Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Next Jump

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος daniela100, στις 24 Μαρτίου 2018.

  1. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Με τον Γιώργο τα πράγματα είναι απλά και περίπλοκα ταυτοχρόνως. Πως γίνεται αυτό? Ιδέα δεν έχω. Μπορεί να φταίω και εγώ.... να τα πλέκω και από μόνη μου. Έχω αυτό το χάρισμα να υπεραναλύω καταστάσεις και λεγόμενα σε βαθμό εκνευρισμού.

    -<κορώνα ή γράμματα?> τον ακούω να μου λέει πριν μου πει καλημέρα
    -κορώνα και καλημέρα λέει ο κόσμος του απαντώ.
    -ναι οκ... κορώνα μαγειρεύω, γράμματα μαγειρεύεις απαντά χωρίς να μου πει καλημέρα απο την άλλη άκρη της γραμμής. Κορώνα... μαγειρεύω. Οπότε κανόνισε αύριο βράδυ σπίτι μου και πού σαι μικρή? χωρίς γόβες

    κάπως έτσι κλείστηκε το ραντεβού της Τρίτης στο σπίτι του.

    Δεν μέναμε κοντά. Είχαμε μια απόσταση. Απλά δουλεύαμε στην ίδια περιοχή. Οπότε είχα να ετοιμαστώ για ένα δείπνο. Μου είπε πως θα πάω και η αλήθεια είναι οτι το βρήκα εύκολα.
    Τρίτη 8 η ώρα χτύπαγα το κουδούνι της εξώπορτας. έμενε στον 6ο όροφο μιας πολυκατοικίας. Μεγάλο διαμέρισμα και δικό του.
    Μου άνοιξε την πόρτα χαμογελώντας διάπλατα, με την πετσέτα της κουζίνας στον ώμο του και τα χέρια του βρεγμένα.
    Φόραγε ένα τζιν παντελόνι και μια μπλε μακό μπλούζα με ένα ναυτικό μοτίβο.
    <Καλώς την όμορφη> είπε και άρπαξε το πρόσωπό μου με τα βρεγμένα χέρια του δίνοντάς μου ένα μεγάαααλο φιλί. <Ουπς... σε έβρεξα> και με σκούπισε με την πετσέτα. Μπήκαμε μέσα και μύριζε κρέμα γάλακτος. έκανε μακαρόνια καρμπορνάρα οπως με ενημέρωσε. Ναι οκ, δεν ήταν μάστερ σεφ (κάποιο ελάττωμα έπρεπε να έχει), αλλά ήξερε να μαγειρεύει.
    εγώ είχα πάει το γλυκό... σοκολατόπιτα ( στα γούστα του φαγητού και της σοκολάτας ταιριάζαμε, δεν είχα παράπονο), οπότε και άνοιξε το ψυγείο και το έβαλε μέσα.
    <Βολέψου και έρχομαι > μου είπε... παρότι προσφέρθηκα να τον βοηθήσω . Οπότε και βολεύτηκα. Δηλαδή όχι ακριβώς. Άρχισα να περιεργάζομαι τον χώρο.

    επίπλωση μοντέρνα. Καναπές γκρι μεγάλος γωνιακός, απέναντι μια τεράστια οθόνη τηλεόρασης και δίπλα του ενα τζάκι. Υπήρχαν κορνίζες με φωτογραφίες δικες του και των γονιών του προφανώς. Πίσω μια τεράστια ξύλινη βιβλιοθήκη γεμάτη με βιβλία και ενα ξύλινο μεγάλο γραφείο με το λαπτοπ του επάνω και μια δερμάτινη καρέκλα διευθυντή όπως την ονομάζω εγώ. Από την άλλη πλευρά του δωματίου ήταν η κουζίνα στο χρώμα του ανοιχτού ξύλου που την χώριζε ένα πάσο από την τραπεζαρία. Ένα μεγάλο ξύλινο τραπέζι με χοντρά πόδια και καρέκλες με ταπετσαρία γκρι ίδιες με του καναπέ. Λιτό απλό και ωραίο.
    και ευθεία μπροστά μας μια τεράστια μπαλκονόπορτα με ένα εξίσου μεγάλο μπαλκόνι με θέα την Αθήνα. Ναι είχε ωραίο σπίτι, σε ωραία τοποθεσία και με ωραίο γούστο. Γιώργος ήταν άλλωστε πως μπορούσε να μην έχει γούστο.

    πήγα στο γραφείο του, χάζευα τα βιβλία με τους νόμους και τους φορολογικούς κώδικες. Όλα τακτοποιημένα. Ακόμη και κάτι φάκελοι που ήταν πάνω στη συρταριέρα του ήταν σε τάξη. Μου άρεσε η τάξη. Το λάπτοπ ήταν ανοικτό. Είχε πατήσει μια playlist που ωστόσο μάλλον την είχε ξεχάσει και δεν έπαιζε οπότε και την πάτησα εγώ να ξεκινήσει να παίζει μουσική. Ξεκίνησε να ακούγεται μια ροκ μπαλαντα. Απαλή μουσική.
    έφυγα από εκεί και κατευθύνθηκα προς το τζάκι. Χάζευα τις φωτογραφίες του. Έμοιαζε στη μητέρα του. Σε μια ήταν οικογενειακή φώτο. Οι γονείς του, η αδερφή του και αυτός. Ναι σίγουρα έμοιαζε στην μητέρα του. Και η αδερφή του ήταν κούκλα. Και οι γονείς του σχετικά νέοι.

    Γύρισα να τον κοιτάξω. Ήταν απορροφημένος. Ναι αλλά ήταν κούκλος. Με το κοντομάνικο φαινόταν το γυμνασμένο του σώμα. Είχε μπράτσα. Είχε πλάτες ανοικτές και πως να μην είχε αφού έκανε κολύμβηση νεότερος, τώρα απλά μόνο γυμναστήριο. Ακόμα και τώρα που απλώς ανακάτευε μια σάλτσα για να μην του κολλήσει ήταν ήρεμος, συγκεντρωμένος και κούκλος. Η πίσω του όψη.. ναι οκ ήταν για φίλημα.

    <σε πέντε έρχομαι> μου είπε για να του απαντήσω <κάνε δουλειά σου και μην αγχώνεσαι, αφού ήρθα θα φάω. Αν πάθω τίποτα το κρίμα στο λαιμό σου> Μου έριξε μια ματιά δολοφονική αλλά κουβέντα δεν είπε.

    Κάθισα στον καναπέ. Τον ερωτεύτηκα αυτόν τον καναπέ. Η υφή του ήταν απαλή σαν βελούδο που ωστόσο δεν κολλάει επάνω σου. Και ήταν άνετος. Ξάπλωνες άνετα εκεί. Κοιμόσουν άνετα. Από το παράθυρο αριστερά σου χάζευες την πόλη και ευθεία χάζευες τηλεόραση ή το τζάκι. Ήταν ένας τέλειος καναπές. Δίπλα του ήταν ένα τραπεζάκι απο αυτά που έχουν και στήριξη για περιοδικά και εφημερίδες. Τα ανακάτεψα να δω τι διαβάζει. Κάθετα μέσα εκεί ήταν μια βέργα. Ουπς. Μαστίγιο ιππασίας. Το πήρα στα χέρια μου. Δερμάτινο, ωραίο δέσιμο και ωραίο τελείωμα. Χμμ..
    <ιππεύεις?> τον ρώτησα
    <περίπου> μου απάντησε χωρις να γυρίσει να με κοιτάξει
    Ήξερα οτι ήταν λάτρης των σπορ, αλλά βρε λες? Μπααα.. το δικό μου το μυαλό κόβει λάθος στροφές, σαν δεν ντρέπομαι δηλαδή.
     
    Last edited: 4 Απριλίου 2018
  2. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    το τραπέζι στρωμένο, το φαγητό ωραίο, συζήτηση χαλαρή. Εγώ ήμουν περίεργη όμως. Είχα δει το μαστίγιο και κάτι μέσα μου με έτρωγε. Οπότε και τον ρώτησα , δεν κρατιόμουν περισσότερο.
    ¨... και για πες? Ιππεύεις? ¨ κοιτώντας τα ωραία του ματάκια. Αφήνει κάτω το μαχαιροπίρουνο, το βλέμμα του σοβαρεύει, τα χέρια του ακουμπούν και τα δυο στο τραπέζι και μου απαντά.
    ¨όχι δεν ιππεύω, αν και θα μου άρεσε ως τώρα δεν το εχω δοκιμάσει. Δεν το έχω για ιππασία, το χρησιμοποιώ ως παιχνίδι και μέσο ικανοποίησης για να συνετίζω γατάκια περίεργα που δεν τρώνε το φαγητό τους¨
    Binco... δικός μας είσαι και του λόγου σου σκέφτομαι απο μέσα μου ενώ ένα χαμόγελο σκάει στα χείλη μου και ταυτοχρόνως ένα φιλί στα δικά του χείλη. ξεκίνησα για πεταχτό φιλί και κατέληξα να βρίσκομαι στην αγκαλιά του, καθισμένη στα γόνατά του με την πλάτη μου στο τραπέζι.
    δεν χόρταινα το φιλί του αλήθεια είναι. πάντα ξεκίναγε σαν κάτι στιγμιαίο και μετά μεταμορφωνόταν σε αρπαγή, σε φάγωμα, σε βιασμό. Σαν να θες να ρουφήξεις τον άλλον και να σου είναι λίγο. Λίγη η ανάσα του, λίγη η γλώσσα του, λίγο το στόμα του.... σαν να χάνομαι σε αυτό και όμως να θέλω και άλλο. Φίλαγα τα χείλη του, η γλώσσα μου περιηγήθηκε στο εξωτερικό των χειλιών του, πήγε μάγουλο και μετά στο λαιμό του. Δάγκωσα τον λοβό από το αυτί του, το πήρα στο στόμα μου, το πιπίλισα και μετά ένιωσα να τραβιέται. Ενιωσα τη δική του γλώσσα να με μιμείται. να ακολουθεί το ίδιο μονοπάτι. χείλη, λαιμό, μάγουλο, αυτί. μετά χάραξε δικό της ωστόσο. κατέβηκε στο λαιμό και από εκεί στο στήθος. Φόραγα μια σιελ πουκαμίσα με μαυρο κολάν από κάτω και μαύρες γόβες (αφού ήξερα οτι του άρεσαν, ας με έβλεπε και πάλι με αυτές). τα δάχτυλά του άνοιγαν ένα ένα τα κουμπιά και ακολουθούσαν τα χείλη του. φιλί πόντο πόντο. ώσπου άνοιξε και το τελευταίο κουμπί. και η πουκαμίσα τώρα ήταν διάπλατη ανοιχτή. το στήθος μου κρυμμένο από το στηθόδεσμο, το τράβηξε έξω και το παραμέρισε. άρχισε να φιλάει και να χαιδεύει τις ρώγες. ήταν ήδη σκληρές. τις πήρε στο στόμα του, τις πιπίλισε και τις δάγκωσε. αυτό πόνεσε, αλλά συνέχισε να το κάνει και κάθε δάγκωμα ήταν πιο δυνατό και μετά ακολουθούσε φιλί και πιπίλισμα και δάγκωμα πάλι.
    καθόμουν στα γόνατά του και ήδη ένιωθα τον ερεθισμό του. Ξεκίνησα να τρίβομαι με ρυθμό επάνω του όση ώρα ασχολούταν με το στήθος μου.
    σταμάτησε... μου δωσε ένα φιλί στο στόμα και μου πε να σηκωθώ για να εισπράξει το όχι μου και για να φάω ένα τσίμπημα στα πλευρά δυνατό ενώ μου έλεγε σήκω τώρα. ε ναι.. σηκώθηκα.
    κρατώντας με απο το χερι με οδήγησε στην κρεβατόκαμαρα. το μόνο που παρατήρησα ήταν καθρέφτες στην ντουλάπα και στο κεφαλάρι του κρεβατιού. δεν πρόλαβα και τίποτα άλλο.
    με είχε αγκαλιά και με φιλούσε, η πουκαμίσα έφυγε απο πάνω μου. το ίδιο μαγικά έφυγε και ο στηθόδεσμος. με το σώμα του με έσπρωξε στο κρεβάτι που κάθισα. στάθηκε μπροστά μου.


    συνεχίζεται....
     
  3. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    αρχίζω και ξεκουμπώνω την ζώνη, κατεβάζω το τζιν, το μποξεράκι. Τον κοιτώ στα πράσινα μάτια του και μετά εκεί χαμηλά. Ξεκινάω να φιλάω από τον αφαλό και κατεβαίνω. Κρατάω το πέος στα χέρια μου και η γλώσσα μου αρχίζει να διαγράφει την περίμετρό του. από τη βάση ως ψηλά στο κεφαλάκι και μετά και πάλι πίσω στην βάση. Σκύβω και φιλάω τα αρχίδια. Τα ρουφάω ένα ένα. Και μετά επιστρέφω πάλι γλύφοντας προς το κεφαλάκι. Αρχίζω και μαλάζω με τα χέρια ενώ η γλώσσα μου περιφέρεται γύρω γύρω. Είναι το παγωτάκι μου και το απολαμβάνω. Το βάζω στο στόμα μου. Αργά και όσο πιο βαθειά μπορώ. Αρχίζω να τον ρουφάω άλλοτε αργά άλλοτε πιο βίαια. Δεν το βγάζω από το στόμα μου όμως καθόλου ενώ παράλληλα με το ένα μαλάζω την βάση και με το άλλο χαϊδεύω τους όρχεις. Τα μάτια μου είναι κλειστά. Απολαμβάνω να τον νιώθω να μεγαλώνει στο στόμα μου, να νιώθω φλέβες να πετάγονται και να γλείφω τις πρώτες του σταγόνες. Τα χέρια του μου χαϊδεύουν το κεφάλι, αργά συγχρονιζόμενα με τον ρυθμό που εγώ δίνω και τον παίρνω στο στόμα μου. Ώσπου με σπρώχνει και τραβιέται εκτός μου. Σκύβει και με φιλάει και με ξαπλώνει στο κρεβάτι. κατεβαίνει προς τα κάτω. Ξεκινά να μου βγάλει το κολαν που το τραβάει μαζί με το εσώρουχο. σταματά στις γόβες.
    -Γόβες?? Κάτι είχα πει .. οτι σήμερα ΔΕΝ θέλω γόβες.
    -Εσύ το είπες.. εγώ όμως ήθελα.
    τις έβγαλε μια μία κοιτώντας με στα μάτια και χωρίς να πει κάτι άλλο. πήρε την πατούσα μου στα χέρια του και άρχισε να την χαϊδεύει, να την τρίβει. τα δάχτυλά του έκαναν κύκλους ώσπου το έφερε στο στόμα του και την θέση τους πήρε η γλώσσα του. Έγλυφε αργά και περιμετρικά μέχρι την στιγμή που πήρε το δάχτυλο στο στόμα του και άρχισε να το ρουφάει. η γλώσσα του έπαιζε με το δάχτυλό μου, ενώ τα χέρια του μου έκαναν μασάζ στο πέλμα. Είχα κλείσει μάτια, είχα παραδοθεί, απλά απολάμβανα αυτό το μασάζ. Ξεκίνησε να ανεβαίνει. φιλιά και μικρά δαγκωματάκια γάμπες, μηρούς, εσωτερικό των μηρών ώσπου φτάνει στο κέντρο.
    τα χείλη του ακουμπούν στα δικά μου κάτω χείλη. Η γλώσσα του αρχίζει να ανακαλύπτει τον κόσμο μου. Φιλάει τα εξωτερικά χείλη, δαγκώνει, ρουφάει. Η κλειτορίδα μου είναι δική του και εκείνος την παίζει πολύ ωραία. Νιώθω να με ανοίγει και να μου κάνει έρωτα με την γλώσσα του. αργά να μπαίνει μέσα μου και να βγαίνει. Και μετά φιλί και μετά ρούφηγμα και μετά πάλι η είσοδος της γλώσσας τους και μετά ...... ΤΙΠΟΤΑ.
    -Μισό , μου λέει, επιστρέφω
    -Τί? Που πας?
    Πφφφ ......έχω μείνει να κοιτάζω το ταβάνι ώσπου τον βλέπω ξανά να μπαίνει στο δωμάτιο κρατώντας το μαστίγιο της ιππασίας. Τα μάτια μου ανοίγουν διάπλατα.. εκείνος φαίνεται να το διασκεδάζει.
    -Κάποια ήταν περίεργη για την χρήση του. ευκαιρία λοιπόν να την ανακαλύψει. Επίσης είπα < χωρίς γόβες> και εδώ βλέπω κάτι μαύρες γόβες.... Έχεις κάτι να δηλώσεις κατηγορούμενη? Με κοιτάζει σαν να περιμένει την έγκρισή μου με μάτια που γελάνε. Τα λακάκια του στο χαμόγελό του που είναι αινιγματικό με κάνουν να του αποκριθώ το ίδιο παιχνιδιάρικα
    -όχι κύριε. ακούω την ποινή μου.

    γονατίζει πάλι μπροστά μου. μου ανοίγει τα πόδια και με τόνο που δεν δείχνει καθόλου χιούμορ μου λέει: - Τα πόδια θα μείνουν έτσι ανοιχτά και δεν θα κινηθούν καθόλου. Μην με αναγκάσεις να σε δέσω.
    το βλέμμα του έχει αλλάξει. τα πράσινα μάτια του σαν να έχουν σκοτεινιάσει. Η γλύκα από το πρόσωπό του έχει φύγει. Χαμόγελο δεν υπάρχει, μόνο κάτι σαν προσμονή? δεν μπορώ να το προσδιορίσω.
    νιώθω τα δάχτυλά του να χαϊδεύουν την κλειτορίδα μου, να την παίζουν, να την στριφογυρίζουν, να την τραβάνε ελαφρά...
    είμαι ήδη μούσκεμα οπότε με ευκολία βάζει ένα δάχτυλο μέσα μου ενώ σκύβει και με φιλάει.
    -χαλάρωσε , μου λέει
    και έρχεται και άλλο φιλί απαλό, αργό
    βάζει και δεύτερο δάχτυλο μέσα μου και αρχίζει να με γαμάει. το φιλί του δεν σταματάει. συνεχίζει να είναι απαλό και ερεθιστικό. Η γλώσσα του παίζει με την δική μου ενώ τα δάχτυλά του με μπαινοβγαίνουν με αυξανόμενο ρυθμό μέσα μου. Αφήνει το στόμα μου και κατεβαίνει στα στήθη μου, στην κοιλιά μου, στην κλειτορίδα μου.
    το επόμενο που νιώθω είναι το δέρμα από το κροπ πάνω μου. αυτό ακουμπάει την κλειτορίδα μου. Αυτό την χαϊδεύει τώρα.
    Νιώθω ένα μικρό χτύπημα πάνω της. ένα μικρό κάψιμο.
    αυτόματα τα πόδια μου πάνε να κλείσουν

    συνεχίζεται
     
  4. ioannis.gr

    ioannis.gr New Member

    να σου πω την αληθεια δεν θυμα μαι να το εχουμε κανει μαζι !!!!!!!!!!!!!!!!
     
  5. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Δεν σε λενε Γιωργο