Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Medical Fetish - Ερωτικη Ιστορια 1.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος stethBondLatex, στις 30 Απριλίου 2006.

  1. stethBondLatex

    stethBondLatex New Member

    Η ώρα 11.05

    Δημοσιο Νοσοκομειο

    Βρισκομαι εξω απο τα εξεταστηρια και περιμενω την καρδιολογο που θα με εξετασει. Το αιμα μου βραζει καθε φορα που βλεπω μια φιγουρα με ασπρη ρομπα να περνα σιωπηλα διπλα μου. Φοβαμαι να σηκωσω τα ματια μου και απλα παραδινομαι στην αδρανεια του μυαλου μου. Η καρδια μου χτυπα δυνατα.
    Δεν μπορω να περιμενω ωσπου, ακουω το ονομα μου. Η φωνη της, γλυκεια μεσα στις υπολοιπες ακουγεται σαν ελπιδα αλλα ταυτοχρονα κανει την καρδια μου να χτυπα εξω απο το στηθος μου πιο γρηγορα, ζω μια στιγμη λυτρωσης.
    Σηκωνομαι και προχωρω προς την πορτα του εξεταστηριου αργα σαν να οδηγουμαι σε μια σταυρωση.
    Πλησιαζοντας, διακρινω τα ξανθα της μαλλια να λουζονται στο φως απο το παραθυρο του κτιριου, το προσωπο της εκπεμπει μια αγγελικη λαμψη και τα χειλη της γονιμα και απαλα με ευνουχιζουν.
    Η ολολευκη ρομπα της μοιαζει στοργικη και μυστηρια ενω απο κατω κρυβει το σωμα μιας γυναικας. Το στηθοσκοπιο κρεμασμενο στον λαιμο της αντικρουεται στην αγνοτητα του λευκου ενδυματος με το διαφραγμα να αγγιζει το στηθος της και τους ηχους της καρδιας της να διαχεονται διαρκως στο χωρο μεσα απο τα ακουστικα.
    Προσπαθω να καταπιω το σαλιο μου ενω νιωθω τα χειλη μου να ειναι ξερα. Βρισκομαι καπου εκει κοντα της αλλα δεν εχω τη δυναμη να την αντιμετωπισω προσωπο με προσωπο. Η καμπανα του στηθοσκοπιου μου τραβα την προσοχη καθως της μιλω, ξεροντας οτι ειναι θεμα χρονου να βρεθει στο στηθος μου για να νιωσω συνδεδεμενος μαζι της. Απαντω στις ερωτησεις της μηχανικα και μου λεει να την ακολουθησω στο εξεταστηριο. Ακολουθω τις εντολες της εχοντας παραδοθει σε εκεινη. Μου ζητα να γδυθω απο τη μεση και πανω αυτη τη φορα υψωνει ελαφρα την φωνη της ενω τραβα την κουρτινα του δωματιου.
    Νιωθω ενα σφιξιμο στην καρδια αλλα μια σταθεροτητα επισης στον ρυθμο και κενοτητα σκεψης. Ανεβαινω στο ιατρικο κρεβατι και περιμενω. Στεκεται διπλα μου και με κοιτα στα ματια σαν να με γνωριζε απο την αρχη. Ειναι δελεαστικη, επιβλητικη. Με την ακρη του ματιου της ξερω οτι εξεταζει το σωμα μου, γυμνωνει το δερμα μου και κοιτα κατευθειαν μεσα μου. Με ξερει, οπως δεν ξερω τον εαυτο μου. Χαμογελω ελαφρα και παιρνει το θαρρος να προχωρησει. Τιναζοντας αποτομα τα ξανθα μαλλια της ο αερας γεμιζει με το αρωμα τους και ενω τοποθετει τα ακουστικα στα αυτια της νιωθω μια τεραστια ελξη προς το προσωπο της, που πηγαζει απο την καρδια μου και ολο το γυμνο μου σωμα.
    Παιρνω μια γρηγορη ανασα ενω την βλεπω σε ακαθοριστο πλεον χρονο να πιανει την ακρη του στηθοσκοπιου και να πλησιαζει προς το σωμα μου. Παραδινομαι στο κοιταγμα της ενω απλωνει το χερι της και το κρυο στηθοσκοπιο για να ακουμπησει την επιφανεια του στηθους μου. Αγγιζει το στερνο μου και νιωθω μια αμεση συνδεση μαζι της. Ειμαι δεμενος με εκεινη, ειμαι δικος της. Δεν ειμαι πια ο εαυτος μου. Περιμενω να τελιωσει αλλα δεν τελιωνει. Η σιωπη κυριαρχει. Μπορω να νιωσω την καρδια μου μεσα στο στηθος μου να χτυπα δυνατα και να σπρωχνει σε καθε της χτυπο το χερι της ιατρου μου μακρια. Τρανταζομαι ολοκληρος, βρισκομαι καπου αλλου μαζι της. Μου ζητα να παρω μια βαθια ανασα και «πεθαινω». Φανταζομαι ο ηχος της ανασας μου να καλυψει τον βαρυ γδουπο της καρδιας. Στην αιχμη της αναπνοης ομως ο κοσμος χανεται απο τα ποδια μου. Εκεινη με παρακολουθει με προσοχη. Μετακινει το αστραφτερο μεταλλικο κομματι του στηθοσκοπιου σε αλλα σημεια στο στηθος μου. Μπορω να ακουσω την καρδια μου να χτυπα και φανταζομαι ποσο πιο δυνατα θα ακουγεται σε’κεινη. Κοιτω χαμηλα ενω την νιωθω να εξεταζει σε βαθος το σωμα μου. Εστιαζοντω συνεχως στην συνδεση των ακουστικων της κοντα στο στηθος της. Η σκια τους χαϊδευει την δικη της καρδια. Χτυπω για εκεινη, αναπνεω μεσα απο το στηθοσκοπιο της. Μου δινει ζωη.
    Η σιωπη σπαει σε μια στιγμη για να ακουστει η φωνη της γεματη με χαρα. - «Γιατι χτυπαει τοσο δυνατα;» - Κοιτω τα ματια της και νιωθω να ταξιδευω στην παιδικη μου ηλικια, η στιγμη γεμιζει με χρωματα και ηχους. Εκπνεοντας απαλα νιωθω την καρδια μου να σταθεροποιειται και να επιβραδυνει ενω πια χτυπα ασυγκριτα δυνατα.
    Νιωθω ενα απαλο αγγιγμα στον ωμο μου σαν να με ακουμπανε φτερα αγγελου, ειναι το χερι της σαν να θελει να ελθει κοντα μου και να νιωσει την ψυχη μου.
    Την πλησιαζω ανασηκωνοντας το αναγεννημενο σωμα μου και την φιλω στα χειλη.

    Ειμαι ελευθερος.
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Πολύ καλή  
     
  3. LadyMargi

    LadyMargi New Member

    Eιμαι φοιτητρια ιατρικης....ποτε δεν ειχα φανταστει οτι το επαγγελμα Μου θα μπορουσε να ειναι η αφορμη μιας τοσο ερωτικης εικονας.Μπραβο. 
     
  4. Ωραία ιστοριούλα!!!
     
  5. stethBondLatex

    stethBondLatex New Member

    RE: RE: Medical Fetish - Ερωτικη Ιστορια 1.

    Σ'ευχαριστω πολυ  

    Ναι και βεβαια το επαγγελμα σου μπορει να ειναι μια τετοι ααφορμη. Για'μενα ειναι οτι πιο ερωτικο και οτι πιο προσωπικο το ακουσμα της καρδιας και η γενικα εξεταση του σωματος.