Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

If only i could...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος margarita_nikolayevna, στις 25 Οκτωβρίου 2017.

  1. Και στα δύο...)
     
  2. lexy

    lexy .ti.va.

    Ο Κύριος διάβαζε κάθε βράδυ μετά το φαγητό. "Μόνο η ανάσα σου" εννοούσε να ακούγεται. Επειδη με κυνηγάει μια κατάρα μάλλον όταν προσπαθώ να κάνω ησυχία, να δημιουργώ δενξερωπως χαμό κανονικό, καθόμουν δίπλα του κάτω και διάβαζα κι εγώ. Έτσι, ακουγόταν μόνο η ανάσα μου  

    Θυμάμαι εκείνο το βράδυ που σήκωσα το βλέμμα μου και κοιταξα το χέρι του. Το αριστερό. Εμενε πάντα ακίνητο, πάνω στο γραφείο, δίπλα από το βιβλίο του. Κόλλησα. Σκεφτομουν τη μια φορά πισω από την άλλη ποσοτοναγαπω ποσοτοναγαπώ ποσοτοναγαπω.....κι εβαλα την παλάμη μου δίπλα από την δική του. Και παλι πόσοτοναγαπώ ποσοτοναγαπώ... Σήκωσε το χέρι του κσι σκέπασε το δικό μου. Κι από τότε, έτσι διαβάζαμε.

    Το έχω ζωγραφίσει  
     
  3. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Διαβάζω, διαβάζω και εκεί που φτάνω στο "σήκωσε το χέρι του και......" περιμένω ένα "μου δίνει μια μπατσα που είδα αστεράκια, ποσοτοναγαπω" είδα κάτι άλλο  
     
  4. lexy

    lexy .ti.va.


    χαχα ω ναι! Ειμαι απογοητευτική!
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Αυτό ήταν;    
     
  6. lexy

    lexy .ti.va.

    ...ανώμαλες ♡
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Πόσοσεαγαπώ. <3
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Αν μπορούσα να ζωγραφίσω , θα ήταν η στιγμή που με παίρνει αγκαλιά κ χουφτώνει το στήθος μου, άπειρη τρυφερότητα κ συναισθήματα μου δημιουργεί κάθε φορά η κίνησή του αυτή.  
     
  9. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Εγώ πάλι αναρωτιέμαι ποια με ζωγράφισε και βγήκα κουκλί ζωγραφιστό  
     
  10. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Φρίντα Κάλο η μαμά... 
     
  11. AlphaMaleMaster

    AlphaMaleMaster Regular Member

    Η συγκεκριμένη ζωγράφιζε τους εφιάλτες της    
     
  12. tithon

    tithon Contributor

    το ίδιο λέτε