μου υπάρχει και μάλιστα πολύ ελκυστική.Δεν ξέρω άν θα "ταιριάξει" να το κάνω ποτέ και δεν ξέρω άν θα είναι ενδιαφέρον στη πράξη όσο σαν φαντασίωση.
    Πιστεύεις ότι μια γυναίκα που θα σε κατούραγε θα υπήρχε ποτέ περίπτωση να σε πάρει στα σοβαρά,να σε σέβεται και να θελήσει κάτι μακροπρόθεσμο μαζί σου?Μίλησες για σχέση γι αυτό σε ρωτώ.


    Υ.Γ.1 Καταθέτω προσωπικές απόψεις αναγνωρίζοντας την πιθανότητα α)να ισχύουν πράγματα που δε γνωρίζω και β)το γεγονός ότι οι απόψεις μου μπορεί και να είναι λάθος.
     
  9. sunscreen

    sunscreen New Member

    Re: Απάντηση: Re: golden shower

    Εξαρτάται σε ποια κατάσταση βρίσκονται και οι δύο κατ'αρχήν για να δημιουργηθεί η σχέση.

    Θα απαντήσω στις απόψεις σου ως εξής: Εάν η γυναίκα δίνω πρωκτικό sex ο άντρας δεν τη σέβεται κατά τ'άλλα;

    Έχει διαφορά στο τη γίνεται στην προσωπική και στην κοινωνική ζωή του κάθε ζευγαριού.
     
  10. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Mistress Ingrid Frost
       
     
  11. Είναι τελειο
     
  12. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Το ξέρω!
    Εκείνη την ώρα αφήνεσαι και καταργούνται οι ντροπές..