Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Jukebox

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος lotus, στις 28 Μαρτίου 2016.

  1. lotus

    lotus Silence

    18 μερόνυχτα ε?
    Εντάξει θα γίνουμε σίγουρα καλά !!!
    Και κουτσό θα παίζω μετά....
     
  2. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    για τον χρόνο που φεύγει σιγά σιγά...

     
  3. lotus

    lotus Silence

  4. ninahaze

    ninahaze Regular Member

  5. Amoreisa

    Amoreisa Regular Member

  6. lotus

    lotus Silence

  7. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Πρώτη απορρύθμιση του εσωτερικού jukebox συνέβη περίπου όταν ήμουν 10 χρονών και που ως τότε άκουγα κυρίως κλασική και ό,τι έπαιζε το ράδιο και κάποτε σ' ένα τραπέζι του θείου μου, έβαλε μετά το φαγητό το Child in time, την εποχή που υπήρχαν μόνο βινύλια και tdk και ανάγκασα τους δικούς μου να ξαναπάμε σπίτι του μέσα στην επόμενη ημέρα γιατί έπαθα ψύχωση μ' αυτό το τραγούδι σε μια ηλικία που τα αγγλικά μου ήταν σε ελεεινό επίπεδο. Εκείνη τη φορά μου έβαλε μαζί μ' αυτό πολλά ακόμα των Purple και μου σύστησε και τους Uriah Heep. Που να γυρίσω μετά σε τυχαία ακούσματα;
    Στην πρώτη εκδρομή του σχολείου στο γυμνάσιο κάποια παιδιά ακούγανε power, παρακάλεσαν τον οδηγό να βάλει μια κασέτα και η επαφή με Edguy και και Stratovarius ήταν καταλυτική. Μετά δεν ξανααπορρυθμίστηκα ως και το 2015 όπου χωρίς κανένα προηγούμενο, ψάχνοντας μια μπαλάντα έβαλα καταλάθος το War eternal των Arch Enemy και αποσυντονίστηκα. Δε μπορούσα να ακούσω τίποτα άλλο αυτού του χώρου, αλλά αυτό το άκουγα και το τραγουδούσα απ' το πρωί ως το βράδυ.
    Και το τελευταίο μεγάλο κόλλημα όπου έκτοτε άλλαξαν πολύ και τα μουσικά μου γούστα είναι αυτό:
     
  8. lotus

    lotus Silence

    Και στο πα ... μην τον καθαρίζεις τον καθρέπτη δεν χρειάζεται πάντα ...
     
  9. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    "Τα τα τα τα τα τα τα τα τα"
    Κόλλημα.Περαστικά μου!
     
  10. lotus

    lotus Silence

  11. Amoreisa

    Amoreisa Regular Member

  12. Don T

    Don T New Member