Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Multi-play Ιστορίες

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος MindFeeder, στις 12 Ιανουαρίου 2017.

  1. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Ο σκοπός αυτού του νήματος, είναι να μοιραστούμε περιγράφοντας multi-play βουδουσουμικές ιστορίες, (ασχέτως του status που είχαμε/έχουμε) ..

    Και συγκεκριμένα τις δράσεις, στις οποίες συμμετείχαν παραπάνω από δύο (τουλάχιστον τρία στο σύνολο) άτομα ..

    Εκφραζόμαστε ελεύθερα!

    Οι μόνοι περιορισμοί για τις ιστορίες μας είναι πως:

    - Η κάθε ιστορία πρέπει να έχει έναν τίτλο

    - Στην αρχή ή στο τέλος, γράφουμε έναν μικρό πρόλογο (ή επίλογο αντίστοιχα), λέγοντας κάποια στοιχεία για τη συγκεκριμένη ιστορία, όπου μπορούμε να αναφέρουμε εάν αυτή είναι:

    • Πραγματικότητα, ή
    • Φαντασίωση, ή
    • Πραγματικότητα ή Φαντασίωση? (μπορούμε να αφήσουμε και ερωτηματικό)
     
  2. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    .. Το πρώτο μου play party ..


    Ένα συνηθισμένο απόγευμα Τετάρτης, ήρθε στο κινητό μου ένα μήνυμα.

    Ήτανε μία φίλη που την γνώριζα από καιρό, με την οποία είχαμε βρεθεί τελευταία φορά για καφέ πριν κάτι εβδομάδες:
    «Καλησπέρα! Σχετικά με την κουβέντα μας τις προάλλες, για αυτό το Σάββατο κανονίζουμε με τον Κύριό μου ένα play party. Θα ήθελες να συμμετέχεις?»

    Στη στιγμή μου ήρθε στο μυαλό η συζήτηση που είχα μαζί της .. (όπου της είχα πει πως οι μέχρι τότε εμπειρίες μου ήτανε πάντα με ένα άτομο και ότι με εξίταρε η ιδέα του multi-player παιχνιδιού ..)
    Άφησα να περάσει λίγη ώρα και στη συνέχεια της τηλεφώνησα. Μου είπε που και πότε θα γίνει το πάρτι, καθώς και τις βασικές λεπτομέρειες ..
    Οικοδεσπότες θα ήτανε αυτή με τον Κ της, οι οποίοι είχανε καλέσει ένα ακόμη ζευγάρι. Επιπλέον, πρόσκληση είχε γίνει σε δύο ακόμη Κ (εμένα και μία γυναίκα) και δύο υ άτομα (μία γυναίκα και έναν άντρα) ..
    Τους βασικούς κανόνες τους γνώριζα ήδη (τους είχαμε λίγο-πολύ αναλύσει την τελευταία φορά από κοντά), οπότε ευχαρίστησα αυτήν και τον Κ της για την πρόσκληση και δέχτηκα μετά χαράς.

    Οι επόμενες μέρες κύλησαν με μια τρελή ανυπομονησία και με κάποιο άγχος για τους συμμετέχοντες, δεδομένου ότι τα μοναδικά άτομα που ήξερα ήτανε οι οικοδεσπότες και ελάχιστα την υ γυναίκα ..

    Σάββατο απόγευμα λοιπόν, βρέθηκα από νωρίς σε ένα σπίτι, όπου είχανε έρθει όλοι εκτός από το δεύτερο ζευγάρι που τους έτυχε κάτι και δεν τα κατάφεραν ..
    Από την αρχή η ατμόσφαιρα ήταν ιδιαίτερα χαλαρή και έγινε ακόμη περισσότερο, αφού καθίσαμε για αρκετή ώρα σε ένα μεγάλο σαλόνι πίνοντας λίγα οινοπνευματώδη και συζητώντας ελεύθερα λες και γνωριζόμασταν όλοι μεταξύ μας χρόνια ..

    Το σκηνικό άρχισε να αλλάζει, όταν ο οικοδεσπότης πήρε τον λόγο και απευθύνθηκε σε όλους υπενθυμίζοντας ευγενικά τους κανόνες αυτού που θα ακολουθούσε ..
    Στη συνέχεια, αποσυρθήκαμε ένας - ένας για να επανέλθουμε όλοι με αρκετά λιγότερα ρούχα πάνω μας και αρκετά περισσότερα παιχνίδια στα χέρια μας ..

    Το παιχνίδι ξεκίνησαν οι οικοδεσπότες, οι οποίοι βρέθηκαν στο κέντρο.
    Ο Κ είπε στην υ του να ξαπλώσει ανάσκελα και της έβαλε τα χέρια πίσω από το κεφάλι της δίνοντάς της εντολής να μην τα κουνήσει καθόλου. Στη συνέχεια, έδεσε αρχικά τα πόδια της υ του από ψηλά, κρατώντας τα τεντωμένα και διάπλατα ανοιχτά, έχοντας την μέση της ελαφρώς ανασηκωμένη από το πάτωμα ..
    Άρχισε να χρησιμοποιεί το μαστίγιό του σε διάφορα σημεία του σώματός της, ζωγραφίζοντας όμορφες κόκκινες γραμμές ..
    όσο ανέβαινε η ένταση των χτυπημάτων, εκείνη άρχισε να αντιδρά περισσότερο και έφτασε σε σημείο να μην μπορεί να πνίξει άλλο την φωνή της ..
    Του ζήτησε ένα μικρό διάλειμμα, το οποίο και εκείνος δέχτηκε, και μετά συνέχισαν και πάλι ..

    Όλη αυτή την ώρα, οι υπόλοιποι καθόμασταν απέναντι και απολαμβάναμε όσα διαδραματίζονταν μπροστά μας ..
    Τα Κ άτομα (εγώ και η Κ γυναίκα) αναπαυτικά στις πολυθρόνες και τα υ άτομα (η γυναίκα και ο άντρας αντίστοιχα) καθισμένοι στα γόνατα δεξιά κι αριστερά μας ..
    Κάποια στιγμή ο οικοδεσπότης γύρισε προς το μέρος των Κ και μας ρώτησε εάν θέλει κάποιος να συνεχίσει.

    Σηκώθηκα εγώ, αφαιρώντας το μπλουζάκι που είχε μείνει πάνω μου. Τοποθέτησα το flogger μου πάνω στον ώμο και πήρα τη θέση του Κ της πλησιάζοντάς την με αργά και σταθερά βήματα ..
    Μπορούσα να διακρίνω το βλέμμα της να με κοιτάει έντονα έχοντας μια μικρή αγωνία για αυτό που θα ακολουθήσει ..
    Ξεκίνησα να την περιεργάζομαι χαϊδεύοντας με τις άκρες των δαχτύλων μου τους αγκώνες της που ήταν ανοιχτοί στο πάτωμα, την περιοχή των πλευρών της .. τα πόδια της χαμηλά ..
    Χαμήλωσα λίγο τα σχοινιά, αφήνοντας την μέση της να ακουμπήσει στο πάτωμα, κρατώντας όμως τα πόδια της τεντωμένα και ξεκίνησα να δουλεύω το flogger στις πατούσες .. κάνοντας μικρές εναλλαγές με χτυπήματα στο στήθος της ..

    Δεν μπορώ να περιγράψω καλά το τι ένιωθα .. πάντως ήτανε μια απίστευτη εγκεφαλική καύλα, να βλέπω το κορμί της να σπαρταράει και το βλέμμα της να χάνεται μέσα σε μια έκσταση κάθε φορά που μπορούσε να ανοίξει τα μάτια της και να με κοιτάξει κατάματα .. Όταν μου ζήτησε να γίνει πάλι ένα διάλειμμα, καθώς ο πόνος ήτανε αρκετά έντονος, σταμάτησα αμέσως .. Την ώρα εκείνη πήγε δίπλα της η Κ γυναίκα, η οποία αφού την χάιδεψε στο πρόσωπο, δεν κρατήθηκε μετά από λίγο να της ρίξει δυο-τρία γερά χαστούκια, για να ξεσπάσουν και οι δύο στα γέλια και να σημάνει η λήξη του διαλείμματος ..

    Στη συνέχεια, αφού πήρε άδεια από τον Κ της, η γυναίκα ήρθε δίπλα μου, την λύσαμε και την βάλαμε να σταθεί όρθια, σκύβοντας και αγκαλιάζοντας έναν καναπέ ..
    Εγώ συνέχισα να χρησιμοποιώ το flogger, μετακινούμενος συνεχώς από δεξιά και αριστερά της, ενώ η Κ γυναίκα ξεκίνησε να χρησιμοποιεί ένα cane που είχε μαζί της .. Τότε, ήταν η στιγμή που ο οικοδεσπότης Κ την πλησίασε και άρχισε να της τρίβει την κλειτορίδα, πότε αργά και πότε γρήγορα .. κάνοντάς την να φτάσει σε έναν πολύ έντονο και λυτρωτικό οργασμό ..
    Μετά από αυτό, γύρισα προς την υ γυναίκα που δεν είχε κουνηθεί καθόλου μέχρι τότε ..
    Αλλάξαμε μόνο ένα βλέμμα και χωρίς να πω τίποτα, άπλωσα το χέρι μου προς το μέρος της, το οποίο και έπιασε καθώς σηκωνόταν ..

    Ενώ οι υπόλοιποι είχανε επιστρέψει και καθίσει στις πολυθρόνες και τα μαξιλάρια ..
    εγώ και η υ πήγαμε στη μέση του δωματίου, όπου την έβαλα να σταθεί με μέτωπο προς τους υπόλοιπους, το κορμί τεντωμένο, τους ώμους κάτω και τα χέρια πίσω από το κεφάλι και ανοιχτά ..
    Βρισκόμενος πίσω της, αφαίρεσα τα εσώρουχα που είχε πάνω της και ξεκίνησα σιγά-σιγά να την δένω, ξεκινώντας από το στήθος και καταλήγοντας μέχρι τα χέρια της που ακινητοποιήθηκαν στο πίσω μέρος .. όλη αυτή την ώρα δεν παρέλειπα να ακουμπάω δίπλα της, άλλοτε φυσώντας μέσα στο αυτί της και άλλοτε ψιθυρίζοντάς της βρωμόλογα .. μπορούσα να νιώσω το σώμα της να ανατριχιάζει, την αναπνοή της να γίνεται ασταθής, τα πόδια της να αρχίζουν να νιώθουν άβολα .. Όταν τελείωσε το δέσιμο και την ακούμπησα χαμηλά, την ένιωσα απίστευτα υγρή .. πήγα μπροστά της και κοιτώντας από κοντά στα μάτια, την ρώτησα:

    «Πρόλαβες και έχυσες πουτανάκι?»
    «Ναι ..» μου είπε με ένα διεστραμμένα αθώο βλέμμα που χαμήλωνε προς το πάτωμα ..
    Την γύρισα με πλάτη προς τους υπόλοιπους .. και ξεκίνησα με το μαστίγιο .. κρατώντας έναν ήρεμο ρυθμό ..
    ρίχνοντας ορισμένες πιο δυνατές στα κωλομάγουλα και σταματώντας κάθε τόσο για να ελέγξω με τα δάχτυλά μου ότι έχει παραμείνει το ίδιο υγρή ..

    Σε μια στιγμή άκουσα πνιχτές φωνές από πίσω μου, όπου οι υπόλοιποι είχαν αρχίσει να παίζουνε και αυτοί μεταξύ τους ..
    η Κ γυναίκα βρισκόταν όρθια και χρησιμοποιούσε το cane της πάνω στην υ που ήτανε στα 4, με το κεφάλι ανάμεσα στα πόδια του Κ της ..
    παράλληλα, ο υ άντρας είχε πέσει με το κεφάλι στο πάτωμα και έγλειφε για τα καλά τα πόδια της Domme, η οποία δεν αμελούσε να χρησιμοποιήσει το cane και σε αυτόν ..

    Ήτανε η κατάλληλη ώρα, να αφήσω το flogger στην άκρη και πλησιάζοντας την υ που είχε παραμείνει όρθια με πλάτη σε όλα αυτά, να την κάνω να χύσει και πάλι, έχοντας το ένα μου χέρι πάνω στο μουνί και το άλλο μπροστά από το στόμα της σε μια προσπάθεια να μετριάσω τις φωνές της ..
    Την ώρα που έχυνε, τα πόδια της τρέμανε τόσο που την κράτησα όρθια στην αγκαλιά μου για να την βάλω μετά να γονατίσει και να συνέλθει λύνοντάς την τελείως ..
    Η συνέχεια ήτανε να καθίσω στην πολυθρόνα και να απολαύσω μία υπέροχη πίπα από την υ με την οποία έπαιζα, παρατηρώντας συνεχώς τους υπόλοιπους τέσσερις να αλληλεπιδρούν και να χύνουν με τη σειρά ..

    Αρκετά αργότερα, συνεχίσαμε με το αλκοόλ που είχαμε αφήσει από την αρχή ..
    .. έχοντας όλοι μας από ένα χαμόγελο στα πρόσωπα και κυρίως στα βλέμματά μας ..

    Στο δρόμο για το σπίτι σκέφτηκα ότι δεν με ένοιαζε καθόλου ποιο ήταν το αποτέλεσμα του ντέρμπι που είχε γίνει την προηγούμενη το απόγευμα ..
    το μόνο που με προβλημάτισε ήτανε πως είχανε περάσει πολύ γρήγορα οι 8 περίπου ώρες σε εκείνο .. το πρώτο play party ..


    Επίλογος:
    Για την παραπάνω ιστορία, δεν έχει σημασία ..
    ούτε το πότε, ούτε το που έγινε, ούτε καν ποιοι συμμετείχαν ή τι έγινε το επόμενο διάστημα μεταξύ τους ..
    γιατί συνέβη στην πραγματικότητα.
     
    Last edited: 12 Ιανουαρίου 2017
  3. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    Καλή πρωτοβουλία MTP. Θα επιστρέψω με αφήγηση.
     
  4. Ermioni

    Ermioni Regular Member

    Δυνατό.... 
    Περιμένουμε με ανυπομονησία να διαβάσουμε ενπειρίες και από τους υπόλοιπους!
     
  5. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    Πρόλογος

    Ήταν βαρύς χειμώνας, όπως τώρα...

    Εκείνη την εποχή ασχολούμουν με μία υποτακτική συνομήλικη μου, έντονα προσηλωμένη πάνω μου και δυστυχώς, λιγάκι ασταθή. Η κατάσταση κινούνταν σε ευχάριστα πλαίσια, είχε αρκετές ενδιαφέρουσες ιδέες κι έδειχνε να κατανοεί τις δομές της αλληλεπίδρασης μας. Έδειχνε...

    Ήταν βράδυ λοιπόν και βρεθήκαμε - ο καθένας μόνος του, σαν να μην είχαμε τίποτα μεταξύ μας - σε ένα τραπέζι ανάμεσα σε πολλούς κοινούς γνωστούς. Μεταξύ των θαμώνων βρισκόταν μια πολύ νόστιμη πιτσιρίκα, γύρω στα 22, του δικηγορικού κλάδου, με ό,τι αυτό συνεπάγεται. Πέραν αυτής, μια παρουσία άγνωστη - γύρω στο 1.75, χυμώδης με πολύ πρόστυχο πρόσωπο και μια έκφραση ανησυχίας, σαν να ένοιωθε πως δεν ανήκε εκεί. Γίνονται οι απαραίτητες συστάσεις και κάθομαι στην θέση μου.

    Μετά από μερικά ποτήρια κρασί και λίγη συζήτηση καταλήγουμε με την δικηγόρο σε μία χειροπρακτική συνθήκη όπου το δεξί μου χέρι βρισκόταν ανάμεσα στα - εντός ενός πολύ λεπτού καλσόν - πόδια της και τα δικά της χάιδευαν το μπράτσο μου. Όλα καλά κι ευχάριστα, ώσπου...

    Η αθέατη "συνοδός" μου στεκόταν από πάνω μου, τα μάτια της γεμάτα μένος. Ζήλια. Ήταν προφανές. Στην κακόγουστη σκηνή που ακολούθησε σαφέστατα η πολλά υποσχόμενη συνθήκη που είχα δημιουργήσει διαλύθηκε και κατέληξα με την εκνευρισμένη κορασίδα, λίγο πιο παράμερα στα γόνατα να μου εξηγεί τι ήταν αυτό που την "δυσκόλεψε" (απόπειρα τήρησης κάποιας ασυμμετρίας από πλευρά της, κατόπιν παταγώδους αποτυχίας σαφώς). Εν τέλει η βραδιά έληξε σχετικά ανώδυνα, την πήρα σπίτι, ασχολήθηκα λίγο μαζί της και της παρουσίασα έναν κανόνα: Θα σου παραχωρήσω χρόνο συμμετοχής σε ό,τι ενδιαφέρον προκύψει στο άμεσο μέλλον όμως μετά το αποψινό οι δομές πρέπει να χαλαρώσουν. Δεν είχα καμία διάθεση να ασχοληθώ με την πυριτιδαποθήκη που έφερε μέσα στο κεφάλι της, ειδικά εφόσον ήμουν σαφής εξ αρχής. "Αν βρεθώ κάπου αξιόλογα, θα σε καλέσω κοντά μου. Πάρ' το σαν ένδειξη καλής θέλησης. Πέραν αυτού, πρέπει να αραιώσουμε λίγο". Το δέχτηκε.

    Το επόμενο πρωί έλεγξα το facebook μου και είδα πληθώρα από νέα αιτήματα (πρόσωπα από το γεύμα), ένα εκ των οποίων αποδείχτηκε πως προερχόταν από την sexy άγνωστη από το προηγούμενο βράδυ. Μιλάμε λίγο, με ρωτάει τι θα κάνω και της λέω πως το απόγευμα θα είχα βάρδια στο cafe που διατηρώ. "Θα περάσω, τα λέμε εκεί".

    Εμφανίστηκε λίγες ώρες μετά ενώ έπινα καφέ με έναν καλό φίλο, μικρό σε ηλικία που τότε προσπαθούσε να εντοπίσει τα kinks του. Την έβαλα να καθίσει απέναντι μου, ακριβώς δίπλα στον τύπο. Αρχίσαμε να συζητάμε και η ώρα περνούσε, το κλίμα ήταν καλό οπότε κατέθεσα την πρόταση: "Εδώ πιο πάνω έχει ένα πολύ καλό ουζερί, γιατί δεν πάμε να πιούμε μερικά;" Την βλέπω αμήχανη... Ο φίλος μου εξήγησε πως δεν είχε όρεξη, πως ήταν κουρασμένος και είχε ανάγκη από ξεκούραση. Αυτή διχασμένη. Φεύγει το παιδί, μένουμε οι δυο μας. Η συζήτηση γίνεται λίγο περισσότερο προσωπική ώσπου μετά από λίγο με ρωτάει "Αυτός τώρα γιατί δεν ήθελε να έρθει;" Μήνυμα - "θέλω να πάμε και τώρα που είμαστε μόνοι μπορώ να το πω". "Δεν πειράζει" συνεχίζω "καλά θα περάσουμε...".

    Μεταφερθήκαμε στο ουζερί και μετά από μερικά ποτήρια η συζήτηση μεταφέρθηκε ολικά στο βασίλειο του φετιχισμού. Άρχισε να μου λέει πως απολαμβάνει να ελέγχεται, να βιώνει πόνο και να νοιώθει πως είναι ανυπεράσπιστη... "Για δες λοιπόν..." σκέφτηκα. Το υπόλοιπο της παραμονής μας εκεί εμπεριείχε έντονη εξερεύνηση του κορμιού της από τα χέρια μου... όταν κατάλαβα πως η θερμοκρασία στα επίμαχα σημεία είχε ανέβει, την έπιασα από τον λαιμό και την πίεσα, αργά κι απολαυστικά. Άφησε έναν λυγμό, έκλεισε τα μάτια και χάθηκε.

    Συνήλθε μετά από ένα λεπτό περίπου ενώ στο μεσοδιάστημα είχε ακουμπήσει στον διπλανό τοίχο, γλείφοντας τα χείλη της και παραμένοντας σιωπηλή. Απλά την παρατηρούσα. Άνοιξε τα μάτια της και με κοίταξε γεμάτη προσμονή.

    "Ήρθε η ώρα να φύγω" ήταν η πρώτη φράση που άκουσε. Άφησα ένα χαρτονόμισμα αξίας λίγο μεγαλύτερης του λογαριασμού πάνω στο τραπέζι, πήρα τα γάντια και το παλτό μου και βγήκα, αυτή να με ακολουθεί έντρομη. "Δεν υπάρχει περίπτωση να φύγεις και να με αφήσεις έτσι!" μου είπε με ανήσυχη μα σχετικά χαμηλής έντασης φωνή. "Συγγνώμη μικρή μου όμως έχω υποχρεώσεις - όπως σου είπα. Ήταν ευχάριστα ωστόσο". Με κοίταξε με ένα βλέμμα γεμάτο αποφασιστικότητα "Θα έρθεις μαζί μου στο σπίτι μου απόψε". "No can do" της είπα, όσο πιο θεατρινίστικα μπορούσα. "Βλέπεις, έχω δώσει τον λόγο μου. Έχει μεγαλύτερη αξία από το να σε απολαύσω απόψε". Γεμάτη περιέργεια, ρώτησε "Τι εννοείς;"

    Της εξήγησα πως η partener μου είχε λάβει κάποιες οδηγίες και πως προς ένδειξη καλής θέλησης θα την συμπεριλάμβανα σε ό,τι προέκυπτε τις προσεχείς μέρες. Η μικρή κοίταξε χαμηλά, καυλωμένη και με το τελεσύγγραφο σαφές μπροστά της με ρώτησε: "Πώς μπορώ να σε έχω απόψε;" Της απάντησα "Δεν μπορείς. Όχι μόνο μου". Σήκωσε τα μάτια της "Τρίτο άτομο;" Κράτησα σιγή προς ενίσχυση του αισθήματος αμηχανίας της και μετά από λίγο απάντησα ψυχρά "Δεν έχεις άλλη επιλογή".

    Δεν είχε καμιά τέτοια εμπειρία, ετών εικοσιένα, ερεθισμένη στα όρια της με έναν οριακά γνωστό, αρκετά μεγαλύτερο άντρα μπροστά της. Όλα τόσο άγνωστα κι αβέβαια. Της πήρε λίγο χρόνο να μαζέψει τις δυνάμεις της.

    "Ας είναι"

    To Be Continued...
     
  6. Don Corleone

    Don Corleone The Master Of Disquise

    Καλοκαιρι,πριν λιγα χρονια 3-4 αν θυμαμαι καλα.Στο σπιτι φιλοξενουμε μια φιλη της γυναικας μου απο τα παιδικα και εφηβικα τους χρονια.Ηρθε απο την πολη της σε εμας για να κανει τα καλοκαιρινα της μπανια.Την κοπελα την γνωριζα αρκετα χρονια αλλα ποτε δεν μου εδειξε η εκανε καποια χειρονομια για να καταλαβω οτι ειναι μια μαζοχιστρια.Στο μυαλο μου ειχα αλλη εικονα για αυτην...Ρωτουσε την γυναικα μου επιμονα για τα σημαδια της στα μπουτια η κωλο της και η γυναικα μου μονιμος απανυουσε οτι χτυπησε στην ακρη του κρεβατιου και αλλες δικαιολογιες που προφανως και δεν πιστευε η φιλη μας.Ενα απογευμα φευγει η γυναικα μου για μαρκετ και εγω ειμαι στην αυλη μονος μου κανοντας ενα τσιγαρο.Καταλαβαινω την παρουσια της πισω μου.Γιατι την χτυπας την ...... με ρωταει.Γιατι της αρεσει και μου αρεσει.Η απαντηση μου.Θελω να με βασανισεις μου ειπε απροκαλυπτα και ητανε απο τις λιγες φορες που κομπλαρα με γυναικα!Δεν μου ειχε περασει ποτε απο το μυαλο οτι αυτη θα μπορουσε να μου πει κατι τετοιο..Χωρισες και εχεις τρελαθει της ειπα χαμογελωντας..Δεν κανω πλακα μου λεει και πηγαινει προς το σπιτι.Παω πισω της...Μπαινουμε στον ξενωνα...ακολουθει βια και σεξ..με την υποψια οτι η γυναικα μου θα καταφθασει απο λεπτο σε λεπτο προσπαθω να φτιαξω τον χωρο.Αυτη ητανε η πρωτη επαφη..δεν ειχα ιδεα στο τι θα ακολουθουσε..οι μερες περασανε ηρεμα σαν να μην συνεβαινε τιποτα και φτανουμε μια μερα πριν φυγει πισω για την πολη της.Σε μια στιγμη που ειμαι μονος στον καναπε μου λεει οτι καλο ειναι να προσπαθησω να την παω εγω γιατι μου εχει μια μεγαλη εκπληξη.Το καλο της υποθεσης ειναιβοτι η εταιρια μου δραστηριοποιειτε στην γυρω περιοχη απο την πολη της οποτε ειπα σαν προφαση οτι θελω να δω καποιους πελατες για 2 μερες και θα μεταφερω εγω την φιλη μας πισω.Ευτυχως η γυναικα μου δουλευε και θα πηγαιναμε μονοι.Στο δρομο στο αμαξι μου εξηγουσε λεπτομερως τα βιτσια της με το ραπισμα στον κολο και στην πλατη καθως και κατι πολυ περιεργο για εμενα το φετιχ του καψιματος με λιωμενο κερι.Τελικα αποδειχτηκε η φιλη μας πολυ πιο προχω απο εμας!Φτανουμε στο σπιτι της.Δεν περασανε 10 λεπτα και χτυπαει το κουδουνι.Στην πορτα μια παλια γνωριμη φυσιογνωμια..Μια παλια μου σχεση στα φοιτητικα χρονια που εμενα εκει.Απο αυτην ειχε μαθει τον σαδισμο μου και ητανε ακομπλεξαριστη στην συμπεριφορα της στο σπιτι μου.Ακολουθησε ενα βιαιο μαστιγωμα σε πλατη και κωλο απο την φιλη μας στην πρωην μου και μετεπειτα λεσβιακες σκηνες εξελισονταν μπροστα μου..Η φιλη μας εφερε 2 ρεσο αναμενα που το κερι ειχε υγροποιειθει πληρως απο την θερμοκρασια.Μου ζητησε να της χυσω το περιεχομενο απο το υψος του στηθους της μεχρι και πριν το μουνι της.Το εκανα....Η πρωην μου αμεσως την αγκαλιασσε σφυχτα και αφησανε το λιωμενο κερι να κωλησει μεταξυ τους...απιστευτο θεαμα και η καυλα μου ειχε φτασει στο αποκορυφωμα...χαλασαμε ποσα ρεσο και τα κοριτσια ειχανε γεμισει ελαφρια εγκαυματα..η συνεχει εχει αγριο σεξ μεταξυ μας αλλα δεν περιεχει και τοσο βδσμ ,περισσοτερο κινκυ στοιχεια θα ελεγα οποτε ας μην πλατιασω σε αυτο.
    Ακολουθησανε και αλλες φορες μεταξυ μας βδσμικες συνεδριες...καποιες απο αυτες περιειχανε ξυσιμο τον γεννετικων τους με τριανταφυλλο και δεσιμο μεταξυ τους πλατη με πλατη προσπαθοντας να οικανοποιησει η μια την αλλη δεμενες.Η φιλη μας ειναι πλεον παντρεμενη και αυτη και εχουμε καιρο να βρεθουμε.Η πρωην μου ζει εκτος Ελλαδας.
     
  7. sfougokolarios

    sfougokolarios New Member

    Το ρεβεγιόν των Χριστουγέννων
    (Η ιστορία αποτελεί φαντασίωση)

    Παραμονή Χριστουγέννων, ο Αφέντης έκανε ένα ρεβεγιόν σπίτι του. Καλεσμένοι του ήταν δυο φίλοι του, μεγαλοστελέχη της εταιρείας και η Μαρία Φεράρα, η σαδίστρια αλλά πανέμορφη γραμματέας του, χήρα ενός Ιταλού εμπόρου. Ήταν 40 ετών αλλά έδειχνε πολύ νεότερη. Χωρίς να κάνει δίαιτα ή γυμναστική έδειχνε πολύ νεότερη. Από το θάνατο του συζύγου της και μετά είχε γευτεί τα πάντα: τους άντρες τις γυναίκες, τους τραβεστί, τους γέρους τους εφήβους, τα ναρκωτικά, τον τζόγο, το οινόπνευμα.
    Καθόταν σε μια πανάκριβη μπερζέρα του 18ου αιώνα που ο Αφέντης είχε αγοράσει σε μια δημοπρασία. Φορούσε ένα γκρίζο ταγέρ, σακάκι και κοντή φούστα που τύλιγε υπέροχα τους μηρούς της και από μεσα μια διάφανη, μεταξωτή μπλούζα, χωρίς σουτιέν, που άφηνε τα βαριά στήθη της με τις σκουρόχρωμες ρώγες να διαγράφονται έντονα. Από κάτω δεν φορούσε τίποτα.

    Δεν φορούσε ποτέ εσώρουχα. Όχι τόσο για να αρέσει ή να προκαλέσει τους άντρες όταν σταύρωνε τα πόδια της αλά Σάρον Στόουν, όσο για την ίδια την προσωπική της ικανοποίηση. Την ευχαριστούσε να κυκλοφορεί με τα στήθη ελεύθερα και την κοιλιά γυμνή και δροσερή. Τις κάλτσες τις στερέωνε με μια καλτσοδέτα στην μέση του μηρού. Κάποια φορά θυμάται με ικανοποίηση ότι βάδιζε στο κέντρο της Αθήνας. Κάποιοι εργάτες της ΔΕΗ έσκαβαν στο πεζοδρόμιο για να περάσουν κάτι καλώδια. Ήταν χωμένοι μέχρι μέσα στην γη κι όταν η Μαρία Φεράρα πέρασε δίπλα τους απόλαυσαν το θέαμα που προκαλούσε ο δρασκελισμός της. Στο σπίτι της είχε δύο προσωπικούς σκλάβους 24/7, έναν άντρα και μία γυναίκα, οι οποίοι φρόντιζαν για τα πάντα: από τις οικιακές δουλειές και το μαγείρεμα, μέχρι και την καθαριότητά της στην τουαλέτα και την προσωπική –απολύτως προσωπική- σεξουαλική ικανοποίηση, αναλόγως την όρεξή της.
    «Ζώον», είπε στρεφόμενη προς την υπηρέτρια: «Πλησίασε και σέρβιρε τον κύριο. Δεν βλέπεις ότι διψάει;».
    Η Σονια, το «ζώον», πλησίασε έναν χοντρό και φαλακρό 55άρη άντρα. Φορούσε σμόκιν και το χαρακτηριστικό του ήταν τα μικρά, μοχθηρά, μάτια, πίσω από ένα ζευγάρι χοντρά γυαλιά μυωπίας. Δίπλα του καθόταν, ένας αδύνατος καχεκτικός εξηντάρης, που όλο έβηχε σαν φυματικός και φορούσε κι αυτός σμόκιν. Οι τρεις άντρες κάπνιζαν πούρα και η Μαρία Φεράρα μια μακριά πίπα σαν αυτές που καπνιζαν οι γυναίκες την δεκαετία του 30

    «Πρόσεχε μην με λερώσεις», τις είπε και κατέβασε το ποτήρι του όσο πιο χαμηλά μπορούσε για να την αναγκάσει να σκύψει. Η Σόνια φορούσε ένα μαύρο αραχνοΰφαντο φόρεμα, πολύ ανοιχτό μπροστά. Στα πόδια της είχε βάλει μαύρες κάλτσες τυλιγμένες στους μηρούς, που την έσφιγγε και την ενοχλούσε. Έπειτα φόρεσε ψηλοτάκουνες γόβες που την δυσκόλευαν πολύ στο περπάτημα. Μια δυο φορές είχε πέσει ρίχνοντας στο πάτωμα τον δίσκο με τα ποτά γεγονός που είχε εξοργίσει τον αφέντη που την χαστούκιζε δυνατά. Τα μαλλιά της τα είχε σηκώσει κατ εντολή του Αφέντη ψηλά σε κότσο, έβαλε κραγιόν γύρω από τις ρώγες της και αρωματίστηκε παντού. Τέλος ο Αφέντης την πρόσταξε να βάλει στο μουνί της μια αλοιφή. Στην αρχή την έκαιγε ευχάριστα και στην πορεία διαπίστωσε πως είχε κάνει τα χείλη του αιδοίου της να φουσκώσουν. ένιωθε έτοιμη να χύσει και στο παραμικρό άγγιγμα.
    Η μικρή έσκυψε και γέμισε το ποτήρι του χοντρού με κρασί. Καθώς έσκυψε το άνοιγμα στο στήθος της μπροστά άνοιξε τελείως και τα στήθη της ξεχύθηκαν πλούσια. Ο χοντρός δεν κρατήθηκε και με το ελεύθερο χέρι τα ζούληξε. Η αίσθηση της αφής ήταν πολύ ευχάριστη.

    «Αλήθεια Κάρολε, πως σου φαίνεται το νέο μου απόκτημα», ρώτησε ο Αφέντης που καθόταν στον καναπέ, απέναντι από την Μαρία Φεράρα.
    «Εγώ την βρίσκω υπέροχη», πετάχτηκε η γραμματέας του Αφέντη χαμογελώντας. «Και όντως είναι μεγάλη η εξέλιξή της από την βρωμιάρα καθαρίστρια του γραφείου. Βρήκες ένα μπουμπούκι και το άνθισες…».
    Γέλασαν όλοι με το σχόλιο. Στο μεταξύ το «ζώον» είχε γονατίσει πλάι στον Αφέντη. Είχε τα χέρια πλεγμένα στην πλάτη, στην κλασική στάση του σκλάβου και το κεφάλι χαμηλωμένο αφήνοντας ελεύθερο τον σβέρκο. Εκεί την χάιδευε ο αφέντης, όπως θα χάιδευε το λαμπραντόρ του.

    Ο καχεκτικός άντρας, σαν να μονολογούσε σχολίασε: «ναι διάολε, είσαι πολύ τυχερός! Άλλωστε ξέρεις κι εσύ καλά πως οι ξανθές Αλβανίδες είναι η αδυναμία μου. Ξέρεις τις θεωρώ κατώτερα όντα, άξιες μόνο για δούλες και πουτάνες. Εσύ κατάφερες και βρήκες μία σε δύο». Ξαναγέλασαν όλοι και ξεκίνησε ένας κύκλος ρατσιστικών σχολίων για τις Αλβανίδες.
    Η Σόνια άκουγε τα ρατσιστικά απαξιωτικά σχόλια για την ίδια και τους πατριώτες της και ένιωθε το κάψιμο στην κοιλιά της να γίνεται πιο έντονο. Ούτε αυτή ούτε ο Αφέντης κατάλαβαν πότε πέρασε την κρίσιμη γραμμή ανάμεσα στον Πόνο που τις προκαλούσε το μαστίγωμα του Αφέντη και την Ηδονή. Ανάμεσα στην Χυδαιότητα των χειρονομιών και των σχολίων και την Προσδοκία. Ανάμεσα στην Ντροπή του βιασμού και την Απόλαυση! Κάποια φορά, ύστερα από ένα γερό μαστίγωμα που είχε προκαλέσει η ίδια στον εαυτό της λερώνοντας τον Αφέντη την ώρα που του σέρβιρε τον καφέ ένιωσε να καίγεται όχι στην πλάτη και στον κόλο, αλλά στο μουνί της. Έβαλε τα χέρια της στην κοιλιά της, άρχισε να χαϊδεύεται και σε λίγα μόλις δευτερόλεπτα σπαρταρούσε στο πάτωμα…

    Χαμένη στις σκέψεις της δεν άκουσε αμέσως την εντολή του αδύνατου άντρα: «Βάλε μου κι εμενα να πιω». Την επανεφερε στην πραγματικότητα μια δυνατή σφαλιάρα του Αφέντη: «Ξύπνα ζώον, οι φίλοι μου διψούν». Η Σόνια πήρε το μπουκάλι με το ουίσκι και πλησίασε τον ψηλό, αδύνατο άντρα. Εκείνος ακούμπησε το ποτήρι του στο πάτωμα κι εκείνη έσκυψε επαναλαμβάνοντας την σκηνή νωρίτερα με τον χοντρό:
    «Νομίζω ότι είναι καλύτερα να γονατίσεις», τις ειπε ο ψηλός. Εκείνη υπάκουσε. Στηρίχτηκε στο ένα χέρι της και με το άλλο γέμισε με ουίσκι το ποτήρι του. Έκανε να σηκωθεί, αλλά στο μεταξύ την πρόλαβε με μια γρήγορη κίνηση η Μαρία Φεράρα. Την πάτησε στην πλάτη και την ακινητοποίησε: «Ακίνητη», είπε σκληρά. «Μην κουνηθείς». Ύστερα την πίεσε με το πόδι της και την ανάγκασε να ακουμπήσει τον θώρακα στο πάτωμα. Έστρεψε το πρόσωπο της και ακούμπησε και το δεξί μάγουλο στο πάτωμα. Η μαρία Φεράρα έπιασε το φόρεμα της και με μία απότομη κίνηση το ανασήκωσε:
    «Ουαου!», είπε ο χοντρός ταραγμένος. «Τι απίθανος κόλος! Πόσες φορές την έχεις πάρει από πίσω;», ρώτησε τον Αφέντη.
    «Έχω χάσει το μέτρημα. Πλέον μόνο από πίσω την παίρνω», απάντησε εκείνος.
    «Πράγματι είναι θεσπέσιος», είπε και η Μαρία Φεράρα με μια ελαφριά ζήλια να διακρίνεται τον τόνο της φωνής της. «Και η αποτρίχωση της πάει θαύμα»
    «Σόνια η καλλίπυγη», μονολόγησε ο ξερακιανός και γέλασαν όλοι ξανά.

    Την πρόσταξαν ξανά να μείνει ακίνητη και να τεντωθεί όσο περισσότερο μπορούσε, ανοίγοντας τους γλουτούς της με τα χέρια της.
    Με την Σόνια στην στάση αυτή οι τέσσερις συνδαιτημόνες ξεκίνησαν από πάνω της μια μακρά συζήτηση για το πόσο τυχερός ήταν ο Αφέντης που είχε βρει την Σόνια:
    «Οι καιροί είναι δύσκολοι δεν μπορείς να βρεις πια καλές υπηρέτριες. Μόνο πόρνες, αλλά στοιχίζουν», είπε ο χοντρός. «Εσύ μαρία είσαι πιο τυχερή. Άντρες πρόθυμοι για σκλάβοι υπάρχουν πλέον πολλοί…».
    «Ναι, αλλά τους έχεις δει τους περισσότερους; Κάτι κακομοίρηδες είναι. Τίποτα άξιο λόγου, αν και η αλήθεια είναι πως το ζευγάρι που έχω τώρα είναι πολύ πάνω από τον μέσο όρο».
    «Ναι βλέπω στις αναρτήσεις στο FB. Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσοι μαζοχιστές προσφέρουν τις υπηρεσίες τους και πάντα σαν υπηρέτες. Δυστυχώς όλοι είναι άντρες…», είπε ο χοντρός με έναν μορφασμό περιφρόνησης.
    «Αχ, μια τέτοια κοπέλα θα ήθελα κι εγώ στην δούλεψη μου. Θα την διαπαιδαγωγήσω και θα τις μάθω τα πάντα. Θα την πληρώνω καλά, αλλά θα πρέπει να δέχεται τα πάντα», είπε ο ξερακιανός. «Αν ποτέ την βαρεθείς, να μου την πουλήσεις, Χριστόδουλε» είπε στρεφόμενος στον Αφέντη. «θα σου δώσω 50.000 ευρώ».
    «Α, όλα κι όλα. Αν υπάρξει τέτοιο ζήτημα θα μπω κι εγώ στον πλειστηριασμό. Προσφέρω τα διπλά Χριστόδουλε».
    «Καλά ας έρθει εκείνη η ώρα και θα δούμε αν θα μπορέσετε να κερδίσετε την προσφορά μου», κάγχασε η Μαρία Φεράρα.

    Ο Αφέντης γέλασε ικανοποιημένος κι έτριψε τον καβάλο του. Η συζήτηση τον είχε καβλώσει. Κλώτσησε ελαφρά την Σόνια στα πλευρά και πρόσταξε: «Γύρισε ανάσκελα».
    Εκείνη υπάκουσε. Ο Αφέντης έφερε δυο μικρά σκαμπό από το σαλόνι και τα έβαλε το ένα απέναντι στο άλλο δίπλα στα πόδια της Σόνιας. «Βάλε τα πόδια σου στα σκαμπό», τις είπε ενώ ταυτόχρονα της σήκωνε πάλι το φόρεμα από μπροστά αυτή τη φορά. Όταν η Σόνια έβαλε και τα δύο πόδια πάνω στο σκαμπό το μουνί της αποκαλύφθηκε σε όλο του το μεγαλείο. Με τα χείλη του σεξ φουσκωμένα από την αλοιφή και κατακόκκινα μπροστά στα μάτια της η Μαρία Φεράρα δεν κρατήθηκε. Άπλωσε το χέρι και άρχισε να ψάχνει τα απόκρυφα της δούλας. Η Σόνια βόγκηξε και η Μαρία Φεράρα έχοντας ανάμεσα στα έμπειρα δάχτυλά της την κλειτορίδα της είπε ξερά: «Σκάσε». Σε δευτερόλεπτα η Σόνια άρχισε να λαχανιάζει. Με το κεφάλι ριγμένο στο πλάι, τα μάτια μισόκλειστα και τα χέρια παράλυτα άφηνε μικρές άναρθρες κραυγές.
    Οι τρεις άντρες παρακολουθούσαν σιωπηλοί το θέαμα. «Έλα, αργά, αργά» μουρμούρισε η κοκκινομάλλα γραμματέας. Τότε η Σόνια άρχισε να ξεφωνίζει, σαλεύοντας το κορμί της γύρω από το χέρι που την έκανε να σπαρταράει. «Κυρία… κυρία…», βογγούσε.
    Τότε ένα δεύτερο χέρι χώθηκε ανάμεσα στους γλουτούς της. Ήταν το χέρι του ξερακιανού άντρα. Ο Αφέντης την πλησίασε στάθηκε από πάνω της και πάτησε με τα πόδια του τα δυο της χέρια ακινητοποιώντας την πλήρως.

    Η Μαρία Φεράρα τράβηξε το χέρι της αφήνοντας την μικρή δουλα μισολιπόθυμη. Πήγε στην τσάντα της, την έψαξε για λίγο κι έβγαλε από εκεί ένα τεράστιο dildo. H ζαλισμένη Σόνια είδε τις αισθήσεις της να επανέρχονται και τρομοκρατημένη βόγγηξε: «όχι, όχι Κυρία, σας παρακαλώ».
    Οι τρεις άντρες την έπιασαν σαν πούπουλο και την γύρισαν ξανα μπρούμυτα, πάνω στον καναπέ. Ο χοντρός και ο ξερακιάνος έπιασαν από ένα πόδι και το άνοιξαν όσο περισσότερο μπορούσαν. Ο Αφέντης τις έπιασε τα χέρια και τα «έδεσε» πίσω από την πλάτη της. Τα κράτησε με τα ένα χέρι και με το άλλο κράτησε ακίνητο το κεφάλι της.
    «Όχι αυτό, όχι αυτό. Δεν θα μπορέσω να το αντέξω…», φώναζε η Σόνια, με δάκρυ στα μάτια, βλέποντας το μακρύ και χοντρό “εργαλείο” της Μαρίας Φεράρα. Εκείνη πλησίασε την γονατισμένη και ανοιγμένη δούλα, τις χάιδεψε τα μαλλιά, με ανέλπιστη τρυφερότητα και τις ψιθυρισε στο αυτί: «Μην φοβάσαι, δεν θα σε πονέσω».
    Ύστερα με αργές και κοφτές κινήσεις έχωσε το πλαστικό «εργαλείο» ανάμεσα στους γλουτούς της Σόνιας. Κι ενώ την βίαζε, γύρισε χαμογελώντας στους συνδαιτημόνες της: «λοιπόν κύριοι; Τι θα λέγατε για μιαν ομαδική διασκέδαση;»

    Ξαφνικά, σαν να είχε δώσει ένας σκηνοθέτης το συνθημα, ο ξερακιανός βρέθηκε πίσω από τη Μαρία Φεράρα, έβγαλε το καβλί του και πήρε την κοκκινομάλλα με τον ίδιο τρόπο που εκείνη έπαιρνε την Σόνια. Από την άλλη μεριά, ο χοντρός είχε βγάλει τον τεράστιο πούτσο του και τον έσπρωχνε μέσα στο στόμα της μικρής δούλας: «θέλω η μύτη σου να φτάσει εδώ» τις είπε δείχνοντας το σκούρο τρίχωμα της κοιλιάς του. Όσο για τον Αφέντη; Για λίγα λεπτά χάζευε το θέμα κι ύστερα απλά έβγαλε τον πούτσο του κι άρχισε να αυνανίζεται. Έφτασε πρώτος από ολους σε οργασμό, πλησίασε τη Σόνια και άδειασε το σπέρμα του πάνω στο πρόσωπο της. Ύστερα, στην ίδια πάντα στάση, άρχισε να κατουράει πάνω στο σώμα της Σόνιας. Λίγα λεπτά αργότερα, ο χοντρός άδειασε το σπέρμα του στο στόμα της Σόνιας που το κατάπιες χωρίς να χρειαστεί κανείς να τις το πει. Ανοιγμένη από παντού, η αλβανίδα καθαρίστρια, η δούλα, το ζώον, έπλεε σε ένα παραλήρημα που τη μάγευε. Ένιωθε πολύ όμορφα και δεν κρυφτηκε -φώναξε πρώτη από όλους. Όταν την άφησαν κοίταξε τον καθένα στο πρόσωπο. Για πρώτη φορά. Σαν ίσους προς αυτήν. Ήταν όλοι σε κατάσταση λήθαργου. Σηκώθηκε και πλησίασε την μαρία Φεράρα: «Κυρία, θέλετε να πιείτε κάτι;».
    «Ασφαλώς μικρή μου. Ένα ουίσκι τώρα είναι ό,τι πρέπει. Μόνο που πρέπει να το σερβίρεις γονατιστή. Καιρός να μάθεις τι θα πει καλό σερβίρισμα…».