Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Help για ταξίδι...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Xarhs, στις 9 Σεπτεμβρίου 2018.

  1. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Φανταστικοί μου συμφορουμητες και συμφορουμητισες (?)..  

    I need your lights...
    Επειδή έχω λίγους μήνες που έχω μετακομίσει στην Θεσσαλονίκη...
    ..ερωτικός μετανάστης βλέπετε...  

    Θα ήθελα να μου προτείνετε μερικούς προορισμούς σε βουνό... Χαλκιδική έλιωσα φέτος όποτε φτάνει...
    2-3 max ώρες από την Θεσσαλονίκη για 2ημερο.

    Μπήκα στο booking παρά πολλές επιλογές... help!

    Ρομαντικό μέρος πλιζ...  
     
  2. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Δεν έχω ιδέα από Θεσσαλονικη,αλλά πολύ χαίρομαι για σένα!!!
     


    Εντιτ: Δες το Λιτόχωρο στην Πιερία.
    Πανεμορφο μερος!
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

  4. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι


    Thanks για τις προτάσεις!
     
  5. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

    Ωω ερωτικε μεταναστη @Xarhs,μπραβο!!!
    Να περνας καλα εδω στα Βορεια   

    Δασος Ελατιας στην πολη μου φυσικα  
     
  6. Βουνό; δυστυχώς δεν μπορώ να βοηθήσω αλλά όσο ήμουν πάνω θα πρότεινα ανεπιφύλακτα Άγιο Νικόλαο Νάουσας  

    Συμφωνώ με @Arioch, τα λουτρά είναι επίσης ωραία και αν ακολουθήσεις μια ταμπέλα που λέει για Σπηλαιοβαραθρο κάποια στιγμή στα αριστερά σου έχει και ένα σημείο κάπως απομερο και γύρω γύρω ψηλοί βράχοι, ιδανικό για ηρεμία και... Εχεμ   λίγες τρυφερές στιγμές  

    Α και φαΐ στην Όρμα, δίπλα στα Ποζαρ, το τραπέζι είναι ακριβώς δίπλα από τρεχούμενο νερό και τα κάγκελα είναι στολισμένα με λουλούδια  
    Το φαγητό επίσης υπέροχο!
     
  7. whisperer

    whisperer Regular Member

    Στα χωρια του καιμακτσαλαν
    Εδεσσα,Ναουσα,δοκιμασε επισης.
    Παρεπιπτοντως στο δρομο.απο Σκυδρα προς Εδεσσα στο Μαυροβουνι φανταστικη ταβερνα ο Πολυς. 
     
  8. jasmin sg

    jasmin sg My Way Contributor

    Για κοντινούς προορισμούς ,Παλαιο Αγ.Παντελεήμονα και Λιτόχωρο . Για λίγο πιο μακριά αλλά πιο όμορφα Παλαιος Αγ.Αθανάσιος (καιμακτσαλαν) και φυσικά περίπου 2,5 ωρες μακρια το Πήλιο !!!!
     
  9. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Ανεπιφύλακτα http://www.pontos-news.gr/article/171935/odoiporiko-sto-mageytiko-dasos-tis-elatias-karantere-dramas
    Αρκετά πιο κοντά https://www.youtube.com/watch?time_continue=151&v=bTkTBjGYtOw άν έχουν καταστεί ξανά βιώσιμοι οι ξενώνες
    Κάπως πιο μακρυά αλλά θα αποζημιθείτε σίγουρα για τον επιπλέον χρόνο ταξιδιού https://www.clickatlife.gr/taksidi/story/7585
     
  10. espimain

    espimain Contributor

    1. Καστοριά, (Σε αρχοντικό)
    2. Αρναία Ορεινή Χαλκιδική ή Ταξιάρχης Χολομώντας
    3. Άγκιστρο Σερρών, Το καλύτερο φυσικό θερμό λουτρό της Ελλάδας (Συνδυάζεται τον γύρο της Κερκίνης)
    4. Νάουσα
    5. Βλάστη Κοζάνης
    6. Μέτσοβο είναι περίπου 2 ώρες μέσω Εγνατίας.
    7. Ιωάννινα Hotel du Lac και φαγητό στην γάστρα (συνδυάζεται το 6 με το 7)
    8 Λουτρά Πόζαρ Αλμωπίας
     
    Last edited: 9 Σεπτεμβρίου 2018
  11. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

    Χαιρομαι που σας αρεσε το Δασος Ελατια .Δυστυχως,στο Παγγαιο οι ξενωνες εχουν υποστει αρκετες φθορες απο την αμελεια των φιλοξενουμενων,οποτε δεν λειτουργουνε.
     
  12. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Ελα στα μεροι μου ... Παλαιος Αγ Αθανασιαος " Ορος Βορρας αγαπητη @jasmin sg " και μετα αλλη καλη επιλογη ειναι Λουτρα Ποζαρ