Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Hair fetish - φετίχ μαλλιών

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος rubuttons, στις 12 Οκτωβρίου 2015.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Και για Μονικομαλλιοχτυπημένους έχω..!

     
     
  3. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

     
    Κάθε πρωι μαζί με εμένα ξυπνάει και η ζούγκλα
     
  4. ninahaze

    ninahaze Regular Member

    Ναι! ,hair fetish!!!
    Νομίζω πάσχω και εγώ. Κάθε φορά που είμαι κοντά σε μούσια, τρίχες στο στέρνο και γενικά ανδρικές τριχες(προφανώς δεν το παθαίνω με όλο τον κόσμο) ταξιδεύω μέσα σε αυτές. Ψυχεδέλεια. Άκρως σέξι.
     
  5. lexy

    lexy .ti.va.

    Συμπάσχω και κατανοώ απολυτότατα!
     
  6. ninahaze

    ninahaze Regular Member

    M2 To απόλυτο χάος. Κάπου μες στα μαλλιά μου βρίσκεται και η συμπαντική σπείρα, ένας μικρός ναυτίλος και το ένα και μοναδικό Π.
     
  7. lexy

    lexy .ti.va.

    Φαντάζομαι -εκ πείρας - πως στο bad hair day ξεπηδάει και το κουτί της Πανδώρας  
     
  8. ninahaze

    ninahaze Regular Member

    Φυσικά και αυτό. Και μετά βγαίνει μες απ το μαλλί και η wonderwoman κρατοντας πρεσσα και μπιστολακι. Μετά αποχωρίζομαι την πρωτόγονη-αρχεγονη γυναίκα και βγαίνω στον κόσμο ανάλαφρη και λεία
     
  9. lexy

    lexy .ti.va.

    Και τα chopsticks κάνουν γρήγορη και καλή δουλίτσα, πάντως  
     
  10. lexy

    lexy .ti.va.

  11. étude

    étude Guest

  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor