Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

massage ποδιών και ηδονή

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος nasmar, στις 16 Ιουλίου 2007.

Tags:
  1. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Αν έπεφτα στη λούμπα να μετρήσω τον Άντρα από το μέγεθος του μορίου του δεν θα περίμενα από αυτόν να με δει ως τίποτα περισσότερο από μία misella landica (ok, ok στο Ίντερνετ τα βρίσκω, χαχα).

    Ψάξε κι αυτό αφού δεν έχεις τι να κάνεις:

    Vittujen kevat ja kyrpien takatalvi!

    (Dulce bellum inexpertis....)
     
  2. Προτείνω να παντρευτείτε θα είστε εξαιρετικοί στους ρόλους σας αμφότεροι  
     
  3. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Πρόσεξες κι εσύ λοιπόν ότι ταιριάζουμε; Του το είπα του παιδιού, εμένα πάντως ένα κλικ μου το έκανε. Άλλα δυο μένουν. Να δούμε, θα κάτσει η φάση ή να την κοπανήσω γλυκά γλυκά;
     
  4. AlucarD [s.m.]

    AlucarD [s.m.] New Member

    Eπανέρχομαι δριμμύτερος, λίγο αργά αλλά ήμουνα εκτός πόλης!Τις ευχές μου σας στέλνω-Όσα χασίσια βρήκανε στα ζωνιανά εφέτος,τόσες ευχές σας εύχομαι για το καινούριο έτος,παιδιά μου  

    Που λες Σείριε, ναι φίλε μου έχω ακούσει τόσο καλά πράγματα από την αγαπητή μας, που όχι μόνο γάμο αλλά πιστεύω πρέπει να γίνουμε σύντομα οικογένεια!

    Οπότε άμα κάτσει Seirie είσαι για κουμπάρος κανόνισε...μη σου πω για νονός  

    Στο θέμα μας τώρα :

    "Vittujen kevät ja kyrpien takatalvi!" colorful construction meaning (paraphrased, "Oh fucking shit!" or literally "The spring of cunts and the late winter of dicks!").an expression of extreme disgust...

    Καλά τόση αηδία κι αποστροφή ένιωσες μ αυτό που έγραψα καλε?Και σούρθε και στα Finnishικά?


    Dulce bellum inexpertis. (War is lovely for those who know nothing about
    it.)
    -- Erasmus Rotterdamus, Adagia


    Συμφωνώ!Ειμαι και της άποψης make love not war.Οπότε η πρόταση να κατέβεις στην Αθήνα να εναντιωθούμε μαζί στο πόλεμο και να δώσουμε μια ευκαιρία στην αγάπη και στον έρωτα ισχύει ακόμη.Σε περιμένω!
     
  5. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Θα έρθω σύντομα. Αν πάρω άδεια από τον Κύριό μου μπορούμε να συναντηθούμε για μία εκτενέστερη ανταλλαγή απόψεων και μάλιστα στην Ελληνική γλώσσα. Αλλιώς θα πρέπει να περιοριστούμε στις φιλοφρονήσεις εντός φόρουμ και δεν θα έχουμε ποτέ την ευκαιρία να παίξουμε footsie κάτω από το τραπέζι...
     
  6. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Δεν ξερω αν το εχει ανφερει κανεις, δεν μπορεσα να κοιταξω ολα τα posts, αλλα ελπιζω καποιος να εχει ομολογησει οτι τα ποδια ειναι και ερωτικη ζωνη. Πολυ απλα, η αισθηση του να σου χαιδευουν, να σου φιλουν, να σου γλυφουν τα ποδια και τα δαχτυλακια, να σου κανουν μασαζ, ειναι καταπληκτικη.

    Αληθεια, ρωτηστε τις γυναικες που φορουν και τακουνια. Υπαρχει καλυτερος τροπος να σου ανακουφισει τα ποδια και να σε κανει να αλλεξεις διαθεση?

    Για να λεμε και την αληθεια from the reciever's point of view. It just feels great!
     
  7. blindfold

    blindfold Contributor

    διαφωνώ καθέτως , μάλλον η εμπειρία σου από ποδολάγνους θα ήταν καταναγκαστικές...


    όντως τελευταία έμαθα πόσο επίπονο είναι να φοράς ψηλοτάκουνα(όχι δεν φόρεσα...) γιαυτό οι Κυρίες που τα φοράνε είναι τόσο στριμένα άντερα ;; χεχεχεεχε

    by the way υπάρχει μία εταιρία που σε συνεργασία με την Nike παράγει παπούτσια ψηλοτάκουνα με αεροσόλες μίνι (δεν μιλάω για πλατφόρμες...) τα οποία είναι εξαιρτικά κομψά !
     
  8. Syrah

    Syrah Contributor

    Δεν έχω καταλάβει τί μου γράφεις, εικάζω ότι βρίσκεσαι σε σύγχυση αναφορικά με τη σύνταξη των φράσεών μου που έκανες quote.
     
  9. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Και δεν μας λες ποια ειναι αυτη η εταιρια? Ενδιαφερομαι πολυ. Αν ειναι και ωραια τα παπουτσια, βεβαια.
     
  10. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Η καλύτερη αεροσόλα είναι η γλώσσα του υποτακτικού.  
     
  11. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Re: massage ποδιών και ηδονή

    Οχι απλά ερωτική, η πλέον ερωτική!
    Και στην όψη και στην αφή και στην γεύση και στην όραση και την όσφρηση.
    Εσύ τουλάχιστον το ζεις. Ξέρεις πόσες άλλες δεν το γνωρίζουν γιατί δεν βρέθηκε κανείς να τιμήσει τα πόδια τους?
     
  12. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Μπορει οι αλλες που αναφερεις να εχουν μυκητες ...