Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

H πρώτη εμπειρία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος beltedgirl, στις 22 Μαϊου 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. beltedgirl

    beltedgirl Regular Member

    Ξεκίνησα στα 6 όταν είχα τον πρώτο οργασμό.. Ένας πατέρας είχε βγάλει την περιβόητη λουρίδα και χτυπούσε δυνατά το τιμωρημενο παιδί του.. Ο ήχος της ΖΩΝΗΣ που βούιζε επιδεικτικά στον αέρα, με γέμιζε ηδονή... Με όποιον σύντροφο κι αν βρισκόμουν. για να <χύσω> (εκτός από τις πρώτες συνταρακτικές ημέρες του έρωτα) έφερνα τέτοιου είδους εικόνες στο μυαλό μου. Αργότερα σε πολύ μεγαλύτερη ηλικία, και μετά από αποτυχημένες προσπάθειες να βρω κάποιον που να με κάνει να ζήσω όσα τριβίλιζαν για χρόνια στο μυαλό μου, όταν απέκτησα υπολογιστή αποφάσισα να γράφω τις λέξεις που με <έφτιαχναν> Ετσι ανακάλυψα το forum του bdsm.

    Μέχρι τότε πίστευα πως ήμουν η μόνη γυναίκα με τέτοια τάση.. Μπαίνοντας στο forum αποφάσισα να επικοινωνήσω με κάποιους ανθρώπους για ανταλλαγή απόψεων. Εδώ θα με καταλάβαιναν. Θα μάθαινα επιτέλους την ταυτότητά μου.. Μετά από δύο "γνωριμίες" μέσω MSN που όχι μόνο με απογοήτευσαν αλλά και με τρόμαξαν, γνώρισα Αυτόν.. Εξυπνος, καλλιεργημένος, όμορφος και δυναμικός..Για 3 ημέρες επικοινωνούσαμε μέσω msn και μηνυμάτων όπου ο Κύριός, φρόντιζε πάντα να με κρατά υγρή.. Είχε ένα μοναδικό τρόπο να με κυριαρχεί χωρίς να με πιέζει και να με κάνει μούσκεμα όποτε το επιθυμεί. Μου έλεγε ακριβώς αυτά που ήθελα ν ακούσω...Υποχρέωσή μου ήταν μόνο να απαντώ.. <μάλιστα> και γρήγορα με έκανε όταν με ρωτούσε ποια είμαι, εγώ να του απαντώ.. Είμαι η σκύλα σας Κύριε... Εχυνα γι' αυτόν στη δουλειά και στο σπίτι. Κάθε μέρα. Στο τηλ του, έχυσα 2 φορές πράγμα πολύ σπάνιο για εμένα... Μέχρι που ήρθε η πρώτη μέρα της συνάντησης...

    Ηθελα να το αποφύγω.. δεν ήξερα τι θα συναντήσω. Με είχε κυριεύσει ο φόβος... πανικός.. ΄Ετρεμα στην ιδέα για το τι τόλμησα να κάνω. Ο Κύριος προσπαθούσε να με κάνει να νιώσω ασφαλής, χωρίς όμως να μου δίνει την σιγουριά για το τι πρόκειται να βιώσω... ΄

    ΄Εφτασε επιτέλους η ώρα συνάντησης... οι παλμοί της καρδιάς μου είχαν αυξηθεί... Τα χέρια μου είχαν παγώσει.. ΄Ετρεμα... Ουφ είδα τον Κύριο.. ακριβώς όπως τον είχα δει και στην φωτό.. Δεν χρειαζόταν να ανησυχώ... Ο Κύριός, αμέσως μ έβαλε στο αυτοκίνητό του και για λίγη ώρα περιφερόμασταν στους δρόμους.. Δεν είχα να φοβηθώ τίποτα.. Αλλωστε μια απλή γνωριμία θα κάναμε.. Ο Κύριος είχε πει πως τίποτα δεν θα γίνει χωρίς τη θέλησή μου..

    Κάποια στιγμή βρήκε ένα μέρος όπου ήσυχα θα μπορούσαμε να συζητήσουμε...Τα χέρια μου ήταν πολύ παγωμένα.. Ο Κύριός το κατάλαβε και προσπάθησε να μου τα ζεστανει...Τα φυλάκισε στα δυνατά του χέρια... ένιωσα σιγουριά..Τελικά σκέφτηκα, αυτός ο Κύριος είναι πολύ καλός... και πρίν προλάβω να ολοκληρώσω την σκέψη μου βρέθηκα πιασμένη από το μαλλί, με το πέος του στο στόμα μου και να τρώω τα πρώτα χαστούκια στον κώλο μου. (Δεν είχαν περάσει 20 λεπτά! Μα εγώ είχα βγει μόνο να γνωρισθούμε!) Ένιωθα να πνίγομαι..
    <<Ποιά είσαι σκύλα?>>- Κιχ εγω.. Χαστούκι στον κώλο! <Η σκύλα σας Κύριε>απάντησα τρομαγμένη..

    Μπα δεν ήταν αυτά τα πράγματα για μένα... αυτό πονάει.. Σίγουρα ήταν καλύτερα να το βλέπω σε βιντεάκι του spankingtube. Αυτό με γέμιζε ηδονή χωρίς να πονάω... Δεν ένιωθα καμία ηδονή πια... Ο φόβος με ξανακυρίευσε.. Ο΄Κύριός κατάλαβε πως δεν νιώθω άνετα... και αφού με έχυσε στο στόμα, μου πρότεινε μιας και είμαστε κοντά να πάμε σπίτι μου να πιούμε έναν καφέ και να συζητήσουμε λίγο..

    Τώρα πια ήξερα πως δεν κινδυνεύω.. Δεν είχα να κάνω με <τέρας> όπως φανταζόμουν. Αποφάσισα λοιπόν να πάμε. ΄Οταν μπήκαμε στο σπίτι, ο Κύριος ζήτησε καφέ... Μου σήκωσε την μπλούζα ανασήκωσε το σουτιέν μου και άφησε τα στήθη μου ελεύθερα και σε πάσα θέα.. Τα παραθυρα ήταν ανοιχτα... με έβλεπαν οι γείτονες... Ο κύριος με διέταξε να φτιάξω καφέ χωρίς να κατεβάσω την μπλούζα.. ΄΄Ενιωσα άβολα.. ντρεπόμουν.. έσκυβα να μην με δουν οι γείτονες... Οταν έφτιαξα τον καφέ τον πρόσφερα στον Κύριό μου. ο οποίος με μια κίνηση άνοιξε το παντελόνι του, με έπιασε από τα μαλλιά με γονάατισε μπροστά του και έχωσε το πέος του με δύναμη στο στόμα μου... ΄Ενιωσα να πνίγομαι.. κόντεψα να κάνω εμετό.. τραβήχτηκα.. και τότε με χαστούκισε με δύναμη.. Τρόμαξα.. έχασα πάσα κάβλα..<<Ποιά είσαι σκύλα?>> ειμαι η σκύλα σας Κύριε... <<Δεν άκουσα... πιο δυνατά..>> Είμαι η σκύλα σας Κύριε..Με τραβούσε από τα μαλλια΄και με γέμιζε με το πέος του εως ότου να πνιγώ... "Αντιστάθηκα".. τότε... Μάταια!

    Ο Κύριός μου με διέταξε να πάω στην θέση μου.. με έστησε στα 4 στο πάτωμα και άρχισε να με μαστιγώνει στα κωλομέρια.. εναλλάξ με την ΖΩΝΗ του. Λίγες και χωρίς δύναμη. Με κυρίευσε τρόμος.. Δεν μπορούσαν να νιώσω ηδονή..Ετσουζε πολύ αυτή η ΖΩΝΗ. Ίσως να έφταιγε το body lotion που έκανε το δέρμα μου πιο ευαίσθητο.. Ο Κύριος με κατάλαβε...

    Κάθισε στον καναπέ και με κάλεσε να καθίσω δίπλα του. Οι αισθήσεις σου είναι φυλακισμένες μικρή και μακριά από το bdsm μου είπε.. Η αλήθεια είναι πως χάρηκα... Δεν διέφερα σε τίποτα από όλες τις άλλες γυναίκες... ΄Ολες έτσι είναι.. τελικά δεν διαφέρω.. <Ο μόνος τρόπος για να το ξεπεράσεις είναι μια απότομη και όχι σταδιακή μετάβαση> μου είπε.

    Ο Κύριος είχε κερδισει από την αρχή την ειλικρίνεια και την εμπιστοσύνη μου.. του έδειξα λοιπόν κάποια βίντεο που είχα κατεβάσει από το youtube. Του εκμυστηρεύτηκα ότι για νύχτες έχυνα με τα βίντεο αυτά.. Του έδειξα ένα.. και μοναδικό.. αυτό με το οποίο είχα χύσει την τελευταία φορά... Το βρήκε πολύ παιδικό!!!

    <<Σ'αρέσει αυτό που βλέπουμε μικρή μου??>> με ρώτησε.. Μάλιστα Κύριε απάντησα εγώ..
    <<Πόσο υγρή σε κάνει αυτό μικρή μου?>>
    -πολύ Κύριε.. (χαστούκι)
    <<Δεν άκουσα μικρή μου>>

    - Με κάνει πολύ υγρή Κύριε..


    Πριν προλάβω να ολοκληρώσω την φράση μου είχα βρεθεί πιασμένη από τα μαλλιά τόσο απότομα... στον καναπέ... ή ζώνη του σφύριζε και έπεφτε με δύναμη στα κωλομερια μου... και ο πούτσος του να με πνίγει ανελέητα. Ο πόνος δυνατός μα η ηδονή δυνατότερη... Δεν ξέρω πόσες έφαγα..
    Πρέπει να ήταν πάρα πολλές... ΄Ενιωθα υγρή.. πιο υγρή παρά ποτέ... ο Κύριος συνέχιζε να με μαστιγώνει.. και κάθε φορά που κουνιόμουν μου γύριζε το χέρι πίσω από την πλάτη μου ώστε να με ακινητοποιεί... Αφού πήρα λοιπόν το μάθημα μου ... ο Κύριος μου, μου επέτρεψε να τον χύσω..λέγοντας.. <καλωσήρθες στο bdsm μικρή μου..> Πρέπει να έφαγα γύρω στις 100 ξυλιές με την ΖΩΝΗ του. Όταν αργότερα με διαβεβαίωσε ο Κύριος μου ότι είναι τόσες,, δεν το πίστευα...

    <<Ποιά είσαι σκύλα?>> ρώτησε ο Κύριος...

    Δεν άκουσα... τίποτα.. ένιωθα τα πόδια μου να τρέμουν.... Παρόλο που είχα χύσει.. ένιωθα ακόμη ηδονή...
    Το χαστούκι που έφαγα ήταν δυνατό...
    <<Ποιά είσαι σκύλα?>> με ρώτησε για δεύτερη φορά...

    - Η σκύλα σας Κύριε... απάντησα.. ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΙΩΘΑ.


    <<Σιχαίνεσαι να γλύφεις πόδια μου έχεις πει. Σκύψε τώρα..γλύψε μου τα πόδια.. >>


    - Μπλιάξ... τα πόδια? Toυ είχα πει πως σιχαίνομαι πολύ και ποτέ δεν το είχα ξανακάνει. Μα ο τρόπος που οδηγούσε από τα μαλλιά το κεφάλι μου στο πάτωμα και η χροιά της φωνής του με νάρκωναν. Ηταν αδύνατο να αντισταθώ.

    Έσκυψα του έβγαλα τα παπούτσια....τις κάλτσες.... και άρχισα να γλύφω τα δάχτυλά του... ΄Ημουν παραδομένη πια... Εγλυφα τα δάχτυλά του ενώ ένιωθα υγρή στην σκέψη ότι κάνω κάτι για να τον ευχαριστήσω. Ο ήχος της ΖΩΝΗΣ του σφύριζε ακόμη στ αυτιά μου κάνοντάς με υγρή...έλιωνα για τον Κύριό...


    Μετά από αυτό ο Κύριός με πρόσταξε να τον γλύψω αργά αργά μέχρι τους όρχις του... Το έκανα σιωπηλά... ήξερα... αν αρνιόμουν θα σφύριζε το κεφάλι μου από το επόμενο χαστούκι. Η μήπως το ήθελα τρελά?.Μ έπιασε δέος... Υπάκουσα τυφλα.... όταν εκσπερμάτωσε ο Κύριος, μου ζήτησε πετσέτα να τον σκουπίσω.. αφού σκούπισα το πέος του.. με διέταξε να σκουπίσω τα πόδια του... χωρίς δεύτερη κουβέντα υπάκουσα... προσπάθησα να καθίσω όταν ανακάλυψα ότι το κωλομέρια μου έτσουζαν... έκαιγαν...

    Ο Κύριος σηκώθηκε να φυγει... Δεν μου άρεσε που έφευγε.. ΄Ηθελα να μείνει... εκεί.. να με εξουσιάζει... όμως όχι.. έπρεπε να φύγει...
    Αφού με διέταξε να γράψω την εμπειρία μου ως μια συζήτηση με τον εαυτό μου και αν θέλω να τη δημοσιοποιήσω στο φόρουμ, και να το συζητήσω μαζί σας, χωρίς να αναφέρω σε κανέναν το ποιός είναι... Τον πήγα μέχρι την πόρτα... έσκυψα να τον φιλήσω.. και ωχ... τι πόνος δυνατός!!! Τελικά ο Κύριος έχει πολύ βαρύ χέρι όταν το θέλει... Με χαστούκισε στο ίδιο μάγουλο....

    <Σου είπα όχι φιλί μικρή μου... Δεν έχεις ανάγκη τις γλύκες, αλλά να είσαι σε στενό πλαίσιο να ανακαλύψεις ποιά είσαι και τι σε ευχαριστεί. Πιεσε με δύναμη την αριστερή μου ρώγα μέχρι που ούρλιαξα από τον πόνο και έφυγε. Εκλεισα την πόρτα πίσω του .... To μάγουλό μου έκαιγε... Το μουνί μου έκαιγε και έσταζε...
    Στα κωλομέρια μου είχαν σχηματιστεί οι ραβδώσεις της ζώνης του Κυρίου.. και η ρώγα μου πονούσε... Και όντως ένιωθα η σκύλα του... γιατί αυτό ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ!!!

    Δεν ξέρω αν θα τον ξαναδώ, αν θα ξανασχοληθεί μαζί μου, αν θα με αναλάβει... ξέρω καλά όμως πως του οφείλω το πέρασμα από την πόρτα που τόσο ήθελα και τόσο έτρεμα.
     
  2. Απάντηση: H πρώτη εμπειρία

    Καλώς "μπήκες"!

    Με συγχωρείς αλλά αυτό μου φάνηκε κάπως παράξενο....
    κοντούλης;;​
     
  3. Emma

    Emma Contributor

    Εμένα πάλι μου κίνησε την περιέργεια κάτι... αλλά δεν ξέρω αν πρέπει να το πω, οπότε το αφήνω προς το παρόν.

    Χαίρομαι που πέρασες καλά beltedgirl  
     
  4. beltedgirl

    beltedgirl Regular Member

    Απάντηση: H πρώτη εμπειρία


    Οχι.. δεν ήταν καθόλου κοντούλης.. απλά είχε σκύψει να δέσει καλύτερα το κορδόνι του αθλητικού του παπουτσιού.. (παράλειψή μου) χα χα χα πάντως θα χε πλάκα... να ήταν κοντούλης.. δεν νομίζω να μου έβγαινε.. 
     
  5. beltedgirl

    beltedgirl Regular Member

    Απάντηση: Re: H πρώτη εμπειρία

    Την εμπειρία μου σας την έστειλα ακριβώς γι αυτόν τον λόγο... για να έχω την γνωμη σας.. μπορείς λοιπόν να μου πεις τι ήταν αυτό που σου κίνησε την περιέργεια..  
     
  6. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: H πρώτη εμπειρία

    καλως ορισες..και σε ευχαριστουμε που μας εμπιστευθηκες την εμπειρια σου..
     
  7. JokerGemini

    JokerGemini Regular Member

    Καλως σε και καλες ζωναριες!!!! (το στοιχειο μου )  
     
  8. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: H πρώτη εμπειρία

    Ποσο σιγουρη εισαι οτι την ηδονη την ενοιωθες ως τιμωρουμενη κι οχι ως τιμωρος?
    Ο ήχος της ΖΩΝΗΣ που βουΐζει στον αερα ικανοποιει θα ελεγα εξ ισου τοσο αυτον που την κραταει οσο κι αυτον που τη δεχεται ....
     
  9. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Καλώς ήλθες, beltedgirl. 

    Περιέγραψες πολύ όμορφα τα συχνά αντιφατικά συναισθήματα που έχουμε όλες στην αρχή, όταν ξεκινούμε τις εξερευνήσεις στον εναλλακτικό ερωτισμό του μαζοχισμού. Πολύ σύντομα τα πράγματα ξεκαθαρίζουν και αντί για 100 βουρδουλιές αρκεί μία κοφτή φράση για να υγραίνεσαι. Πράγμα που είναι και το ζητούμενο για μένα - κι ελπίζω όλοι και όλες να έχουν αρκετή αυτογνωσία ώστε να το καταλαβαίνουν αυτό και να διεκδικούν την απόλαυσή τους συνειδητά.

    Ο έλεγχος μπορεί να πάρει πολλές μορφές, από τον χειρισμό του πόνου έως τον χειρισμό της καύλας μας, έως τον χειρισμό όλης της ζωής μας. Πάντα όμως καταλήγει στην απόλαυση - είτε μιλούμε για υπέροχους οργασμούς, είτε για την εκστατική ηρεμία της σκλάβας, είτε για την μόνιμη σχεδόν διέγερση, είτε για το πιο όμορφο συναίσθημα όλων, το substate. Και η ψευδαίσθηση της μετατροπής σε άβουλο res - πάντα πρόσκαιρη - απόλαυση είναι. Ακόμα και η αγάπη, όταν προκύπτει - και συχνά προκύπτει - απόλαυση είναι.

    Και ο Κύριος, από την άλλη, για την δική του απόλαυση το κάνει. Κάποιος που ξέρει τους κανόνες δυναμικής ενός S/M σχήματος και τους χειρίζεται με δεξιοτεχνία, χαίρεται διπλά, μία με την απόλαυση του Υ (επειδή ο ίδιος την προκάλεσε) και μία με την δική του. Δεν έχω δει ποτέ μου Κύριο να αναρωτιέται αν είναι υπηρέτης του Υ. Χειριστής είναι. Ξεκάθαρα και απλά.

    Όλοι οι δρόμοι οδηγούν στην απόλαυση.

    Όσο για τους Κοντούς, θα το πω και ας με συγχωρέσουν. Είναι σαν τους Ρωμαίους. Ω, είναι οι πιο νόστιμοι... 

    ΥΓ. Αρκεί βέβαια να είναι Μεγάλοι μέσα τους...
     
  10. thanasis

    thanasis Contributor

    Να' ναι καλά που σε...διακόρευσε. Καλοτάξιδη εύχομαι.
     
  11. beltedgirl

    beltedgirl Regular Member

    Απάντηση: H πρώτη εμπειρία


    Με βάζεις σε άλλες σκέψεις... Θα το ψάξω!!!  
     
  12. Emma

    Emma Contributor

    Re: Απάντηση: Re: H πρώτη εμπειρία

    Γιατί τόσο κρυψίνους ο Κύριος; Εμένα αυτό μου χτυπάει περίεργα καμπανάκια...  
     
Thread Status:
Not open for further replies.