Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

LIMP FETISH - RAG DOLLING

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος extremakis, στις 21 Νοεμβρίου 2016.

  1. extremakis

    extremakis LIMP FETISH

    Τι θα λεγατε για role play games , για το παιξιμο δηλαδη συγκεκριμενων σεναριων , σε σχεση με το limp fetish , limp body play , limp massage, limp rag dolling...? Φυσικα υπαρχουν και οι αντιστοιχες real φασεις για τις ποιο extreme γυναικες που δεν μασανε και ότι κανουνε θελουν να ειναι πραγματικο. Οποιες και αν ειναι παντως οι προτιμήσεις σας , μη διστασετε να τις αποτυπωσετε. Ισως υπαρξει και συνεχεια....
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Δηλαδή, δηλαδή;;;
     
  3. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Αν και σπάνιο fetish πιστεύω ότι ίσως να υπάρχουν αρκετές γυναίκες που θα τους άρεσε, είτε σαν ιδέα είτε σαν σέσσιον ειδικά αν το δουν μετά μαγνητοσκοπημένο, να είναι αναισθητοποιημένες και πλήρως στο έλεος κάποιου που εμπιστεύονται.

    Από μία πολύ μικρή εμπειρία που είχα στην οποία η αναισθητοποιήση έγινε με υπνωτικά που η συγκεκριμένη χρησιμοποιούσε μπορώ να πω ότι είναι κάπως νεκροφιλική η φάση και ότι κόλπος και στόμα ήταν μη προσπελάσιμα.
    Ωραίο στην σκέψη λίγο άχαρο στην πράξη για τα δικά μου γούστα.

    @extremakis το έχεις παίξει ποτέ το σενάριο ?
     
  4. Morfonios

    Morfonios When i want your opinion then i' ll remove the gag

    Εκει που μου καλοφαινοτανε καπως σαν ιδεα..μου τη γειωσες τελειως  
     
  5. extremakis

    extremakis LIMP FETISH

  6. Σου εχει τύχει τέτοια περίπτωση και ήταν μη προσπελάσιμα ..??!!
     
  7. Morfonios

    Morfonios When i want your opinion then i' ll remove the gag

    Δεν εχω εμπειρια πανω στο θεμα. Το concept μονο μου αρεσε. Ειχα μια πρωην βεβαια που της αρεσε να την βαζω να στηνεται και εκεινη να το παιζει αναισθητη αλλα αυτο δεν συγκρινεται με αυτο που περιεγραψε ο aurora.
     
  8. Όταν λες αναίσθητη? Γαϊδούρα?  
     
  9. extremakis

    extremakis LIMP FETISH

    Παντως και αυτο ειναι μεσα στο φετιχ μου...στο limp fetish. Η κοπελα που γουσταρε να το παιζει αναισθητη ειναθ η ιδανικη για αυτο το φετιχ. Πες μου αν θες λεπτομερειες....πως επαιζε την αναισθητη ? Πως ειχε το προσωπο...ματια ...στομα...τι ποζα ειχε και για ποση ωρα το παιζε αναισθητη ? Εσυ τι της εκανες ?
     
  10. Morfonios

    Morfonios When i want your opinion then i' ll remove the gag

    Εγω το ξερω οτι ειναι μεσα στο φετιχ σου. Εκεινη δεν το ξερει. Ειχαμε μια σχετικη συζητηση με αφορμη το νημα και το αρνειται κατηγορηματικα. Τωρα λοιπες λεπτομερειες για τα υπολοιπα που ρωτας δεν προκειται να δωσω.
     
  11. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Σόρυ, δεν ήταν αυτός ο σκοπός μου..