Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Human ashtray

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος vas_slave, στις 29 Ιουλίου 2009.

  1. vas_slave

    vas_slave New Member

    Εχει κανεις αυτο το φετιχ?
     
  2. kali crow

    kali crow Guest

    δλδ να με χρησιμοποιουν σα τασακι η να χρησιμοποιω καποιον σα τασακι?

    ουαου...πρωτη φορα το ακουω....

    μαλλον εχει αν κανει με το να σβηνει καποιος τσιγαρα πανω σου?
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Προσωπικά,δεν μ'αρέσει καθόλου σαν ιδέα.Δεν βρίσκω τι απόλαυση θα μπορούσε να πάρει κανείς να χρησιμοποιείται ή να χρησιμοποιεί τον άλλον σαν τασάκι.

    υ.γ:υπάρχουν και τασάκια,αν θέλει τόσο πολύ να καπνίσει του το φέρνω 
     
  4. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Άσε που μπορεί να σε βάλουν να πληρώνεις πρόστιμα ως συνένοχος 

    Δεν ξέρω ακριβώς σε ποιό φετίχ αναφέρεται ο φίλος μας (πριν επεξεργαστώ τον τίτλο μου ήρθε στο μυαλό κάποιο φετίχ με τεφροδόχους), αλλά αν αναφέρεται στο τασάκι,όπως και οι ανώτεροι συμφορουμίτες μου, θα σημειώσω πως μου αρέσει, οχι το σβήσιμο τσιγάρων στο σώμα παρά στην γλώσσα καθώς και το τίναγμα της στάχτης, στο στόμα κυρίως.
    Πρόσφατα όμως έμαθα πως αυτό μπορεί να προκαλέσει την δημιουργία περιέργων αφρών στο στόμα και έχω ταρακουνηθεί λίγο 
     
    Last edited: 29 Ιουλίου 2009
  5. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Εδώ άλλοι αφρίζουν χωρίς να χρησιμοποιηθούν σαν τασάκι...

    Δεν ξέρω αν θα το δοκίμαζα ποτέ, πάντως η εικόνα του αφρίζοντος στόματος με βάζει σε σκέψεις  
     
  6. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    ναι όπως το λεει η Georgia είναι, αυτό το φετίχ αναφέρεται κυριως στο τίναγμα της στάχτης στο στόμα..
     
  7. XplorR

    XplorR Regular Member

    Απάντηση: Human ashtray

    Εκτός του ότι είμαι, προσωπικά, αντικαπνιστής, μπα...
     
  8. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: Human ashtray

    Aντικαπνιστής είμαι κι εγώ αλλά η όλη διαδικασία(αν και εγώ παίρνω την περίπτωση που κρατάς το τασάκι όντας γονατιστός κι όχι ανοίγοντας το στόμα σου) είναι για μένα προσωπικά άκρως ερεθιστική.Μερικές γυναίκες τους πάει πάρα πολύ να κρατάνε τσιγάρο, όπως επίσης και να καπνίζουν...  
     
  9. DiDi

    DiDi Regular Member

    μπα.. δεν θα πάρω.. να μου λείπει!
     
  10. FZTASH

    FZTASH Regular Member

    Είναι το μεγαλύτερο fetish που έχω.....και σημειωτέον δεν είμαι καπνιστής.
    Μου αρέσει να χρησιμοποιεί η κυρία μου το στόμα μου σαν σταχτοδείο και επίσης να σβήνει το τσιγάρο της στη γλώσσα μου. Όμως, αν και έχω πολύ εμπειρία σε αυτό, δεν μπορώ εύκολα να καταπιώ το τσιγάρο αφού έχει σβήσει στη γλώσσα μου. Έχω προσπαθήσει πολλές φορές αλλά το έχω καταφέρει ελάχιστες. Μου αρέσει επίσης το κάψιμο με τσιγάρο και έχουν σβήσει αρκετά τσιγάρα επάνω μου, είναι όμως πολύ ακραίο για εμένα. Το έκανα πριν από κάποια χρόνια όταν ήμουν με μια συγκεκριμένη κυρία που το λάτρευε πραγματικά. Έχω δοκιμάσει να το ξανακάνω τελευταία και δεν το άντεξα, μάλλον θέλω προπόνηση.........
    Πέρα όμως από το να είμαι ashtray slave, με εξιτάρει πραγματικά να καπνίζει η κυρία μου και να μου δίνει τον καπνό της, λέγεται καπνολαγνία εάν δεν κάνω λάθος.
     
  11. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: Human ashtray

    FZTASH ρωτάω απλά επειδή δεν ξέρω.Έχεις αναζητήσει πρώτα εάν μπορεί κάποιος να πάθει κάτι καταπίνοντας ένα τσιγάρο ή σβήνοντας το πάνω στη γλώσσα σου;Ειλικρινά χωρίς να θέλω να σε κατακρίνω το ρωτάω.Να μάθω θέλω...

    φιλικά
    υπάκουο σκυλάκι
     
  12. FZTASH

    FZTASH Regular Member

    Ξέρω ότι το να καταπιείς ένα τσιγάρο ΣΙΓΟΥΡΑ δεν είναι καλό, το χαρτί ο καπνός μπορεί να περνούν από το πεπτικό σύστημα με μικρές(  συνέπειες, αλλά το φίλτρο όχι. Δεν το κάνω αυτό, όπως είπα έχω προσπαθήσει να το κάνω και δεν μπορώ, ίσως γιατί έχω στο μυαλό μου το ότι θα πάθει κάτι το στομάχι μου ή κάποιο άλλο όργανο. Γνωρίζω όμως ανθρώπους που το κάνουν για αρκετά χρόνια και δεν έχουν πάθει κάτι - όχι ότι αυτό σημαίνει ότι είναι ασφαλές........
    Τώρα για το σβήσιμο στη γλώσσα - πρακτική που κάνω - δεν το έχω ψάξει.
    Πάντως δεν είναι τόσο τρομερό και ο πόνος εξαρτάται από την ποσότητα του σάλιου που βρίσκεται στη γλώσσα. Εάν η γλώσσα είναι υγρή δεν είναι τόσο επώδυνο, σίγουρα νιώθεις το κάψιμο αλλά - τουλάχιστον για εμένα - είναι κάτι που εύκολα το αντέχω και δεν έχω δα και τόσο μεγάλη αντοχή στον πόνο. Τις περισσότερες φορές αφήνει μια περίεργη αίσθηση "στεγνώματος" στη γλώσσα στο σημείο που ήρθε σε επαφή με το τσιγάρο, το ίδιο με το εάν κάψεις τη γλώσσα σου με καυτό φαγητό.
    Επίσης καταλαβαίνω πως δεν κάνει καλό να καταπίνεις μεγάλη ποσότητα από στάχτες και για αυτό το λόγο περιορίζω λίγο την κατάποση.