Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Make my day!!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος Θρυαλλίς, στις 30 Αυγούστου 2015.

  1. espimain

    espimain Contributor

    Περίπου πριν 2 εβδομάδες έμεινα σε ένα ξενοδοχεία κατά τη διάρκεια ενός επαγγελματικού ταξιδιού και αισθανόμουν λιγάκι μόνη με ένα αίσθημα ελευθερίας που ποτέ δεν είχα ξανααισθανθεί αποφάσισα να τηλεφωνήσω σε μια από αυτές τις “εταιρείες συνοδών”.

    Βρήκα τελικά ένα το οποίο προσέφερε μια υπηρεσία κυρίως ανδρική και συγκεκριμένα μου έκανε εντύπωση ένας ο οποίος ονομαζόταν Φερότικο.

    Αφού ανέλυσα με προσοχή την φωτογραφία, αποφάσισα να του τηλεφωνήσω… Γαμώτο.


    Με τη μπροσούρα στα χέρια μου – που έτρεμαν και ίδρωναν από την προοπτική, σήκωσα το τηλέφωνο και σχημάτισα τον αριθμό που υποδείκνυε το διαφημιστικό.

    – Γεια σας!Πως μπορώ να σας βοηθήσω… απάντησε ένας άντρας με αισθησιακή φωνή.

    – Γεια! Βλέπω ότι γνωρίζεις από μασάζ και η αλήθεια είναι ότι χρειάζομαι να έρθεις στο δωμάτιό μου και να μου δώσεις ένα επείγον… όχι, περίμενε, στη πραγματικότητα αυτό που θέλω είναι σ εξ! Έχω όρεξη να ζήσω άγριο σ εξ μεγάλης διάρκειας αλλά τώρα!!!

    Μιλάω σοβαρά, επιθυμώ να διαρκέσει όλη την νύχτα και είμαι διατεθειμένη να συμμετάσχω σε διάφορα και μη παραδοσιακά πράγματα.Θέλω να το κάνω!!!

    Φέρε μαζί σου όλων των ειδών τα εργαλεία, αξεσουάρ και παιχνίδια για να σιγουρευτείς ότι θα με κρατήσουν ξύπνια όόόόόλη την νύχτα…! Θέλω να με ακινητοποιήσεις και να μου γεμίσεις το σώμα με ότι θέλεις και μετά να καθαρίσουμε ο ένας τον άλλο.. με τη γλώσσα ή με ότι εσύ θέλεις.

    Πώς σου φαίνεται….;

    – Λοιπόν, πραγματικά ακούγεται φανταστικό… Αλλά, κυρία μου, για να κάνετε εξωτερικές κλήσεις πρώτα πρέπει να πληκτρολογήσετε το 9!!!!!!!!!!!!!!!
     
  2. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Χαχαχα τελειο!ποσοι στη θεση του θα το παιζανε οτι ειναι ο φερότικο;
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @Noelle

    Και το φίδι θέλει να φύγει η Λαουρ-ήττα!   



    Επιπλέον γύρισε ο τρελός Μάριος. :- )

     
  4. Noelle

    Noelle "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate."

    Όλοι θέλουν να φύγει η άμπαλη που το μόνο που κάνει είναι να καταβροχθίζει τα έπαθλα φαγητού!! Χαχαχα εκτός Ντάνου όποιος άλλος και να φύγει θα ναι ευτύχημα.

    Τελικά μου έλειψε αυτή η κυπριακή φωνούλα. Θεούλης ασυζητητί.
     
  5. espimain

    espimain Contributor

  6. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

         
     
  7. folha

    folha deja vu

  8. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

  9. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  11. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

  12. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor