Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Knife Play

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Resources and Tutorials' που ξεκίνησε από το μέλος Babylon, στις 4 Αυγούστου 2009.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Βρε συ, ας πούμε ότι έχω χέρι που τρέμει ή ότι όταν έχω μαχαίρι στα χέρια, το μάτι "γυαλίζει" και δεν αφήνομαι. Δεν αντιλέγω ως προς τα του εισαγωγικού post. Αλλά δεν έχουμε όλοι/ες τα ίδια γούστα, δεν έχουμε όλοι/ες τα ίδια χέρια.
    Υπάρχουν σίγουρα οι "μπούσουλες" και η κοινή λογική. Πες μου ότι δεν παρεξηγήθηκες, δεν ήταν "χώσιμο" το δικό μου. Έγραψα απλά, ότι δεν το "έχω" και ότι δεν μου λέει κάτι. Δεν είπα, τζιζ κακά μην το κάνει κανείς/καμία.
    Και που να το έλεγα, θα σας πρότεινα να με γράψτε εκεί που δεν χτυπάει ήλιος.  
     
  2. Lost Hours

    Lost Hours Premium Member

    Με τι να παραξηγηθώ παππού, με τα δικά σου γούστα;; 
    σε καμία περίπτωση  
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Κάτι που έχω κάνει και θα το ξανακάνω βεβαίως, είναι να έχω βάλει το μαχαίρι μία μέρα πριν στο ψυγείο και κατόπιν να περιδιαβώ με την παγωμένη λεπίδα το δεμένο κορμί