Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

members' quotes

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 20 Φεβρουαρίου 2006.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Φράση σου που "απομόνωσα", από κάπου εδώ μέσα. Μια από κείνες, που μάλλον βγαίνουν απ' το "στομάχι". Για τ' "απαίδευτο" μάτι, ίσως να μοιάζει με φρούτο εμπνεύσεως της στιγμής...Μόνο για τ' "απαίδευτο" μάτι όμως.

    Απίθανη φράση, που "χαράζει". Για κείνο που μετρά, σου βγάζω το καπέλο.  
     
    Last edited: 7 Νοεμβρίου 2016
  2. echo

    echo ***

    Αυτές οι δυο σου φράσεις αγαπητέ ήχησαν πολύ "παιδεμένες" στους δέκτες μου και με κινητροδότησαν να συμμετάσχω στο νήμα.

    Πρέπει να ζει κανείς το μέλλον μέσα στο παρόν σύμφωνα με τους ποιητές, αυτούς τους αλλόκοτους με ανθρώπινη όψη.

    Ως ασκεπής δεν έχω καπέλο να σου βγάλω (λολ) αλλά επέτρεψε μου μια ελαφριά κλίση του σώματος, μια υπόκλιση ανάμεσα σε παρελθόν, παρόν και στον «ύστατο» προορισμό της βιωμένης διαδρομής. Βόρεια και Νότια.  
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Τελικά, η "όσφρηση" μου μαζί σου δεν είχε κάνει λάθος ( Σε διαβάζω, δεν αφήνω απλά το βλέμμα να γλιστρήσει στις σκέψεις σου ).
    Είχα την αίσθηση, ότι έχεις τα "μάτια". Τώρα είμαι σίγουρος.
    Δεν θα είχα τίποτ' άλλο, να προσθέσω φίλτατε, τα είπες όλα. Προς τον "ύστατο" προορισμό της βιωμένης διαδρομής λοιπόν. Βόρεια και Νότια - πάντα με κείνη την πυξίδα που δεν φαίνεται - . Να είσαι καλά, από καρδιάς.  
     
  4. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Πόσο το απόλαυσα!
     
  5. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Αυτο ειναι τοσο ομορφο που θα κλαψω