Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Just relax..

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Maley, στις 24 Μαϊου 2006.

  1. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Just relax..

    Ποσες ωρες τον είχε στα 4?
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    ....Σηκώθηκε ξαφνικά την ώρα του session...Ζήτησε και από κείνον να σηκωθεί...Του ζήτησε να του φτιάξει ένα ποτό και να του το σερβίρει.Μέχρι να φτιάξει ένα ποτό,Εκείνος είχε κάτσει στην πολυθρόνα και είχε ανοίξει την τηλεόραση..Ζήτησε από τον απορημένο σκλάβο να κάτσει στα τέσσερα μπροστά και παράλληλα από την πολυθρόνα.Μόλις ο σκλάβος υπάκουσε,Εκείνος με αργές κινήσεις σηκώνοντας ένα ένα τα πόδια,τα έβαλε αναπαυτικά πάνω στην πλάτη του και..απλά παρακολούθησε το πρόγραμμα στην τηλεόραση..

    Αυτά..Το thread αυτό βρίσκεται στο χώρο που του αρμόζει..Μη μετακινηθεί παρακαλώ..
     
  3. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Just relax..

    Τι εργο ειχε η τηλεοραση??? 
     
  4. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Just relax..

    Εγω ρωτησα κατι αλλα απαντηση δεν πηρα...
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Just relax..


    Ένα ντοκυμαντέρ για τους ωραιότερους φωταγωγούς του κόσμου.....
     
  6. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Just relax..

    Γίνεται ένας χαμός με τη σειρά των απαντήσεων....puzzle έγινε το θεματάκι....
     
  7. Astarty

    Astarty Contributor

    Τα ερωτήματα που προκύπτουν μπορεί να είναι τα εξής:
    1. Πόσο διήρκησε το ντοκυμαντέρ;
    2. Ο άντρας στα τέσσερα είχε κάνει τις απαραίτητες εξετάσεις ώστε να είναι γνωστά τυχόν προβλήματα στον μηνίσκο ή την σπονδυλική στήλη;
    3. Τι σωματικό βάρος είχε αυτός που παρακολουθούσε το ντοκυμαντέρ;
    4. Είχε κιρσούς στα πόδια του και ο γιατρός του είχε συστήσει την ανύψωση των ποδιών κατά την ανάπαυση;
    5. Ο σκυμμένος στα τέσσερα παρακολουθούσε και αυτός το ντοκυμαντέρ;
    Αστάρτη
     
  8. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Δεν βγάζω άκρη...
     
  9. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Just relax..

    Δε φταίω εγώ,οι άλλοι με τη ζήλεια τους,που μου καταστρέψαν το θέμα σε μπερδέψαν   


    Πάει το θεματάκι..
     
  10. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Just relax..

    Maley ...στα θέματα μου,πρώτη μούρη στη μαρκίζα είμαι εγώ!Κατέβα κάτω γρήγορα ,μη γίνει εδώ του session!!!!

    Μισό να πάρω τον τηλεβόα και να σου απαντήσω επί του θέματος:

    (1 2 1 2 test test 1 2 test)

    Το απόσπασμα δεν είναι από κάποια πραγματική κατάσταση(θα μπορούσε να ναι ,αλλά διαφοροποιημένο).Απλά το δημοσίευσα,για να δω ποια ερωτήματα και κυρίως απαντήσεις,θα μπορούσαν να προκύψουν ..
     
  11. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Just relax..

    Εν τέλει κάποιο σοβαρό ερώτημα προκύπτει;Γιατί αν δεν προκύπτει,μάλλον δεν μπορεί να υπάρξει και relaxation στο session  
     
  12. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Just relax..

    Παιδια καποιος να με κατεβάσει...βαρεθηκα τοσες μερες πρωτη μουρη στο θεμα..