Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

In Memoriam

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Marqui, στις 20 Νοεμβρίου 2016.

  1. Ακριβως αυτο θα ελεγα κι εγω. Με καλυψες...
     
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Αραιά και πού, από πολύ-πολύ παλιά, περνούσε από δω...
    Πάντα ως επισκέπτης.
    Ανήσυχο μυαλό, οραματιστής, τόψαχνε το πράμα, το κάθε τι, με τον δικό του ωραίο τρόπο.
    Υπερδραστήριος κι αφοσιωμένος σε ό,τι έκανε επαγγελματικά, και πραγματικός παιχταράς, στον πιο αναταγωνιστικό χώρο διεθνώς.
    Αυτό που ξεκίνησε μόνος του και σε αυτήν την κλίμακα και χωρίς πλάτες στο επαγγελματικό πεδίο, ιστορικά είχε ξαναγίνει στο Ρομέικο τελευταία φορά το '85.
    Η προσωπική του έκφραση στα καθ' ημάς ήταν αυτό που θα λέγαμε χαμηλών τόνων.
    Έφυγε στην αγκαλιά της μούσας του, αυτής που η ύπαρξή της μαζί και δίπλα του, τον επανέφερε πιο μαχητή όταν τα πράματα ζόριζαν, στην μοναδική σχέση που είχαν χτίσει μεταξύ τους...
     
  3. Galatée

    Galatée Regular Member

    @cadpmpc είσαι υπέροχος!
     
  4. Marqui

    Marqui sitting on a park bench

    https://www.cnn.gr/news/ellada/stor...prytani-toy-panteioy-gia-ypothesi-ypexairesis
    Μου έβγαλε το "γέλιο" της Τασίας, όπως το περιγράφει ο Καραγάτσης στο "Κίτρινο Φάκελλο". Πιο κοντά στο σφύριγμα φιδιού, παρά γέλιο.

    Το ότι αμέσως μετά, ήρθε η οργή, είναι άλλο θέμα.
    Το φελέκη μου ...
     
  5. Marqui

    Marqui sitting on a park bench

    Μόλις με πληροφόρησαν ότι έκλεισε το "Φλου", στη Φωκά
    Γέρασα και ξεφύγαν απ' τα χέρια μου οι σελίδες.
     
  6. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

  7. Stalker

    Stalker Not a very nice guy Contributor

    Αποχαιρετισμός στον @tyfeas, τον καλύτερο ανάμεσα στους ελάχιστους Players που γνώρισα.

    "Αν πεθάνω,
    αφήστε το μπαλκόνι ανοιχτό.

    Το παιδί τρώει πορτοκάλια.
    (Απ' το μπαλκόνι μου το βλέπω)

    Ο θεριστής θερίζει το σιτάρι.
    (Απ' το μπαλκόνι μου τον ακούω)

    Αν πεθάνω,
    αφήστε το μπαλκόνι ανοιχτό."

    Φεντερίκο Γκαρθία Λόρκα.

    Ανοιχτό είναι, μπρο...
     
  8. φουστάνι

    φουστάνι Regular Member

    πραγματικά πολύ λυπηρό νέο

    από τους ευγενέστερους κυρίους ο Τυφέας, καλή ανάπαυση ας έχει
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Είχε κάποιο πρόβλημα υγείας;
     
  10. Galatée

    Galatée Regular Member

    Λυπάμαι πολύ...
     
  11. trterterterterter

    trterterterterter Speak the words that drag me to surrender!

    Είχα ακούσει ότι είχε πεθάνει πριν κάποιους μήνες o tyfeas αλλά τελικά ήταν ψέμα και χάρηκα, αν και δεν του έτρεφα και ιδιαίτερη συμπάθεια, τώρα είναι αλήθεια και λυπάμαι...κρίμα, ο tyfeas πρέπει να ήταν 60 κατι, νέος για την εποχή μας, μου έκανε εντύπωση πόσο ενεργός ήταν και πόσο όρεξη είχε για ζωή στα 50 του όταν και τον γνώρισα, θυμάμαι να μου καυχιέται για μια sub που έριξε, δεν τον παρεξήγησα, αντιθέτως θαύμαζα την αυτοπεποίθηση και την ενέργεια που έβγαζε και σκεφτόμουν από μέσα μου τι ωραία θα είναι και εγώ στα 50 να είμαι έτσι. Αν και ήσουν άθεος θα ανάψω ένα κεράκι για την θύμησή σου! Καλό κατευόδιο Τυφέα!
     
  12. espimain

    espimain Contributor

    https://i.***/C548NNN2/106073580-741547759951297-4554058863362522425-n.jpg

    Εις μνήμην

    (Με την συγκατάθεση του πρόσωπο που φαίνεται)