Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Hugging/Cuddling

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ερωτικές φωτογραφίες & videos' που ξεκίνησε από το μέλος HopelesslyRomantic, στις 23 Δεκεμβρίου 2017.

  1. Δεν είμαι σίγουρη αν έχει ξανανοίξει τέτοιο νήμα, αν ναι σας ζητώ συγνώμη   (ούτε είμαι σίγουρη ότι είναι το κατάλληλο μέρος του φόρουμ για να ανοίξει  )

    Όσο με θυμάμαι, η αγκαλιά ήταν για εμένα κάτι το σχεδόν θεραπευτικό. Στις δύσκολες στιγμές την αποζητούσα, όχι μόνο να την δεχτώ, αλλά και να την κάνω. Πάντοτε μου αρέσει όταν δίνεται απλόχερα και με όμορφα συναισθήματα   Φιλική, ερωτική, τόσα διαφορετικά είδη όσα και τα συναισθήματα που προκαλεί.

    Θα μου άρεσε να έβλεπα και να διάβαζα πως νιώθετε και εσείς για τις αγκαλιές  
     


     
     
  2. energizer7

    energizer7 Regular Member

    Απο μία αγκαλια και απο μία ματιά μπορεις να καταλαβεις πολλα για τον αλλο . Και θα συμφωνησω με την @HopelesslyRomantic !!!
     
  3. masterlord

    masterlord https://youtu.be/9qbRHY1l0vc

  4. gazza

    gazza Regular Member

    Οτι πρεπει για να με παρει ο υπνος  ουτε διλεπτο δεν μου παιρνει
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  6. KASEFI

    KASEFI New Member