Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

home wrestling-catfight

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος wrestleman, στις 30 Ιουνίου 2009.

  1. wrestleman

    wrestleman New Member

    δοκιμασα προσφατα home wrestling με αλλον αντρα και ήταν ακρως αισθησιακο. αν και δεν ειμαι gay πιστευω οτι 2 αντρες που παλευουν πχ μεσα σε λαδι κλπ είναι ενα πολυ ωραιο θέαμα ειδικά για μία γυναικα. αν εχετε αποψη στο θεμα η εχει δοκιμασει κανεις θα χαρω να την ακουσω. όπως επίσης και αντιστοιχα για catfight μεταξύ γυναικών. thanks
     
  2. arch

    arch New Member

    Απάντηση: home wrestling-catfight

    Ειμαι και εγω της ιδιας αποψης..Δεν ειμαι γκει αλλα θα δοκιμαζα να παλεψω με αλλον αντρα και φυσικα να δω γυναικες να παλευουν μπροστα μου!!!Αυτο ειδικα ειναι φαντασιωση μου απο πολυ παλια!!
     
  3. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: home wrestling-catfight

    ενταξει οκ, να παλεψουμε..να ανταλλαξουμε μπουνιδια,να ειναι κ γυναικα μπροστα αμα την καβλωνει..να παμε να πιουμε κ μπυρες μετα..το λαδι τι το θελουμε ?
     
  4. Dolcett_Cabana

    Dolcett_Cabana Regular Member

    first rule of the Fight Club: we do not talk about the Fight Club  
     
  5. Nosferat

    Nosferat New Member

    Απάντηση: home wrestling-catfight

    Παρασκευή 11/09/2009


    2ος κανόνας του Fight Club........Δεν μιλάμε για το Fight Club....

    p.s. ταινιάρα lol :]]]]

    Nοσφεράτ
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ναι ναι... συνδράμω και ποντάρω