Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Happy end...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Queen87, στις 29 Νοεμβρίου 2016.

  1. el pastigio

    el pastigio Bis vivit qui bene vivit

    Ευτυχώς ακόμα έχω δουλεία......
     
  2. KASEFI

    KASEFI New Member

    Για μένα ευτυχία είναι η ελευθερία...
    Ελευθερία να κάνω αυτά που θέλω... όποια και να είναι αυτά ...
    Όταν κάτι σε περιορίζει ... τότε αρχίζει και η καταπίεση των θέλω σου...και η μιζέρια...
    Όταν είσαι με κάποιον, φιλια , σχέση, οικογένεια ... αισθάνεσαι ευτυχισμένος όταν είσαι ελεύθερος να κάνεις αυτό που θες...
    Μόλις αρχίσει ο περιορισμός ,(εδώ βάλτε ότι αισθάνεται ο καθένας...), αρχίζουν και τα προβλήματα...
    Τα χρήματα που λένε κάποιοι τι είναι;;
    Το μέσον για την πραγματοποίηση κάποιων θέλω...
    Δεν μαζεύουμε χρήματα για να έχουμε χαρτιά στα χέρια μας...
    Μαζεύουμε για να μπορούμε να ανοίξουμε τους ορίζοντές μας...
    Οι φίλοι ποτε είναι φίλοι μας; και χαιρόμαστε την παρέα τους;
    Όταν ο ένας σέβεται την ελευθερία του άλλου...
    Το ίδιο ισχύει και στις σχέσεις μας...
    Ποσο μπορεί να κρατήσει κάτι που δεν σε αφήνει να λειτουργήσεις... να εκφραστείς ... να ζήσεις όπως θέλεις;
    Μετράω λοιπόν τις στιγμές ελευθερίας και κάνω ταμείο....
    Δεν είναι κάτι που στιγμιαία θα μου δώσει χαρά... γιατί happy end... είναι κάτι που έγινε και τελείωσε...
    Δεν τελειώνει όπως τα παραμύθια...
    Κάνεις δεν μας λέει για την Σταχτοπούτα αν την στενεύουν τα παπούτσια μετά... ή η Κοκκινοσκουφίτσα πόσους λύκους συνάντησε...
    Ελευθερία στο πνεύμα να βρει αυτό που θα καταγράψει ως ευτυχία...