Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Maria Beatty Fetish films-18/01/06-Underworld

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος nancygirl, στις 1 Ιανουαρίου 2006.

  1. nancygirl

    nancygirl New Member

    18 Ιανουαρίου 2006, ημέρα Τετάρτη και ώρα 11:30 θα παρουσιαστούν στο Underworld ταινίες μικρού μήκους τησ Maria Beatty. Δεν ξέρω πόσοι απο εσάς την γνωρίζουν κι εγώ πρόσφατα την έμαθα όταν είδα προβολή μικρού μήκους ταινίας της σε ένα "άσχετο" φεστιβάλ στο Μικρόκοσμο όπου και παρευρέθη η Beatty και πραγματικά με εντυπωσίασαν οι απόψεις της για το bdsm.
    Πρόκειται για ασπόμαυρες κυρίως δημιουργίες απο μια γυναίκα-sub που πραγματικά ζεί αυτά που διαδραματίζονται στην οθόνη (άλλωστε πρωταγωνιστεί και σε αρκετές ταινίες). Οι πρωταγωνιστές δεν είναι ηθοποιοί αλλά γυναίκες που εργάζονται σε dungeons και απλά δείχνουν στην κάμερα αυτά που κάνουν και στη ζωή.
    Ελπίζω να μη σας απωθήσει το λεσβιακό περιεχόμενο αφού άντρες δεν "παίζουν" στις ταινίες. Άλλωστε είναι απο τις σπάνιες φορές που μπορεί κανείς να παρακολουθήσει τέτοιου είδους δημιουργίες εκτός σπιτιού (φαντάζομαι).
    Για περισσότερες πληροφορίες ρίξτε μια ματιά στο
    www.bleuproductions.com .
    Ευχαριστώ για το χρόνο σας κι ελπίζω να δω αρκετούς απο εσάς εκεί.

    "When i open a familiar scar, pain goes shooting like a star. Comfort hasn't failed to follow so far..."
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    Σε ευχαριστουμε Nancygirl. Η διευθυνση του Underworld?
     
  3. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Θεμιστοκλέους & Γαμβέτα 5, Αθήνα

    http://www.underworldclub.gr
     
  4. nancygirl

    nancygirl New Member

    Καταρχάς ευχαριστώ όλα τα άτομα που μεσω pm ζήτησαν περισσοτερες πληροφορίες για τις ταινίες. Δυστυχώς δεν μπορώ ακόμα να στείλω pm λόγω λιγοστών μου post και γενικώς δεν είμαι τόσο φαν των pm. Πάντως πραγματικά πιστεύω οτι αξίζει να παρευρεθείτε στις προβολές. Εγώ είχα τη χαρά να μιλήσω με τη Maria Beatty όταν είχε έρθει για την προβολή της δημιουργίας της "Elegant spanking" και κρίμα που λιγοστά άτομα γνώριζαν τι θα δουν στο εν λόγω φεστιβαλ. Οι πιο πολλοι/ές (επρόκειτο για lesbian/gay φεστιβαλ) θα προτιμούσαν μια κλασσική τσόντα.
    Ευελπιστώ οτι και οι ταινίες της που θα προβληθούν στο underworld θα είναι ανάλογης αισθητικής. Δυστυχώς το Elegant Spanking δεν θα προβληθεί.
    Αυτό μου προσωπικά μου άρεσε τώρα που το ξανασκέφτομαι ήταν η απουσία οποιασδήποτε σεξουαλικής πράξης (διεισδυση κ.λ.π) και η προσοχή στις λεπτομέρειες μιας s/d σχέσης. Ήταν μια "σπουδή", αν θα μπορούσα να το αποκαλέσω έτσι, στη σχέση σκλάβας-αφέντρας μέσα απο μια σειρά παιχνιδιών.
    Ευχαριστώ για το χρόνο σας.

    When i open a familiar scar, pain goes shooting like a star. Comfort hasn't failed to follow so far...
     
  5. Mystic

    Mystic New Member

    Δυστυχώς για εμάς τους άντρες, υπάρχει ο περιορισμός (που τον καταλαβαίνω απόλυτα εννοείται):
    από την ιστοσελίδα του underworld.gr ... Κρίμα. Μπορώ να σκεφτώ μια φίλη μου που είναι bisexual στις αντιλήψεις (στην ζωή είναι ακόμα straight), αλλά δεν μπορώ να την καλέσω αυτή την στιγμή, οπότε θα το χάσω το event  . Ηave fun όσες/οι πάτε!

    @nancygirl:
    Μπορείς να καταχωρήσεις την φράση: "When i open a familiar scar, pain goes shooting like a star. Comfort hasn't failed to follow so far..." ως την υποραφή σου, από τις ρυθμίσεις του προφίλ σου (user CP).