Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Maria΄Diary, 365 days in dungeon

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος skia, στις 2 Φεβρουαρίου 2007.

  1. skia

    skia Contributor

    πρόσφατα, διάβασα την ιστορία αυτή σε site.
    αναφέρεται σε μία τιμωρία που επέβαλλε ο Αφέντης της λόγω
    ανάρμοστης συμπεριφοράς της.
    επικοινώνησα μαζί της,ζητώντας την άδεια να τη μεταφράσω
    και να την ανεβάσω προκειμένου να τη διαβάσετε κι εσείς.
    πράγματι, μου απάντησε λέγοντας μου ότι ο Κύριος της δίνει την άδεια.
    να σημειώσωότι μου είπε ότι η εν λόγω ιστορία είναι αληθινή.
    τα συμπεράσματα δικά σας.
    μόνο που θα είναι με δόσεις,λόγω έλλειψης χρόνου.
    ελπίζω να σας αρέσει.
     
  2. blindfold

    blindfold Contributor

    σε αναμονή τότε  
     
  3. skia

    skia Contributor

    Μaria¨s Diary, 365 days in the Dungeon
    ΣΎΝΟΨΗ
    είναι η εδβομαδιαία αναφορά της σκλάβας Μαρίας, η οποία πέρασε δεμένη με αλυσίδες 'ολη τη χρονιά, στο κελί.


    copyright 2007 Master Harris, by virtue of his ownership of slave Maria



    αυτές είναι οι εβδομαδιαίες αναφορές της σκλάβας κατά την τιμωρία της στο κελί.



    4 Ιανουαρίου 2006
    σήμερα ξεκινά η πρώτη μέρα της τιμωρίας μου .
    ο Κύριος μου έδωσε εντολή να κρατώ ημερολόγιο, αρχίζοντας από σήμερα και κάθε Τετάρτη μέχρι η τιμωρία μου να λάβει τέλος.
    μόλις έφυγε και είμαι μόνη τώρα,κλειδωμένη στο κελί μέσα στο κελάρι του σπιτιού Του.
    Αυτό είναι ένα αντίγραφο της περίληψης της απόφασης την οποία μου έδωσε ο Κύριος
    δέκα λεπτά πριν. δε μπορώ ακόμα να το πιστέψω όσο δακτυλογραφώ.




    περίληψη απόφασης
    πρόταση απόφασης
    ----------------------
    δια τούτου, αναγράφεται ότι o Master Harris (το εξής θα αναφέρεται ως Κύριος) έκανε
    μία πρόταση, στηριζόμενος στα γεγονότα.
    η σκλάβα (στο εξής θα αναφέρεται ως σκλάβα ) συμφωνεί
    με την πρόταση αυτή και θα υποταχτεί σε αυτήν.


    ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
    -------------------
    Η σκλάβα κατηγορείται για εγκληματική αμέλεια,καταστροφή περιουσίας, αυθάδεια,απαράδεκτη ενδυμασία και δημόσιο γυμνισμό χωρίς την συναίνεση του Κυρίου.
    επίσης σημειώνεται ότι η σκλάβα έχει μακρύ ιστορικό ανυπακοής και αυτό,παρόλο τις τιμωρίες που της έχουν επιβληθεί, δεν έδειξε κανένα σημείο προόδου.
    λόγω της μακράς ανυπακοής είναι σαφές ότι είναι απρόθυμη να αλλάξει τα αδύναμα σημεία της.έτσι,προτείνεται η σκλάβα σε ένα χρόνο εγκλεισμού στο κελί (365 μέρες).θα κλειδωθεί,για όλες τις ώρες,στην μεταλλική κατασκευή και δε θα φύγει από το κελί κατά τη διάρκεια της τιμωρίας της.
    περαιτέρω τιμωρίες θα δίδονται κατάτην αντίληψη του Κυρίου.
    η παραπάνω πρόταση δε μπορεί να κοπεί,να ακυρωθεί, ή να χαλαρώσει σε καμία περίπτωση εκτός από τη διάρκεια κάποιου ιατρικού περιστατικού.


    περίπτωση αναστολής
    ---------------------------
    είναι ελπίζον ότι σκλάβα θα έχει το χρόνο να αναθεωρήσει και επαναπροσδιορίσει κάποια πράγματα.η σκλάβα, σύμφωνα με τη σύμφωνη γνώμη του Κυρίου, θα μπορείνα αιτηθεί για αναστολή της ποινής της,μετά την περίοδο όχι λιγότερο των έξι μηνών από την αρχή της τιμωρίας της.
    το παραπάνω θα μπορεί να πραγματοποιηθεί μόνο κάτωαπό την σύνεση του Κυρίου κι εξαρτάται καθαρά από την συμπεριφορά της σκλάβας κατά τη διάρκεια του εγκλεισμού της.

    κατηγορούσα αρχή
    --------------------------
    δια τούτο,δηλώνω ότι οι παραπάνω πληροφορίες είναι αληθείς και θα φέρω την πρόταση έως τη συμπλήρωση της.

    υπογραφή:
    η υπογραφή του Μaster Harris
    ------------------------------------
    ημερομηνία, 3 Ιανουαρίου 2006






    κατηγορουμένη
    -------------------------
    δια τούτο,δηλώνω ότι οι παραπάνω πληροφορίες είναι αληθείς και θα υποταχτώ σταευρύματα και τις κρίσεις όπως δηλώνονται πιο πάνω.
    ημερομηνία:4 Iανουαρίου 2006



    slave Maria:---------------------------
    (υπογραφή)


    αυτά διαβάστηκαν από τον Κύριο με την κάμερα τουκελιού ανοιχτή ως μάρτυρα.

    είμαι ακόμα σε αοκ για όλο αυτό.
    το δέρμα μου ηλεκτρίστηκε όταν μου έβαλε τη μεταλλική κατασκευή.εν μέρει γιατί ήξερα ότι δε θα βγει για ένα ολόκληρο χρόνο.όλες οι βίδες που κλείδωναν την κατασκευή, τις βουτούσε σε ένα γκρι, παχύρρευστο υγρό πριν τις βιδώσει. είναι ένα είδος μεταλλικής κόλλας,που εμποδίζει τη βίδα να λασκάρει ποτέ.για καλύτερο αποτέλεσμα, επίσης, βίδωσε με τρυπάνι τα κεφάλια ώστε να μη μπορώ ούτε καν να προσπαθήσω αν ποτέ κρατήσω κατσαβίδι.πραγματικά, είμαι παγιδευμένη στα δεσμά μου,μέχρι ο Κύριος να ξεβιδώσει κάθε μία.
    ποτέ δεν έχω κλειδωθεί παραπάνω από τρεις μέρες μέχρι τώρα.η προοπτική των έξι μηνών,
    ανίκανη σχεδόν να κινηθώ με τρομάζει στ΄αλήθεια (και με εξιτάρει συγχρόνως).
    Έρχεται. πρέπει να σταματήσω να γράφω.
     
  4. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Maria΄Diary, 365 days in dungeon

    Εκπληκτικό να είσαι σκλάβα τελικά !

    Δεν κάνεις τίποτα στην ζωή σου .
    Μένεις σε ένα κελί και … όλα είναι μια χαρά .
    Δεν δουλεύεις , δεν έχεις άγχος να πληρώσεις λογαριασμούς γιατί ο Αφέντης σου τα έχει κανονίσει όλα,
    δεν μπαίνεις στην διαδικασία να μιλάς με κανέναν από όσους σε εκνευρίζουν , δεν πας στην αγορά για ψώνια ,
    δεν μαγειρευεις κλπ κλπ ,
    ….. είσαι απλά μια σκλάβα και μενεις σε ενα κελι !


    μου αρεσει !

    Υπαρχει αραγε καποιος Μαστερ που να προσφερει ολα αυτα ?
    αν ναι .... ας μου στειλει πμ τον παρακαλω !

     



    Υ.Γ
    περα απο την πλακα ομως ... ολο αυτο ειναι συνηθες στο εξωτερικο .
     
    Last edited: 3 Φεβρουαρίου 2007
  5. skia

    skia Contributor

    11 Iανουαρίου 2006
    πέρασε μία εβδομάδα κι ο Κύριος άφησε ανοιχτό το pc ώστε να μπορώ να γράψω.
    αυτή τη βδομάδα ήταν πολύ σκληρά για μένα.δε μπορούσα να κοιμηθώ καλά γιατί τα δεσμά
    μου μου επιτρέπουν να ξαπλώσω σε ορισμένες στάσεις.το στρώμα στο πάτωμα είναι λεπτό και πολλές φορές έχει ρεύμα. δε μου επιτρέπεται να φορώ ρούχα ή να έχω κουβέρτες ποτέ.
    η αρχική έξαψη έφυγε την πρώτη μέρα. ήταν δύσκολα αλήθεια για μένα αυτή τη βδομάδα.τα μέλη του σώματος μου απέκτησαν πληγές με το να τα έχω σε μία συγκεκριμένη στάση όλη την ώρα. αλήθεια, πρέπει να είμαι έτσι για έξι μήνες?
    είναι το απόλυτο του εγκλεισμού μου που με έριξε.κάπως έτσι νιώθουν όλοι οι κατάδικοι?
    όχι, αυτοί δεν ζουν 24/7 σε βαριά δεσμά όπως εγώ.
    έχω μία πολύ αυστηρή ρουτίνα που ακολουθώ.
    κάθε πρωί ο συναγερμός χτυπά και σηκώνομαι.
    πάω στομπάνιο και πλένομαι όσο περιμένω τον Κύριο.
    όταν έρχεται,μου φέρνει το πρωινό μου και συζητά για
    λίγο μαζί μου, όσο τρώω.επίσης φέρνει μαζί τα ρούχα ή τα πιάτα που χρειάζονται καθάρισμα. μετά το πρωινό, βουρτσίζω τα δόντια μου και κάνω τα πιάτα και τη μπουγάγα.
    τα πιάτα τοποθετούνται σε ένα καρότσι και τα ρούχα σε ένα καλάθι στο οποίο τα φέρνει ο Κύριος και τα παίρνει μόλις τελειώσω.
    όλα αυτά γίνονται σεμία ρηχή λεκάνη που βρίσκεται σε μία γωνία στο κελί μου και που χρησιμοποιώ και για να πλυθώ.μου δίνεται ένας σπόγγος για τα πιάτα και μία παλιομοδίτικη σανίδα για τη μπουγάδα.
     
  6. skia

    skia Contributor

    κατόποιν κάνω το κελί.παίρνει πολύ ώρα να το κάνω.τα δεσμά μου είναι πολύ περιοριστικά και πρέπει να μετακιμώ όλο το σώμα μου.δε μπορώ να πλυθώ τόσο καλά γιατί τα χέρια μου
    δε φτάνουν παντού.
    Ο Κύριος με έπλυνε το Σάββατο, ήταν τόσο ωραία, αλλά έχω αρχίσει κι αισθάνομαι πάλι βρώμικη.
    όταν τελειώνω το καθάρισμα, κάνω είκοσι γύρους το κελί στα γόνατα.παίρνει χρόνο γιατί δεν έχω συνηθίσει τα δεσμά.
    στα γεύμα υπάρχει η ίδια ρουτίνα. Ο Κύριος έρχεται και συζητά για λίγο μαζί μου.πλένω τα δόντια μου και ματά κάνω τα πιάτα.μετάκάνω άλλους είκοσι γύρουσ. το χρειάζομαι.είμαι πολύ κοντά στο σημείο να πάω πέντε κιλα πάνω από το ιδανικό μου βάρος. ο Κύριος με τιμωρεί 'οταν πάω πέντε κιλά πάνω ή πέντε κιλά κάτω.
    το δείπνο συνήθως είναι κάτι ζεστό, αλλά και τα πιάτα που πρέπει να κάνω πιο πολλά.
    έχω λίγο χρόνο το πρωί πριν το φεύμα και περίπου τρεις ώρες που συνήθως τις περνώ με το να σκέφτομαι.
    είχα πολύ χρόνο να σκεφτώ και αναρωτιέμαι γιατί συμπεριφέρθηκα έτσι.η τιμωρία μου ήταν σωστή και δίκαιη.είμαι πάρα πολύ κακό κορίτσι και χρειάζεται να τιμωρηθώ.αν φερόμουν σωστά θα ήμουν ελεύθερη να περπατήσω στον κήπο. θα είναι ανθισμένος σε λίγους μήνες.εδώ κάτω, δε μπορώ να πω αν είναι μέρα ή νύχτα.τα φώτα είναι αναμμένα συνέχεια και το κελί μου τόσο υπόγει που δεν έχει παράθυρα πουθενά.
    το νωρίτερο που μπορώ να βγω θα είναι τον Ιούλιο, στη μέση του καλοκαιριού.όλη η άνοιξη θα είναι μακριά από μένα.ο Κύριος έχει στρεσαριστεί πολλές φορές και θα πρέπει να δείξω υποδειγματική συμπεριφορά ώστε να μπορώ ναελπίζω ότι ίσως συζητηθεί η ελευθερία μου.
    είμαι φυλακισμένη εδώ και δεν υπάρχει ελπίδα για μένα να ελευθερωθώ ή να δραπετεύσω.
    ο Κύριος κρατά πάντα το λόγο Του σε τέτοια θέματα.
     
  7. skia

    skia Contributor

    25 Ιανουαρίου 2006
    δεν υπήρχε καταγραφή την τελευταία εβδομάδα γιατί την Τετάρη και την Πέμπτη τις πέρασα στη τρύπα.Ο Κύριος έφτιαξε βοδινό και μπρόκολο για δείπνο και αρνήθηκα να το φάω- μισώ το μρόκολο.με προειδοποίησε μια φορά, μετά μου ρίπε ότι θα περνούσα 24 ώρες στην τρύπα. όταν διαμαρτυρήθηκα τις έκανε 48 ώρες.
    η τρύπα είναι μία τετράγωνη, τσιμεντένια συμπαγής τρύπα στο κελί μου με ένα βαρύ μεταλλικό σκέπασμα που ασφαλίζει με μια κλειδαριά.όταν την κοιτάω καθόσο δακτυλογραφώ, θυμάμαι τις ατελείωτες ώρες στο σκοτάδι.πέρασα μία νύχτ< πριν τέσσερις μήνες περίπου. τότε ήταν υποφερτά γιατί ήξερα ότι θα ημουν ελεύθερη μετά.
    αυτή τη φορά ήταν περίπου πέντε φορές μακρύτερη η διαμονή μου εκεί, ήξερα όταν θα έβγαινα θα έμενα με τις αλυσίδες στο κελί.
    με έπιασαν κράμπες παντού,μετά με πήραν τα κλάματα και μυξόκλαιγα στο δεύτερο γεύμα.δεν έφαγα ποτέ το δείπνο το πρώτο βράδυ.ο Κύριος θύμωσε και αρνήθηκε να αλλάξει τη πάνα μου για το υπόλοιπο της τιμωρίας μου στη τρύπα,και μάλιστα με απείλησε με άλλες 24 ώρες εκεί το οποίο με έκανε να το βουλώσω μια και καλή.
    μάλιστα, φορώ πάνες όταν είμαι στη τρύπα μιας και δεν υπάρχει μπάνιο εκει.τα έκανα πάνω μου δύο φορές εκείνο το βράδυ και έπρεπε να μείνω με μία πολύ μυρωδάτη πάνα αφού μου είπε ότι δε θα την άλλαζε.
    η μυρωδιά σε τόσο περιορισμένο χώρο ήταν απαίσια. Ο Κύριος με έπλυνε σχολαστικά μετά, αλλά ακόμα είχα την οσμή στα ρουθούνια μου για το περισσότερο της μέρας.δε παραπονέθηκα στα γεύματα μετά από αυτό και όταν μετά από 48 ώρες βγήκα έξω.το κελί μου ποτέ δε μου είχε φανεί τόσο μεγάλο.έκανα σαράντα γύρους να γιορτάσω τη σχετική ελευθερία μου.
    Υ.Γ. όταν ελευθρώθηκα από την τρύπα, το επόμενο γεύμα μου ήταν βοδινό με μπρόκολο.το έφαγα χωρίς παράπονα αυτή τη φορά.
     
  8. skia

    skia Contributor

    1 Φεβρουαρίου 2006
    ο Κύριος με ρώτησε γιατί δε περιγράφωποτέ τη μεταλλική κατασκευή. δεν φαντάστηκα ποτέ ότι θα έπρεπε να το κάνω αφού και οι δύο ξέρουμε πως είναι.μήπως σκοπεύει να δείξει και σε άλλους το ημερολόγιό μου?
    ορίστε λοιπόν πως είναι:
    είναι μία μεταλλική κατασκευή που αποτελείται από αλυσίδες και κάτι σα θήκες που κλειδώνει η μία την άλλη με σκοπό να περιορίζουν αυστηρά κάθε μου κίνηση.το καθένα είναι φτιαγμένο από ανοξείδωτο ατσάλι το οποίο είναι εξαιρετικά βαρύ και όλα τα κομμάτια της που κλειδώνουν γύρω από το κορμί μου,έχουν καλυφθεί εσωτερικά για να μη προκαλέσουν πληγές.ο Κύριος είναι πολύ προονητικός σε ότι μπορεί να προκαλέσει ζημιά ή τραυματισμό και έτσι του πήρε κοντά ένα χρόνο για να τη φτιάξει.βοήθησα κι εγώ αρκετά με το να γεμίζω,γυαλίζω και τρίβω μέχρι να νιώθω τα χέρια μου έτοιμα να πέσουν.
    κάθε κομμάτι είναι όμορφα φτιαγμένο και φαίνεται ωραίο στο κορμί μου.
    δε περίμενα ποτέότι θα κλειδωθώ για τόσο πολύ μέσα σε αυτό.σήμερα είναι η 28η μέρα μέσα στην κατασκευή.έχω ακόμα 154 μέρες αν τελίκα συζητηθεί η αναστολή μου ή 337 αν δεν ......
    τέλος πάντων,αυτά είναι μερικά σπό τα κύρια μέρη:
    το κλουβί του κεφαλιού:
    είναι ένα κλουβί φτιαγμένο από λεπτά μεταλλικά κάγκελα που τυλίγοθν όλο το κεφάλι και καταλήγουν σε ένα κολλάρο στο λαιμό μου.υπάρχει ένα στρογγυλό σα πιάτο μικρό στο στόμα μου με μία τρύπα ώστε να μπορώ να τρώω η να μπει φίμωτρο (ο Κύριος έχει διάφορα φίμωτρα που κλειδώνουν).υπάρχει ένας κρίκος κάτω από το πιάτο αυτό και κάτωαπό το σαγόνι που όταν εφαρμόσουν κρατούν το στόμα μου κλειστό.
     
  9. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Τι είναι αυτά που λες;;;... φήμες, φήμες...

    Κρίνοντας από τον τίτλο, μάλλον "δεν"...

    Καλή συνέχεια skia.
     
  10. skia

    skia Contributor

    το μεταλλικό σουτιέν:
    αυτό αποτελείταιαπό δύο μεταλλικούς διχτυωτούς κυλίνδρους που ανεβαίνουν προς τα πάνω.οι θηλές μου μπαίνιυν εκεί και ορθώνονται σα τα μπαζούκας.(φοράω 34D, οπότε μπορείτε να φανταστείτε πως φαίνονται).οι κύλινδροι ενώνονται με την κύρια κατασκευή, η οποία μοιάζει με μεταλλικό σουτιέν με χοντρές λωρίδες.σκεφτείτε το περίφημο σουτιέν της Madonna , αλλά φτιαγμένο με μεταλλικούς και ανοιχτούς κυλίνδρους αντί κώνους.πάρε αυτό, Madonna!οι λωρίδες των ώμων δένονται στη λωρίδα του κορμού του σώματος πίσω και όλες ασφαλίζονται σε ένα κοινό σημείο.όλο από μέσα είναι φοδραρισμένο προκειμένου να μη δημιουργηθούν πληγές, εκτός από τους κιλύνδρους στο στήθος.εφαρμόζουν καλά και οι θηλές μου,εξέχουν περίπου μία ίντσα όταν το φοράω.
    ο Κύριοςεχει επίσηςπροσθέσει ένα διαβολικό κατασκεύασμα εκεί.υπάρχει μία λεπτή λωρίδα
    -περίπου μισή ίντσα-από μέταλλο η οποία καλύπτει το εσωτερικό των κυλίνδρων,και βγαίνει από δύο σχισμές από πίσω στην κορυφή. όταν τις τραβάς,πιέζουν τις θηλές μου όπως συμβαίνει στο breast bondage.υπάρχουν τρύπες επίσης κατά το μήκος έτσι ώστε όταν τραβηχτούν μπορούννα κλειδωθούν με μία κλειδαριά.συνήθως κλειδώνονται στο τρίτο σημείο και οι θηλές μου είναι σα μπαλόνια στο τέλος.στο τρίτο δεν είναι είναι καθόλου άνετα.στο τέταρτο είναο οδυνηρό. μία φορά τις κλείδωσε στο πέμπτο και σχεδόν λιποθύμησα.


    τα δεσμά των καρπών και των αγκώνων:
    είναι βαριές μεταλλικές χειροπέδες.οι κόλαφοι των αγκλωνων ενώνονται με μία αλυσίδα στο κολλάρο μου και με μια άλλη με τις χειροπέδες των καρπών. οι χειροπέδες των καρπών μου είναι ενωμένες με μία μεταλλική μπάρα η οποία έχει τρία σημεία που ο Κύριος μπορεί να κλιδώσει τα μπράτσα μου σε κάθε σημείο σχεδόν.υπάρχει επίσης μία δεύτερη μπάρα που μπορεί να τοποθετηθεί μεταξύ των αγκωνών αλλά μετά από λίγο γίνεται εξαιρετικά επώδυνο κι έτσι δεν γίνεται για πολύ.
     
  11. skia

    skia Contributor

    η ζώνη αγνότητας:
    η ζώνη αγνότητας αποτελείται από μία ζώνη μέσης που κλιδλωνει και μία ζώνη σαν ασπίδα που περνάει από κάτω.η ασπίδα μπορεί να βγει και από ,προστά και από πίσω, έτσι ο Κύριος μπορεί να με πηδήξει με όποιο τρόπο τον ευχαριστεί,χωρίς κανένα εμπόδιο. μπορεί να βγει τελείως αλλά προτιμά να την κρατά ασφαλισμένη από τη μία ακρη για να μου θυμίζει τη θέση μου.
    υπάρχει επίσης μία τρύπα από πισω τόσο μεγάλη για νακάνω #2 από εκεί και είναι μεγάλη αρκετά ώστε να με χρησιμοποιεί πρωκτικά με την ασπίδα να είναι στη θέση της.υπάρχουν επίσης σημεία όπου δονητές μπορούν να εφαρμοστούν μέσα από την ασπίδα αλλά ο Κύριος δε τις έχει χρησιμοποιήσει ακόμα.(ΑΥΤΟ είναι τιμωρία, ξέρετε!).


    δεσμά:
    αυτά ενώνονται με κοντές αλυσίδες στη ζώνη και έχουν αλυσίδες μεταξύ τους.

    δεσμά γονάτων και αστραγάλων:
    αυτές ανώνονται με τέσσερις μεταλλικές μπάρες σε ένα είδους μικρού ορθογώνιου που κάνει το περπάτημα πολύ δύσκολο.τα πόδια μου είναι ανοιχτάόλη την ώρα,και πρέπει να μετακινώ το βάρος μου και να στρέφομαι όλη για να γυρίσω.


    όλα τα μέρη είναι ενωμένα με μικρές στο μήκος αλυσίδες, εφαρμοσμένες στο σώμα μου.δε μπορώνα κινήσω κανένα μέλος μου χωρίς να τοτρβά ια αλυσίδα.με αυτότον τρόπο,μου υπενθυμίζεται συνεχώς ότι είμαι μία αβόηθητη αιχμάλωτη ολοκληρωτικά στο έλεος και τις ιδιοτροπίες του Κυρίου.




    8 Φεβρουαρίου 2006
    μερικές φορές ανησυχώ ότι μπορεί κάτι να συμβεί στον Κύριο και να παγιδευτώ εδώγια πάντα χωρίς ελπίδα διαφυγής.πώς είναι δυνατόν όμως να με κάνουν να νιώθω έξαρση και ερεθισμένη?εννοώ,αν τον χτυπήσει φορτηγό και πεθάνει,ή ακόμα κι αν πρέπει να περάσσει μερικούς μήνες στο νοσοκομείο, θα ήμουν καταδικασμένη σε ένα αργό, αγωνιώδη θάνατο από πείνα.κάμία κραυγή ή καμία πάλι με τα δεσμά μου θα με ελευθερώσει ή θα με πάει ενάντια στην μοίρα μου.όταν το σκέφτομαι με τρομάζει και αγγίζω τον εαυτό μου.

    15 Φεβρουαρίου 2006
    πέρασα άλλη μία στην τρύπα χτες γιατί δε ξύπνησα στην ώρα μου.τελείωσα τις πρωινές μου αγγαρείες οπότε είναι ώρα για την καταγραφή.είμαι σε δίαιτα με χυλό μέχρι αύριο έτσι μου έχει τοποθετηθεί το τροφοδοτικό φίμωτρο . εχει στη μέση μία τρύπα που μου επιτρέπει να αναπνέω και μου εκμυζεί το χυλό.
     
  12. skia

    skia Contributor

    15 Φεβρουαρίου 2006
    δεν άλλαξαν και πολλά αυτή τη βδομάδα.τί να αλλάξει άλλωστε εδώ κάτω?έκατσα περίπου ένα τέταρτο και συνειδητιποιήσα ότιδεν είχα κάτι να πω.

    1 Μαρτίου 2006
    ο Κύριος έκοψε τα μαλλιά μου χτες.δε μπορώ νακαταλάβω γιατί,αφού ήταν δυνατό να καθαριστούν και να πλυθούν
    ήταν τραυματικό για μένα.είχα μακριά,όμορφα μαλλιά,στο περισσότερο της ζωής μου.όταν κοιτάζομαι στον καθρέφτη τώρα, βλέπω αυτό το άσχημο,κακοκουρεμένο κόψιμο.θα μπορούσα να είμαι ασθενής με λευχεμία.
    έχω συνηθίσει τα δεσμά μου τώρα.είναι σαν να είναι φυσική προέκταση του σώματός μου.θα είναι πρίεργο όταν τελικά βγουν, αλλά και πάλι αυτό είναι μήνες μακριά.μέχρι τότε θα παραμείνω κλειδωμένη εδώ κάτω,κάνοντας την καθημερινή μου ρουτίνα, και μη βλέποντας τον ήλιο.δεν έχω περιγράψει το κελί μου, έτσι δεν είναι?ο Κύριος έχει ένα ωραίο σπίτι-δε θα πωπου- και το υπόγειο είναι μεγάλο.το μισό το έχει μεταρέψει σε δωμάτιο παιχνιδιού και κελί φυλακής(το 1/4). πήρε μερικά σχέδια από πραγματική φυλακή και από μία τράπεζα στρατού. κι έχτισε τη δική του.είναι ταλαντούχος και λεπτολόγος το οποίο είναι καλό γιατί είναι σημαντικό δεν έχω πραγματικά δρόμο διαφυγής.όχι κρυφά κλειδιά ,όχι λέξεις ασφάλειας.απεδείχτη ότι δε μπορώνα καλέσω βοήθεια.μπορείτε να στέκεστε στη κουζίνα από πάνω ακριβώς και να μην ακούτε τις κραυγές μου.επίσης δε θα μπορούσα ούτε εάν κρατούσα ένα πηρούνι ή κάτι άλλο,να ξασφαλίσω μίαβίδα αφού είνα καλά βιδωμένες.
    είναι καλά ασφαλισμένο ο,τιδήποτεαπό το πάτωμα μέχρι το ταβάνι που θα μπορούσε να ανέξει και έκρηξη βόμβας.τα κάγκελα είναι γερά στερεώμενα,πουδε θα μπορέσω να βγω ποτέαπό εδώ μέσα.
    το κελίμου είναι φτιαγμένο με τρεις συμπαγείς τοίχους και μεταλλικές κάθετες μπάρες στη μπροστινή μεριά του.η πόρτα είναι στερεωμένη γερά σε μεντεσέδες και μπορόύν να βγουν μόνο μεηλεκτρικό τρυπάνι.ο Κύριος κρατά την είσοδο κλειδωμένη όλες τις ώρες εκτός από όταν είναι μέσα κι Αυτός.ακόμακι αν η πόρτα είναι ανοιχτή δεμπορώ να βγω έξω γιατί η κατασκευή κρατιέται με αλυσίδα στον τοίχο.έχω αρκετό χώρο να σταθώ στην πόρτα και να κοιτάξω έξω.
    ο χώροςπαιχνιδιών και το μπουντρούμι καταλαμβάνουντο μισό του υπογείου αλλά είναιπίσω από βαριές μεταλλικές πόρτες που τις κρατά κλειδωμένες πάντα.κανένας δε μπαίνει μέσα,και κανένας δε βγαίνει.είναι καμουφλαρισμένες από την άλλη πλευρά. δε μπορώ να πω πως, αλλά δε ξερει κανείς πως είναι.στην ουσία,με προκάλεσε να βρω την πόρτα όταν πρωτόρθα,δε μπορούσα να τη βρω μέχρι που την άνοιξε.
    στη βορειοδυτική γωνία είναι η ντουσιέρα.είναι χωμένη στο έδαφος, 3Χ3 πόδια κι 6 ίντσες βαθειά.έχω κρύο και ζεστό νερό, αν και μπορεί να κλείσει τη μία ή και τις βάνες από ένα κεντρικό διακόπτη έαν θέλει.υπάρχει επίσης επίσης ένας μεταλλικός καθρέφης που μπορώ να με βλέπω με τα δεσμά μου.στη βορειοανατολική γωνία είναι το κρεβάτι μου. είναι μία εσοχή στο πάτωμα,που έχει ένα λεπτό, τυλιγμένο με πλαστικό, αφρώδες στρώμα.το πάνω μέρος του στρώματος είναι στο ύψος του εδάφους.
    ακριβώς στο κέντρο του δωματίου είναι η τρύπα που περιέγρψα πιο πριν.είναι το μόνο μέρος που είναι κλειδωμένο με κλειδαριά αφού όταν είμαι μέσα δε τη φτάνω.
    στο νοτιοανατολικό τοίχο- δίπλα στα κάγκελα, μία γυάλινη εσοχή που είναι τοποθετημένη μία οθόνη με ένα πληκρολόγια που μπορώ να γράψω.είναι δύσκλολο όμως γιατί πρέπει να γονατίσω για να το φτάσω.
    έχει απόλυτο έλεγχο στο τι κάνω με το computer.μέσω ενός συστήματος e-mail μπορώ να στείλω και να λάβω - αφού πρωτα πάνε στον Κύριο για αποδοχή πριν προωθηθούν σε μένα αλλά τίποτα άλλο. δεν έχω προσβαση στο internet.και αφού το μόνο που φαίνεται στην οθόνη είναι τα mails μου δε μπορώ να παίξω πασιάντζα λόγου χάρη.δε μπορώ να ζητήσω βοήθεια .είμαι αβοήθητη και κάτω από τον απόλυτο έλεγχό Του.
    στο νότιοδυτικό τοίχο είναι η τουαλέτα.αν έχετε βρεθεί ποτέ στην Ασία θα ξέρετε τα squat pots. είναι παρόμοιο,από ανοξείδωτο ατσάλι χωρίς το μπροστινό μέρος ,πουείναι χρήσιμο στα άντρες.πρέπει να κοντοκάθομαι για να κάνω τη δουλειά μου και μετά πρέπει να πλένομαι. αφού δε μπορώ να ανοίγω την ζώνη αγνότητας,λερώνεται κάθεφορά που πάω στη τουαλέτα.η πόρτα είναι επίσης στην ίδια πλευρά.
    α, υπάρχουν δύο κάμερες στις γωνίες στο ταβάνι, για να μπορεί να με παρατηρεί όλες τις ώρες.
    ορίστε, αυτός είναι ο κόσμος μου΄. έχω ήδη περάσει 56 μέρες αλυσοδεμένη εδώ και έχω ακόμη πολύ δρόμο να διανύσω.

    8 Μαρτίου 2006
    ο Κύριος έφερε μία φίλη μου, τη Μichelle,αυτή τη βδομάδα.δε μπορεί να είναι συνέχεια εδώ και προσφέρθηκε να Τον βοηθά. είναι Αφέντρα και πολύ αυστηρή.πρέπει να παρουσιάζω τον εαυτό μου κατάλληλα όταν μπαίνει μέσα και δεν μου μιλά.έχω ήδη λάβει πολλές τιμωρίες από Αυτήν. είναι χαρούμενος μαζί της και έφυγε μάλιστα μία ολόκληρη μέρα.