Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Latex - Ερωτησεις - How to...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Winter's Dew, στις 21 Δεκεμβρίου 2016.

  1. Ούτε κολλάμε ούτε αγχωνομαστε!!κουβέντα κάνουμε! Εμείς εδώ είμαστε σχετικά κουλ..! Το πρόβλημα μας και του Ηλία είναι ο έξω κόσμος..!!
    Κατά τα άλλα '' αγάπη μόνο''!!!!
     
    Last edited: 1 Μαρτίου 2017
  2. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Όταν είσαι πραγματικά κουλ, δεν σε νοιάζει ο εξω τίποτα.
    Και οταν εισαι πραγματικά πραγματικά κουλ κοιτάς να δώσεις αισιοδοξία και δύναμη όχι να τρομάζεις ακόμη παραπάνω με υπερβολές οπως αυτές που γράφεις για ψυχιατρεία κτλ

    Το βλέπουμε τόσο διαφορετικά, και αυτό, που δεν εχει νόημα.
    Καλή συνέχεια  
     
  3. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Όταν τα έχεις ξεκάθαρα στο κεφάλι σου, η αλήθεια είναι ότι δεν σε νοιάζει το έξω.
    Χωρίς να διαφωνώ εξ ολοκλήρου μαζί σου, θα πω ότι δεν ζούμε και σε κόσμο ονειρικά πλασμένο.
    Φαντάσου πόσο σχολιάζεται μια κοπέλα με πολλά κιλά αν βάλει κολάν....! Δεν λέω να μην το βάλει. Λέω ότι και αυτό που λέει η @sokolata, έχει μια βάση.
    Έχει να κάνει και με το που φοράς το καθετί η αλήθεια είναι. Αν πχ σκάσει κάποιος άντρας μύτη στο χωριό μου με κολάν, φαντάζεσαι πως θα τον φωνάζουν.
    Στα αρχιδια του; εννοείται!
    Καταλαβαίνεις όμως, ελπίζω, πως το λέω.  
     
  4. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    @estelwen
    μου άρεσε πολύ αυτό που ποσταρες.

    Νομίζω ότι είναι ταιριαστο.
     
  5. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Γι αυτό σε ο,τι έγραψα είπα με γούστο, και καλαισθησία. Τεράστια κουβέντα που αληθεια δεν είμαι σε φάση να κάνω.
    Τα έχω ξαναγράψει.

    Άλλο να προκαλείς σε μέρη που ξέρεις οτι θα έχεις θέμα, στο χωριό σου πχ και με τέρμα μίνι να πάω, θεμα θα έχουν.
    Και γυμναστήριο αν πάω με φόρεμα wtf θα μου πουν.

    Μιλάμε για λογικές καθημερινες φάσεις, έχει γίνει το λατεξ πια λες και είναι δεν ξέρω και εγω τι!
    Υπάρχουν τρόποι, ωραίοι, στυλακια ενα σωρό, μπορεις να το υποστηρίξεις? Να βγαίνει ένα ωραίο σύνολο? Ειτε σωματικά είτε με το μέσα σου? Η θα κάνεις βήμα και θα λες " παω σπίτι"

    Αυτο λέω εγώ μόνο, μην πάμε σε ακραία παραδειγματα για να υποστηρίξουμε φόβους και δηθεν πρέπει.
     
  6. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    @sokolata

    Νομίζω είναι ρεαλιστικά όσα λες.
     
  7. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Με παρεξήγησες. Δεν πάω να υποστηρίξω δήθεν πρέπει.
    Αλλά δεν είναι και όλα χύμα στο κύμα.
    Δεν το συνεχίζω εφόσον δεν είσαι σε φάση.
    Καλή συνέχεια
     
  8. gazza

    gazza Regular Member

    dolce & gabbana εγινε το θρεντακι 
    φορα οτι γουσταρεις και μην σε νοιαζει τι θα πουν...απλο
     
  9. tithon

    tithon Contributor

    ότι φοράς, και δεν σε φοράει, δεν αφήνει πολλά περιθώρια.
     
  10. Skylite

    Skylite I don't want to specify

      
    Σκεψου τον Van Dam
    στη Διπλή Απειλή και λατεξ κολαν μπαλετου απλα θεικος για ολα   
     
    Last edited: 16 Μαρτίου 2017
  11. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Λατέξ και πάσης Ελλάδος να ουμε...
     
  12. Αν δεν αγορασεις κινεζιες,δεν θα εχεις πρόβλημα.
    Αλλιως θα μυριζεις μου..λα στο 10λεπτο.Οπως γινεται με όλα τα φθηνιαρικα κινεζικα από berska,stradiavarius κλπ