Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Kαβάφηδες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κοινωνία' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 22 Οκτωβρίου 2015.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Είναι χιουμοριστική η ανάρτηση για όσους νιώθουν.-

    Οι άνθρωποι, οι κατά κόσμο "τρελλοί", που όχι μόνο έχουν φιλοσοφήσει τη ζωή αλλιώς, αλλά περνάνε και στην πράξη αυτής της φιλοσοφίας, αλλιώς λόγω διαφορετικού τρόπου σκέψης δεν θα τα είχαν βγάλει πέρα, πραγματικά πιστεύω - και έχοντας μιλήσει με κάποιους σαν αυτούς - ότι σκέφτονται το πολύ απλό: "τι θες; μια φωτό μου έτσι; ε, πάρε την παπαριά μου κι εσύ". Να νομίσεις πως χόρτασες με κομμάτι σάρκας δικό μου, και μέσα από αυτό κάποτε να καταλάβεις, πως ποτέ δεν σου ανήκα.

    Να φας κομμάτι δικό μου που πετάει προσπαθώντας κι εσύ να υψωθείς, και μετά να πέσεις χάνοντας δικό σου κομμάτι, γιατί καθένας μόνο το δικό του σώμα μπορεί να κουβαλήσει για να πετάξει. Έτσι μόνο θα καταφέρεις ίσως να ασχοληθείς με αυτό που σου λείπει, με τον μοναδικό δρόμο που εσύ πρέπει να πάρεις για να πετάξεις. Γιατί όταν άνθρωπος τρώει άνθρωπο με όποιον τρόπο, φαινομενικά καλό ή φανερά κακό, χτυπάει αρρώστια το νευρικό του σύστημα. Και δεν μοιάζει καθόλου αυτή η αρρώστια με τη δική τους "τρέλα".

    Τόσο απλά.

    ------------------------------------------------------

    Η εποχή των μαζικών καμμένων αιτημάτων είναι εδώ μέσα; Έλεος λίγο παρακαλώ.

    1. Δεν παίζω σε τσόντες, όπως οι άλλες φίλες της λίστας σας.
    2. Δεν θα κάνω πλαστικές, όπως οι φίλες της λίστας σας.
    3. Δεν ψάχνω γκόμενο εδώ μεσα.
    4. Δεν μιλάω σκάιπ κλπ video live με αγνώστους.
    5. Δεν μου αρέσουν τα φτιαγμένα αυτοκινητάκια, σαν αυτά που παίζατε παιδάκια, σας τα έπαιρνε ο φίλος σας και κλαίγατε στη φούστα της μαμάς σας και τώρα τα μοστράρετε στο προφίλ σας.
    6. Δεν μου αρέσουν τα παραφουσκωμένα μπράτσα και οι κοιλιακοί φέτες, γιατί συνήθως κρατώ καρφίτσες και φέτα τρώω μισό κιλό στην καθισιά.
    7. Δεν μου αρέσουν ούτε οι στρατιωτικές στολές.
    8. Δεν θέλω να γίνω νύφη στη Σ. Αραβία.
    9. Δεν με ενδιαφέρει ούτε πόσα φράγκα έχετε, ούτε πόσο διάσημοι είστε, ούτε πόσες γκόμενες σας γλείφουν.
    10. Δεν θα γίνω ποτέ μέλος των ανόητων πολλών γυναικών τυφλών ακόλουθων σας, που πετάνε τα σάλια τους χωρίς να αντιλαμβάνονται ούτε τι λέτε, ούτε τι εννοείτε, αλλά εσάς αυτό σας αρκεί.
    11. Αν κάνετε αίτημα χωρίς να ψάξετε πρώτα τι άνθρωπος είμαι, θα σας επισκεφτεί ο βελζεβούλ.
    12. Αν μου στείλετε ανόητο μνμ , θα σας επισκεφτεί ο αδελφός του βελζεβούλ.
    13. Ξέρω όλο το σόι του βελζεβούλ.

    Οι διάφοροι φίλοι μας (fb/forum e.t.c friends) ανήκουν σε πολλές φυλές, όπως π.χ. καλημεράκηδες, καλομεσημεράκηδες, καλησπεράκηδες, καλοβραδάκηδες, καλοξημερωματάκηδες, ευχετάκηδες, ινμποξάκηδες, εξυπνάκηδες κλπ. κλπ. Υπάρχουν βέβαια και αυτοί που γράφουν μόνο όταν έχουν κάτι να πουν.

    Εξελίξαμε τόσο πολύ τον γραπτό λόγο ή απλά έχω μείνει τόσο πίσω;

     

    Εσείς σε ποια φυλή ανήκετε;
     
    Last edited by a moderator: 22 Οκτωβρίου 2015
  2. Στη φυλή των ανθρώπων (αν και δεν έχω κάνει εξέταση DNA).
    Που λένε από καλημέρα μέχρι ασταδιάλα.
    Από "άντε γαμήσου" μέχρι "χύσε καύλα μου!"
    Αγαπούν, μισούν, προδίδουν, κάνουν έρωτα με το είδωλό τους, γαμούν τα απωθημένα τους.

    Απορούν, αναρωτιούνται και το επόμενο λεπτό τα ξέρουν όλα.
    Αποθεώνουν, απομυθοποιούν, αυτοαποθεώνονται, αυτοϋποτιμώνται.

    Είναι ικανοί για όλα και πρόθυμοι για τίποτα.
    Αποφεύγουν αυτό που τους κάνει να νιώθουν ζωντανοί: Τον πόνο.
    Κυνηγούν αυτό που τους κάνει να πλήττουν: Την ηδονή.

    Δεν ξέρουν γιατί ζουν, μόνο οτι θέλουν να ζήσουν.
    Με κάθε κόστος. Ακόμα και με την ίδια τους τη ζωή...
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Προσοχή στα τριγλυκερίδια...της κουλτούρας.

     
     
  4. ...είπε, και συνέχισε να βομβαρδίζει το φόρουμ με ναπάλμ κουλτούρας.
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Κακίες.  
     
  6. Είμαστε απ' όλα, μικρή μου Μαντ. Και πιό πολύ είμαστε αυτά που μας ενοχλούν.
    Δέξου τα.
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Σαν τι;
     
  8. Δε θα σου πω. Τα ξέρεις καλύτερα από όλους  
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Πες το, μην με σκας.  
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Θα το πω κι ας γίνω κακιά. Όταν βλέπω εδώ διάφορα προφίλ με αγγελικές φιγούρες, θεούς και δαίμονες, ξεβράκωτους γκουρού και βραχμαπούτρες, μετανιώνω την ώρα και τη στιγμή που δεν σπούδασα ψυχίατρος. Αυτό το επάγγελμα δεν πρόκειται να πεινάσει ποτέ.
     
  11. Oι περισσότεροι από αυτούς ουδέπονται επισκέπτονται ψυχίατρο ή ψυχοθεραπευτή. Κάνουν bdsm.
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Λες;