Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

home wrestling-(ερωτική πάλη)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 28 Μαϊου 2007.

  1. conner

    conner Contributor

  2. Απατο πήγε αυτό το νήμα.. κρίμα.,, Πίστευα ότι άρεσε σε πολλά άτομα μια τέτοια διαδικασία.. και αν υποθέσουμε ότι γίνεται μεταξύ κ και υ .. δεν το θεωρώ ούτε ασέβεια απο το υ ούτε προσπάθεια κατάλυσης της κυριαρχίας του άλλου μέρους.. πρόκειται απλά για μια διαδικασία η οποία θα βγάλει την ένταση της ημέρας, της στιγμής.. ότι κατάληξη και να έχει θα είναι απλά ένα όμορφο ερωτικό παιχνίδι.. δεν θα πάρει κανείς μετάλλιο.. ούτε βραβείο..
     
  3. rock

    rock New Member

    Sokolata θα πάλευες ερωτικά με άλλη γυναικα τύπου www.ultimatesurrender.com? Η το βλέπεις μονο ως ερωτικο παιχνίδι με τον εκάστοτε σύντροφο σου?
     
  4. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Oh well... Κάνω λίγο revive αυτό το νηματάκι το οποίο με εκφράζει τόσο πολύ!  

    Είναι από τις αγαπημένες μου τακτικές η "πάλη" με το σεξουαλικό μου ταίρι. Είναι κομμάτι του παιχνιδιού, του φλερταρίσματος και φυσικά του κυνηγιού. Η όλη ένταση, η προσπάθεια, η ακινητοποίηση, η σκέψη και η ενέργεια που βάζεις για να ακινητοποιήσεις τον άλλον, να αποφύγεις τις λαβές του, να του ξεγλιστρήσεις και να τον πειράξεις... όλο αυτό ειναι υπέροχο!

    Παίζω πάρα πολύ, παλεύω επίσης πολύ μέχρι τελικής πτώσεως και απολαμβάνω οταν και οι δυο μας γουστάρουμε όλο αυτό που συμβαίνει. Συνήθως είναι όλο αυτό ένα mating dance που προηγείται του τελικού "ζευγαρώματος", μπορεί όμως κάλλιστα να ειναι και επακόλουθο.
     
  5. widowmaker

    widowmaker Guest

    Εμενα με εξιτάρει και κατα τη διάρκεια της πράξης!
     
  6. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Τί να κάνω για να τον προκαλέσω σε μάχη? να του πετάξω ένα γάντι στη μούρη?
     
  7. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    εγω δαγκωνα η πετουσα μαξιλαρια ενω γρυλιζα δυνατα..
     
  8. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    αμα πετάξω μαξιλάρι πιθανότατα θα μου το πετάξει πίσω  ...θα δοκιμάσω όμως  
     
  9. Απλα τον μαγκωνεις από την μεση και αρχιζεις να παλευεις μαζι του προσπαθώντας να τον ακινητοποιήσεις.
    Θελοντας και μη,ο άλλος θα αντισταθεί και θα προσπαθησει να κανει το ιδιο σε σενα.
     
  10. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Βασικά δεν είναι όλοι αυτού του στυλ...

    Είναι κάποιοι που το έχουν έμφυτο και τότε ειναι υπέροχο γιατί υπάρχει αυτή η δυναμική και δε χρειάζονται να ειπωθούν πολλά. Το όλο προσκάλεσμα γίνεται μέσα από τη σωματική επαφή, την προσπάθεια, την πάλη, τα βλέμματα, την ένταση...
    Έχω βρεθεί με συντρόφους όπου δεν υπήρχε αυτό το σημείο και όσο και αν έλεγα ή προσπαθούσα να το δημιουργήσω δεν ανταποκρινόντουσαν. Μου έχει τύχει να πάω να το ξεκινήσω ψιλοπαιχνίδι-μάχη και τελικώς να ξενερώσει ο άλλος.

    Αυτό που προτείνει ο @Χθόνιος ειναι νομίζω το πρώτο προσκλητικό βήμα  
     
  11. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    nice   αρκει να ειναι slow and sensual. να μη θυμιζει δηλαδη προπονηση...

    εννοειται βεβαια οτι παντα χανω    
     
  12. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    κοντα επεσες για τη μουρη... δεν χρειαζεται να πεταξεις τιποτα... κατσε πανω απλα