Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

lesbian foot worship

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος Stylianos, στις 29 Ιανουαρίου 2006.

  1. kali crow

    kali crow Guest

    ειμαι παναθεμα με!  
     
  2. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Στο πρώτο ερώτημα απλά φαντάζομαι ότι σε κάποιους θα αρέσει όπως ανέφερε και ο Incomplete :



    Προσωπικά μου αρέσει να μου το κάνουν και πολλές φορές το ζητάω. Από την άλλη για να το κάνω θα πρέπει να μου κάνει κλικ και να μου αρέσουν τα πόδια της, φυσικά περιποιημένα και μακιγιαρισμένα. Αν πάλι έχει tattoo σε αυτό το σημείο( kountepie).. τέλος! Κολάζομαι  
     
    Last edited: 10 Απριλίου 2008
  3. El_Gato

    El_Gato Regular Member

    Η γλώσσα που χαϊδεύει λατρευτικά όμορφα πόδια, είναι από τις ωραιότερες εικόνες. Είναι ωραίο και να το κάνεις και να στο κάνουν!!!
     
  4. slave20

    slave20 New Member

    Μου φαίνεται πολύ λογικό να αρέσει στις γυναίκες, είτε κυρίαρχες είτε υποτακτικές...
    Το μόνο σίγουρο είναι ότι μ' αρέσει να το βλέπω...
     
  5. JokerGemini

    JokerGemini Regular Member

    Τετοια βλεπω πρωινιατικα και αειντε να δουλεψω με ηρεμια παναθεμα με!!!!
     
  6. chrisV

    chrisV Regular Member

    και εγω τρελλενομαι να γλυφω και να πιπιλαω ενα ωραιο γυναικειο ποδι,ειδικα αν με βαζει να το κανω με το ''ζορι''
     
  7. iakinthosgr

    iakinthosgr Guest

    και μένα μαρέσει πάρα πολύ να βλέπω και να συμμετέχω

    ας παραθέσω καλοπροαίρετα και ένα ανεκδοτάκι για να ευθυμήσουμε

    Why do women have smaller feet than men?
    Because they need to get closer to the kitchen sink.

       
     
  8. noright

    noright New Member

    TA OMORFA PODIA PREPI NA LATREYONTAI
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Θα προσθεσω αυτο!
    Εαν μια σκλαβα εγλυφε τα θεικα πλην τιμια ποδια μου, ναι, θα το απολαμβανα αλλα ως εκει.
    Εαν αντιθετα το εκανε ενας ποδολαγνος σκλαβος, θα το απολαμβανα, θα καβλωνα, και αυτοματως το μυαλο μου θα ετρεχε σε τροπους εξευτελισμου, ταπεινωσης, στο να του προξενησω πονο, στο να τον ισοπεδωσω τσακιζοντας τον τελικα!
    Για καποιον ανεξηγητο λογο ΔΕΝ με ερεθιζει το να εξευτελισω μια γυναικα, αντιθετα με κανει και αισθανομαι τρυφεροτητα.
    Αντιθετα στον ανδρα με τρελλαινει το να βρεθει η μποττα μου στο στηθος του, σημαδι πως θα ηθελα να τον συνθλιψω σαν κατσαριδα.
    Λεω κακιες, αλλα αφου ετσι μου βγαινει να μην το πω??
     
  10. akrapovic

    akrapovic Regular Member

    Να το πεις ,να το πεις.....Ελευθερια λογου εχουμε!!
     
  11. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Συμφωνώ!