Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Money slavery

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος xalakat, στις 8 Ιουλίου 2005.

Tags:
  1. eros_hermes

    eros_hermes Regular Member

    Ολες οι γνώμες από τα μέλη είναι σχεδόν ταυτόσημες.Εσύ δηλώνεις ότι θα το ξανακάνεις και με άλλη κοπέλλα άρα μηδέν εις το πηλίκο.Μιλάμε δηλαδή γιά μιά ειλημένη απόφαση & μη αναστρέψιμη.
    Πιστεύω πάντως ότι έχεις το θάρρος να παραδεχτείς αν ήταν λάθος η όχι όταν σταματήσει η επιρροή που σου εξασκεί.
     
  2. Iam

    Iam New Member

    Ανεξαρτητα απο την αναγκη να ικανοποιησεις το μυαλο σου μεσα απο αυτη την φαντασιωση , για να ειναι ολοκληρωμενη θα πρεπει να βλεπεις και την ευχαριστηση αυτου που σε εκμεταλλευεται. η εν λογω κυρια απλα εκανε τον νταβατζη και βγαζει ευκολο χρημα. κατι τετοιο μπορει να οδηγησει καποιον στην καταστροφη , πρεπει να ειμαστε προσεκτικοι στην ζωη μας για να εχουμε παντα αυτα που μας ικανοποιουν.
     
  3. Άμα εγώ σου εμπιστευτώ όλο μου το είναι , τι το θες το πορτοφόλι μου?
    Ας’το να πάει στο διάολο. Ολόκληρη αφέντρα τώρα και να ασχολείστε με
    πορτοφόλια και παρόμοια ποταπά αντικείμενα? Ντροπής πράγματα δηλαδή.
    Μόνο εγώ ως σκλάβος ασχολούμαι με τέτοια. Γι’ αυτό εγώ θα σας
    εμπιστευτώ την ύπαρξη μου η οποία είναι ότι πολυτιμότερο έχω και εσείς
    να μου εμπιστευτείτε την πεζή διαχείριση των οικονομικών σας.
    Ευχαριστώ
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Money slavery

    Έχω την εντύπωση πως κυνηγάς όλα τα νήματα με φραγκοκαταστάσεις και απαντάς..
     
  5. Re: Απάντηση: Money slavery

    Και λοιπον???
     
  6. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Money slavery

    Τίποτα!Καλές και οι ανασκαφές,αλλά σάββατο βράδυ είναι και είσαι νέο παιδί(ακόμα).Άντε για κανα ποτάκι.
    Εγώ σας χαιρετώ!
     
  7. Re: Απάντηση: Money slavery

    Δεν βγαινω τα Σαββατα. Αλλα κι εσυ εδω εισαι κι ας ειναι και Σαββατο
     
  8. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Money slavery

    Γιατί;Εβραίος είσαι;
     
  9. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Money slavery

    Ναι , αλλα εκτος αυτου εχει και πολυ κοσμο. Προτιμω την ησυχια.

    Τα παλια θεματα δεν σας αρεσουν???
     
  10. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Money slavery

    Έχουμε φάει ψωμί και ρεπόρτ μαζί ..Μπορείς να μου μιλάς στον ενικό ..  
    Ως προς την ερώτηση σου σου,όλα καλά είναι ανάλογα το mood και τον πομπό ..  
     
  11. jim28

    jim28 Regular Member

    Την εχω πατήσει κι εγω με μια "αφέντρα¨απο το mirc. Πολλά τσουλάκια εκεί μέσα ζητάνε καρτες τηλεφωνίας, εγώ πάντα τις διαολόστελνα. Μια φορά όμως μια, (που αποδεδειγμάνε είχε πολύ θράσσος) δεχτηκε αυτό που της ζήτησα, να ανταλάξουμε δηλαδή τηλέφωνα. Μιλάγαμε στο τηλέφωνο και μου είπε πως είναι φετίχ της να ζητά κάρτες απο τους σκλάβους της και πως θα με πλήρωνε για αυτές όταν βρισκόμασταν. Με ψάρωσε το γεγονός πως έδωσε τηλέφωνο και το πάθος επεβλήθει στην λογική, αποτέλεσμα ήταν να χάσω μερικά € αλλά και να καταλάβω αυτό που λένε πως μερικοί άνθρωποι έχουν πάθη, όπως χαρτοπαιξία, πουτάνες κτλ τα οποία πληρώνωνουν ακριβά.
     
  12. Elysium

    Elysium Contributor


    Αν τα πάθη σου σε ανάγκαζαν να τις γνωρίσεις από κοντά, ίσως θα προτιμούσες να είχες γεννηθεί άρρωστος χαρτοπαίχτης (μπορεί και πρεζάκιας).