Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

massage ποδιών και ηδονή

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος nasmar, στις 16 Ιουλίου 2007.

Tags:
  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Πράγματι, οι τρόποι διέγερσης είναι πολυποίκιλοι κι αρκετές φορές, απομακρυσμένοι από φυσιοκρατικές ορθοδοξίες.
     
  2. Λαέρτης

    Λαέρτης Regular Member

    Εγώ που είμαι και ποδολαγνος και ποδολαγνολαγνος  , να ανησυχώ?.. Μηπως δεν είμαι Κ? Μηπως είμαι υ? Η μήπως είμαι ομοφυλόφιλος?... Όπως πολύ καλά είπε και η @Janine, τα φετιχ που έχει ο καθένας, δεν έχουν καμια σχέση με το στάτους του.
     
  3. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Και ως Κυρίαρχος λατρεύω τα γυναικεία πόδια, πόσο μάλλον ως υποτακτικός. Χωρίς ντροπή και φόβο να το εκδηλώσω, να το ζητήσω όμορφα, να το επιβάλλω ίσως. Αν δεν κάνουμε όσα μας εκφράζουν, τότε τι μας μένει; Δεν κατάλαβα. Αν είναι να κακοχαρακτηριστώ για κάτι, απλά δεν έχω το κατάλληλο για μένα άτομο μπροστά μου. Σαφώς και το μασάζ είναι μέρος της μαγείας αυτής. Με χέρια ή γλώσσα, ή το καλύτερο συνδυαστικά, προσφέρει μοναδικές στιγμές χαλάρωσης, ερωτισμού και έξαψης. Επιπλέον, και επειδή είμαι τρομερά της επαφής και του αγγίγματος, θεωρώ ότι μία τέτοια κίνηση εκτιμάται ανάλογα με πολλαπλά οφέλη (και μόνο οφέλη) και για τους δύο.  
     
  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    το μασαζ ποδιων , αλλα και το μασαζ εν γενει εχει να κανει με την ανακουφιση και την επικοινωνια του σωματος και της ενεργειας που εχει ο καθενας μας.
    δεν ειναι θεμα στατους.
    εχω προσφερει μασαζ στα ποδια μιας κοπελας δημοσιως σε ενα event.
    εγω απλα ηθελα καπου να εκτονωσω την ενεργεια μου, οποτε και της ανακουφισα τα ποδια.
    κερδισαμε και οι δυο.
    συν οτι διασκεδασα παρα πολυ απο τα βλεμματα των ανδρων που πολυ θελαν να ναι στη θεση μου και δε μπορουσαν να το εκφρασουν με τιποτα.
     
  5. Λαέρτης

    Λαέρτης Regular Member

    Δεν υπάρχει μεγαλύτερη ηδονή απο το να νιώθεις τη γλώσσα της να γλύφει τα πελματα, και αναμεσα στα δακτυλα. Και τα χείλη να πιπιλανε τα δάκτυλα σαν..
    Όσο δυνατός και να είσαι, κάποια στιγμή (οχι πάνω απο 5' ) θα τελειώσεις.
     
  6. Λαέρτης

    Λαέρτης Regular Member

  7. Sonam

    Sonam The most inflated egos are often the most fragile.

    Καλη φαση τα ποδια αλλα σαν τον λαιμο δεν εχει (για εμενα τουλαχιστον) εκει μου κοβονται τα ποδια και δεν τα νιωθω καν.

     
     
  8. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Σαν να περίμενε οχτώ χρόνια εμένα, ώστε να με βοηθήσει να αγγίξω ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ την καρδιά του βδσμ!

    Τέτοια διαμάντια γράφονταν στο φόρουμ πριν την κάθοδο των μυρίων βανιλλών:

     
  9. Brainman

    Brainman Deep in a fe mind

    αθανατε Παζολινι..!

    Il fiore delle 1001 notte 1974

     
     
  10. αυτο ειναι μαγκια του! γιατι σημαινει οτι θελει πολυ! μια γυναικα!.....
     
  11. ω! ναι!
     
  12. Brt

    Brt #ολαπολυ Premium Member

         Είχατε κι εσείς τα θέματα σας το μακρινό 2007...