Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Kissing

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ερωτικές φωτογραφίες & videos' που ξεκίνησε από το μέλος Syrah, στις 12 Φεβρουαρίου 2009.

  1. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Kissing

    Το παθαινω με αναμενομενα θεματα νημάτων απο συγκεκριμενα ατομα  


    Το επόμενο σου θα ειναι..

    Σας αρέσουν οι ξανθοι ή οι μελαχροινοι?
     
  2. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Kissing

    Robert Doisneau.
    Ένα από τα πιο φημισμένα φιλιά και μια από τις πιο αμφιλεγόμενες φωτογραφίες

     
     
  3. Georgia

    Georgia Owned Contributor

  4. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Πολύ ωραίο θέμα Syrah  
     ​
     
  5. Babylon

    Babylon Regular Member

    Νομιζω πως πριν φτασει κανεις στο φιλι, στο σταδιο της ελξης ακομα, βασικο ρολο παιζει η "μυρωδια", αμεσα συνδεδεμενη με την βιολογικη συμβατοτητα. Μερικες φορες εχω αναρωτηθει αν υπαρχουν ανθρωποι που η μυρωδια που αναδυουν ειναι "συμβατη" για καποιο λογο με μεγαλυτερο μερος του αντιθετου φυλου, και αυτο τους κανει τελικα πιο επιθυμητους απο τους υπολοιπους ανθρωπους.
     
  6. sapfw

    sapfw Hard to handle Contributor

    Απάντηση: Kissing

     ​
     
  7. hermis

    hermis Regular Member

    There's more to the picture,

    Than meets the eye...

     




     



     



     




     




     



     
     
  8. Re: Απάντηση: Re: Kissing

    Εμενα μ' αρεσουν οι ψιλοι μελαχροινοι με χιουμορ επισης μ' αρεσει ο Σακης Ρουβας.
    Το ελλατωμα μου ειναι οτι ειμαι ειλικρινής και δεν δίνω καμιά σημασία στα λεφτά
     
  9. "Το φιλί είναι σαν να πίνεις αλατισμένο νερό: πίνεις και η δίψα σου αυξάνεται."

    Kινέζικη παροιμία
     
  10. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Kissing

    Εγω τι να πω που εκτός απο ξανθους κ μελαχροινους, τυγχανει καποιες φορές να μ αρεσουν κ ξανθές κ μελαχροινες? αναμενόμενο με τον χαρακτήρα που έχω θα πει κάποιος..

    Το ότι δεν μ αρέσει να τις φιλάω είναι προβλέψιμο?..


    Ειμαι σοβαρα ?
     
  11. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Kissing

    Καλε...κοριτσακι δεν εισαι? Πως σ αρεσουν δηλαδης οι ξανθες και οι μελαχροινες?
    Δεν ντρεπεσαι κοριτσι πραμα?  
     
    Last edited: 13 Φεβρουαρίου 2009
  12. Syrah

    Syrah Contributor

    Αγαπητή Mikra_Psemata, αν κρίνεις ότι τα εν λόγω νήματά μου είναι εκτός της θεματολογίας του Sex & Relationships Section μπορείς να μου προτείνεις τη μεταφορά τους σε άλλη, καταλληλότερη, θεματική ενότητα. Αν κρίνεις ότι δεν άπτονται των ενδιαφερόντων σου μπορείς απλώς να τα αγνοήσεις. Σε κάθε περίπτωση, θα σε παρακαλέσω αν έχεις την καλοσύνη, να επιτρέψεις στα θέματα να αναπτυχθούν από όσους ενδιαφέρονται γι αυτά ακαδημαϊκώς, καλλιτεχνικώς, προσωπικώς ή αλλοτρόπως. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.