Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

H πρώτη μου εμπειρία ως Μaster

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος nkotb, στις 24 Απριλίου 2014.

Tags:
  1. nkotb

    nkotb Make me your girl

    Την Κυριακή του Πάσχα το απόγευμα είχα πολλές καύλες. Από καιρό είχα αρχίσει να καταλαβαίνω ότι μου αρέσει να έχω άντρες να σέρνονται κυριολεκτικά στα πόδια μου. Κάποιες παλιότερες σχέσεις που είχα αναπτύξει χωρίς να το έχω επιδιώξει είχαν μετατραπεί κυριολεκτικά σε σχέση αφέντη με σκλάβο. Δεν τόλμαγα όμως να το παραδεχτώ.
    Επιδιώξα λοιπόν να γνωρίσω και να πάω με ενα που θα ήθελε να είναι απόλυτα σκλάβος μου. Η ικανοποίησή του θα έπρεπε να είναι η δική μου ικανοποίηση στον απόλυτο βαθμό. Η χαρά του να είναι η δική μου.
    Έτσι μπήκα σε ένα chat και αναζήτησα το άτομο. Ήξερα απόλυτα καθαρά πιά το τι ζητούσα. Την απόλυτη υποταγή αλλά μέσα στα όρια διαφύλαξης της υγείας και της ακεραιότητας του δούλου μου.
    Βρήκα εναν πρόθυμο. Μιλήσαμε στο τηλέφωνο και μου δήλωσε πως επιθυμία του είναι να γίνει το χαλί για τις αρβύλες μου.Έτσι έκλεισα ραντεβού να πάω στο σπίτι του.
    Του είπα πως θα πρέπει να με περιμένει καθαρός, πλυμένος με το εσώρουχο. Όρθιος με το βλέμα χαμηλά τα χέρια πίσω από την πλάτη και τα πόδια σε στάση ημιανάπαυσης.
    Πράγματι χτύπησα το κουδούνι μου άνοιξε. Μπήκα μέσα και τον είδα όπως ακριβώς του είπα. Τον επιθεώρησα. Του ζήτησα να πάει κοντά στην λάμπα να εξετάσω τον πρωκτό του αν είναι καθαρός όπως πρέπει για τον αφέντη του. Κατόπιν περάσαμε στο σαλόνι.
    Έβγαλα την ζώνη μου και του την πέρασα κολάρο σαν τα σκυλάκια. Κατόπιν τον διέταξα να κάτσει στα τέσσερα μπροστά μου. Έκατσα και εγω.
    Ακούμπησα την αρβύλα μου πάνω στο γυμνό του στήθος και του είπα να την βγάλει προσεκτικά. Πράγματι την φίλησε και άρχισε σιγά σιγά να την βγάζει κατόπιν μου φίλησε το πόδι με την κάλτσα. Το ίδιο επαναλήφθηκε και με το άλλο. Ύστερα τον διέταξα να βγάλει τις κάλτσες και να με φιλάει στα πόδια. Πήγε να με γλείψει, έπεσε η πρώτη σφαλιάρα. Δεν τον είχα δώσει διαταγή για κάτι τέτοιο. Αμέσως επανήλθε και συνέχισε να φιλάει.
    Κατόπιν σηκώθηκα όρθιος και του ζήτησα να μου βγάλει το παντελόνι. Πλησίασε κοντά στο σλίπ μου σχεδόν με άγγιξε με τα χείλια του στον πούτσο μου. Εκεί έπεσε η δεύτερη σφαλιάρα. Δεν είχε πάρει διαταγή γι αυτό.
    Έβγαλε σιγά σιγά το παντελόνι μου. Το πέταξε στον καναπέ. Εκεί έπεσε τρίτη σφαλιάρα. Η διαταγή μου ήταν να πάρει και να διπλώσει προσεκτικά σε μια γωνιά στον καναπέ. Κλαψούρισε και το έκανε. Μετά ακολούθησε το σλίπ ενώ από μέσα πετάχτηκε το εργαλείο μου. Πλατάγισε τα χείλη του από καύλα αλλά δεν τόλμησε να το αγγίξει... Τον διέταξα να μυρίσει το σλίπ, να το φιλήσει και μετά να το διπλώσει προσεκτικά πάνω από τον παντελόνι.
    Υστερα κάθησα στην πολυθρόνα τράβηξα με δύναμη την ζώνη-κολλάρο και ήρθε φάτσα-κάρτα με τον πούτσο μου. Κλαψούρισε πως τον ενοχλούσε η αγκράφα και πρότεινε να μου μέρει μια άλλη δική του. Εκεί έπεσε ξύλο με την ζώνη και έμαθε πως είναι τιμή του να φοράει την ζώνη του αφέντη του ως κολάρο. Δεν έβγαλε δεύτερη κουβέντα....
    Τον διέταξα να αρχίσει να γλύφει από τα πόδια μέχρι τον πούτσο. Του το έχωσα βαθιά στον λαιμό μέχρι που καταλάβαινα πως ήθελε να κάνει εμετό και εκεί σταμάταγα για να συνέλθει. Οι εμετοί δεν μου αρέσουν.
    Η ξεφτίλα λεκτικά και πρακτικά πήγε σύνεφο. Ενώ αυτός έγλειφε και έπαιρνε πίπα όποτε και όπως ήθελα.
    Σε κάποια διαλλείματα τον διέταζα να πιεί λίγο από το ουίσκι που του είχα επιτρέψει να έχει και να μου προσθέτει γρήγορα και εμένα.
    Κατόπιν τον έστησα στα τέσσερα. Άνοιξε την κολλάρα του όπως τον διέταξα και έβαλε το χέρι του μέσα μαζί με κρέμα.
    Τον πήδηξα σε όλες τις στάσεις ενώ του απαγόρευσα να αγγίξει το πουλί του και να ανοίξει τα μάτια του να με κοιτάξει. Τα μάτια του έπρεπε πάντα να είναι χαμηλά ή κλειστά.
    Έχυσα και ο δόλιος αγωνιούσε να πιεί έστω και λίγο από το σπέρμα μου. Γέλασα από μέσα μου...
    Μετά ήθελα να πάω στο μπάνιο να πλυθώ και να τον κατουρίσω. Τον πήρα από το λουρί του σαν σκύλο στα τέσσερα και πήγαμε στο μπάνιο. Παραπονέθηκε πως τα πλακάκια ήταν σκληρά για τα γόνατά του. Δούλεψε ξανά η ζώνη και με ακολούθησε ήσυχα.
    Έκατσα στην λεκάνη και τον έβαλα (πάντα αυτός στα τέσσερα) να με γλύφει στ αρχίδια με την μισή μούρη στην λεκάνη. Ύστερα από κάμποση ώρα μου θέλησα να τον κατουρήσω. Ανασηκώθηκα και άρχισα. Το ζεστό κάτουρο το έκανε να βγάζει κραυγές ηδονής. Τον έβαλα να μου πλύνει τον πούτσο. "Κάτω" του είπα και τον ξαναπήρα για το σαλόνι. Εκεί του έδωσα διαταγή να σφουγγαρίσει το μπάνιο και μετά να φέρει μια πετσέτα να μου σκουπίσει τα πόδια.
    Ύστερα στα τέσσερα τον διέταξα να αρχίσει να μου τον γλύφει και του επέτρεψα να παίξει με το πουλί του. Έχυσε με τον πούτσο μου πιπίλα . Το έπιασαν σπασμοί από ρίγη ηδονής. Έκλαιγε σχεδόν λέγοντας "πως το κάνετε αυτό..." με την νέα σφαλιάρα συνήλθε και ηρέμησε. Με παρακάλεσε να πάει να κατουρήσει. Τον πήγα στα τέσσερα ξανά στο μπάνιο. Του είπα ότι θα κατουρήσει "έτσι σαν σκύλα" στα τέσσερα και τον καβάλησα ελαφρά για να μην εμποδίσω την ούρηση. Ανακουφίστηκε.
    Κατόπιν τον διέταξα να πλύνει το μπάνιο ξανά και να φέρει μια λεκάνη με ζεστό νερό να μου πλύνει τα πόδια στο σαλόνι. Σκίστηκε να με ικανοποιήσει.
    Αφού μου έπλυνε τα πόδια και τα σκούπισε με την γλώσσα του ζήτησα να τα στεγνώσει με την πετσέτα. Ύστερα τον διέταξα να με ντύσει ενώ όταν φτάσαμε στο παντελόνι έβγαλα την ζώνη μου από τον λαιμό του έδωσα την αγκράφα να την φιλήσει. Περιττό να αναφέρω ότι σε κάθε περίπτωση θα έπρεπε να μου λέει "ευχαριστώ Κύριε".
    Στο τέλος τον διέταξα να με ακολουθήσει φεύγοντας στην είσοδο πάντα στα τέσσερα. Ενώ την ώρα που ήταν να βγώ από την πόρτα του είπα και μου φίλησε τις αρβύλες λέγοντας πάντα Ευχαριστώ κύριε..
    Αυτή ήταν η πρώτη συνειδητή μου εμπειρία...
     
  2. patiste.me

    patiste.me New Member

    ωραιος! σου ευχομαι να αποκτησεις πολλες τετοιες καλες στιγμες...!
     
  3. nkotb

    nkotb Make me your girl

    Σίγουρα!
     
  4. cutieboy24

    cutieboy24 New Member

    Καλησπέρα! πολύ όμορφη εμπειρία!
     
  5. nkotb

    nkotb Make me your girl

    Περιμένω την επόμενη...
     
  6. Prince666

    Prince666 Πρίγκηπας του @Desert apparition

    Εύγε! Κι εις ανώτερα!  
     
  7. Prince666

    Prince666 Πρίγκηπας του @Desert apparition

    Από περιέργεια ρωτώντας, επειδή βλέπω ότι συστηματικά χρησιμοποιείς το ξύλο ως τιμωρία, θα σου άρεσε να σου "τύχει" μαζοχιστής σκλάβος (στον οποίο ο σωματικός πόνος δε θα λειτουργούσε σαν τιμωρία);
     
  8. nkotb

    nkotb Make me your girl

    Εξαιρετική ερώτηση! Νομίζω ότι όλα έχουν τα όριά τους. Σε πρώτη φάση θα έψαχνα το όριο για να το "σπάσω" με κάθε τρόπο, χωρίς βέβαια να θέσω σε κίνδυνο την σωματική του ακεραιότητα. Άλλωστε υπάρχουν και εναλλακτικές σε όλα και η επιστήμη έχει πολλά μέσα.... Τι γνώμη έχεις.
     
  9. Prince666

    Prince666 Πρίγκηπας του @Desert apparition

    Δυστυχώς είτε οι πραγματικοί μαζοχιστές "σπάνε" πολύ δύσκολα είτε εγώ πέτυχα στις χειρότερες των περιπτώσεων  
    Ένας μαζοχιστής σκλάβος πιστεύω ότι όση έξαψη μπορεί να σου προσφέρει, τόσο δύσκολο είναι να τον χειραγωγήσεις. Στη δική μου περίπτωση, όσο περισσότερο χτύπαγα, τόσο χειρότερα μου φερόταν (για να ξαναχτυπήσω..). Και φαντάζομαι ότι αν εφάρμοζα την τεχνική που προτείνεις ("ξύλο μέχρι να σπάσεις") θα κατέληγα να "ανταγωνίζομαι" και δεν το θέλω αυτό. Σε τέτοιες περιπτώσεις πρέπει κανείς να είναι πιο δημιουργικός  
    Οι λύσεις που βρήκα εγώ ήταν κυρίως να μην τον αφήνω να με αγγίζει ή να με φιλάει, να τον "κόβω" την ώρα που πήγαινε να χύσει, να τον κάνω βόλτα δημοσίως με το κολάρο και την αλυσίδα κτλ
     
  10. nkotb

    nkotb Make me your girl

    H τεχνική που πρότεινα δεν είναι απαραίτητα ξύλο μέχρι να σπάσει. Αλλά πρόκληση πόνου (στα όρια της ασφάλειας πάντα) ο πόνος δεν είναι απαραίτητα να είναι σωματικός... ή μέ "ξύλο"...
     
  11. cd_tsoulaki

    cd_tsoulaki New Member

    θα ηθελα να μου δωσετε την ευκαιρια να μιλησω μαζι σας.......
     
  12. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Πού ?????? !!!!!!!!! ???????