Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Master για 1 ημέρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος Stilvi, στις 28 Ιουνίου 2018.

  1. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Αν ήσασταν Master για 1 ημέρα (το νήμα απευθύνεται κυρίως σε υ άτομα αλλά απαντάει οποίος θέλει) για ποιό πράγμα που κάνει ο/η Κ σας που σας ενοχλεί τρέλα θα ριχνατε χοντρή τιμωρία!;

    Βγάλτε το άχτι σας!  
     
  2. skia

    skia Contributor

    Ναι, ναι... Για να το διαβασουν και να φαμε τιμωρια προκαταβολικα  
     
  3. centcool

    centcool Guest

    Χμμ... δύσκολη υποθετική ερώτηση, διότι συνήθως υπάρχει συνεννόηση, κατανόηση με την εκάστοτε παρτενέρ/σύντροφο...
    απο την άλλη, δεν υπάρχουν και πράγματα που θα με ενοχλούσαν τρελά. ή δεν έχουν ανακαλυφθεί ακόμα...

    απο την άλλη δεν θεωρώ τον εαυτό μου master (of disaster).
     
  4. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Οκ ας κάνω εγώ την αρχή μιας και το νήμα πήγε εντελώς απατο!

    Κάθε φορά που αφήνει ο Κ μου το μπουκαλάκι με το οινόπνευμα ανοιχτό και με τρελαινει θα την εριχνα την τιμωρία, το παραδέχομαι!
     
  5. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Σαν άνθρωπο με τρελαίνει η ακαταστασία.
    Θέλω το κάθε τι στη θέση του.
    Οπότε θα έριχνα τιμωρίες για την μη τήρηση της τάξης.
     
  6. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Πολύ φοβάμαι ότι από αυτό το νήμα θα μας βγουν πολύ soft οι Κυρίαρχοι τελικά.  
     
  7. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Είναι πολύ καλό νημα αλλά εγώ (Αν μου επιτρέπεται φυσικά) θα το έθετα αλλιώς το ερώτημα .
    Θα απευθύνονταν η ερώτηση προς τους Κυριάρχους και θα ήθελα να μάθω τι πιστεύουν οι ίδιοι ότι κανουν λαθος η έκαναν λάθος και θα έπρεπε να τιμωρηθούν
    Too much ε;
     
  8. centcool

    centcool Guest

    Εντάξει δεν είναι too much. Ενα λάθος που ίσως κάνω είναι ότι μερικές φορές δεν είμαι αρκετά Dominant.
    ή τουλάχιστον αναφορικά με τις προσδοκίες.
     
  9. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Don't hold your breath! Ούτε καν σε bdsm και χιούμορ!
     
  10. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor