Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Hair fetish - φετίχ μαλλιών

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος rubuttons, στις 12 Οκτωβρίου 2015.

  1. MARKISIOS69

    MARKISIOS69 Regular Member

  2. miker

    miker Regular Member

  3. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

  4. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

  5. Justmeandme

    Justmeandme Status astatus

    Θυμήθηκα πριν χρόνια όταν είχα βγει ραντεβού με έναν τύπο και κάποια στιγμή πήρε να μου χαιδέψει τα μαλλιά, σταματά σε δευτερόλεπτα και μου λέει: «δεν χρησιμοποιείς μαλακτική»;;
    Είχα μείνει παγωτό.

    Λατρεμένη συνήθεια είναι όταν κουρεύω το μαλλί μου και οι άκρες είναι καθαρές και σκληρές, να παίρνω μικρές τουφίτσες και να τις πατάω με δύναμη στο δέρμα. Νομίζεις πως θα στο τρυπήσουν. Αφήνει έναν γλυκό πόνο και μια κοκκινίλα.
     
  6. Αυτό hair fetish. Ας μου πει κάποιος.. μπορεί να περιλαμβάνει από "κακοποίηση" (τράβηγμα, κόψιμο (ούτε να το σκεφτομαι δεν θέλω αυτό ), χυσιμο ) μέχρι και λατρεία μαλλιού που την λούζει, της τα χτενίζει τα προσέχει κτλ?!
    Εμένα πάντως Τα μαλλιά μου αν τα πειράξει κάποιος black Mamba που τον έφαγε μετά.
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  8. yagos69

    yagos69 Live with a dream, not a substance

    Ανάλογα πόσο μαλλάκιας είσαι.  
    Άλλες φορές μπορεί να είναι και απλά όταν ξαπλώνεις στο στήθος του και τα μαλλιά σου τον λούζουν και τον ζεσταίνουν ή όταν σε χαϊδεύει και τα μυρίζει. Πολλά και διάφορα σε αυτό μαλλο-φετίχ
     
  9. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Λατρεύω να μου χαϊδεύουν τα μαλλιά, να νιώθω την ανάσα του άλλου πάνω τους... Και τρελαίνομαι να χώνω τα δάχτυλα μου στο μαλλί του συντρόφου μου, να χαϊδεύω τοκκεφάλι του, να τον κοιμίζω έτσι.
     
  10. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

  11. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Μακριά τα χέρια απο το μαλλί !
    Και οτιδήποτε άλλο μακριά απο το μαλλί !!