Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Nipple Torture

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος eros_hermes, στις 17 Ιουλίου 2005.

  1. blindfold

    blindfold Contributor

    και όσο αντέχει φυσικά αλλά οκ εφόσον δε Σας Αρέσει δεν δημαίνει ότι δεν Είστε Σαδίστρια και το Αλλάζετε σε Female Perv ... ο Κ/καθένας με τα γούστα του  
     
  2. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    Για την ανακαφαλαίωση.
    Το nipple playing είναι από τα βασικά σημεία (και απαραιτητα) του bdsm και για τα δύο φύλα, κυρίως για την γυναίκα λόγω στήθους και μεγαλύτερης θηλής.
    Αλλά ας το δοκιμάσουν και οι άνδρες, ακόμα και οι dom. Είμαι οπαδός ότι για αν διδάξεις τον πόνο πρωτα πρέπει να τον έχεις νιώσει ο ίδιος.
    Για το nipple piercing, είναι μία εξαιρετική κατάσταση διακόσμησης αλλά και βασανισμού, τηρώντας όμως τα προφυλακτικά μεσα όπως σε κάθε περίπτωση piercing. Προσωπικά το θεωρώ must και για dom και για sub.
     
  3. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    bodyfull69 εγώ μάλλον είμαι η εξαίρεση στον κανόνα, παίζω με τις ρόγες των σκλάβων, όχι τρυπήματα, μόνο με μανταλάκια η κλιπς, ενώ στο δικό μου στήθος δεν θέλω ούτε αγγιγμα 
     
  4. Αγαπητέ bodyfull69 τίποτα δεν είναι ΜUST για κανέναν και για καμία ανεξαρτήτως στάτους (φυσικά και ενοοώ τεχνική πρακτική). Τα ΠΡΕΠΕΙ, ΤΑ MUST, και οι απαράβατες "IEΡΕΣ" ΒΙΒΛΟΙ (ΚΑΠΟΙΩΝ ΚΟΥΤΟΠΟΝΗΡΩΝ) καταστρέφουν την δημιουργικότητα στα πλαίσια του ερωτισμού (με άλλα λόγια το ΜUST είναι ΚΑΚΟΥΡΓΗΜΑ για τον ερωτισμό).
     
  5. adelina

    adelina Regular Member

    Φρικτο ποστ. Φρικτα προσβλητικο για ενα πολύ μεγαλο μερος νομιζω «καταστασεων».
    Εξυπνα τοποθετημενα στη σωστη θεση, το «συγχωρεστε με» « καταστασεις-όχι ατομα» «ταπεινη αποψη».

    Δηλαδη μια αποψη εκφρασμενη με τροπο που οριζει τι ειναι και τι οχι λογικο, τι ξεφευγει και τι οχι, η συγκριση του συναινετικου sm με εξωφρενικα βασανιστηρια και κοψιματα φλεβων για να καταληξουμε στους ορισμους του τι ειναι υποταγη και κυριαρχια και στον Φρουδ και τα απωθημενα – σαν μια καλη διαγνωση του ειδικου και στις συμβουλες να παμε εθελοντες ή να βγαλουμε φραγκα μπορει να θεωρηθει «ταπεινη», επειδη δηλωνεται ως τετοια?

    Αν ηταν τετοιες οι ταπεινες αποψεις ο θεος να μας φυλαει απο τις αλαζονικες!!!  
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Απλά αποκαλυπτικό adelina για την Lady_Selene , για το που φτάνουν τα δικά της όρια στο sm ...
     
  7. Don Machino

    Don Machino Regular Member

    Αγαπητή Lady_Selene, μελετώντας το post σου έχω την αίσθηση οτι νοιώθεις ενοχές, ή μήπως αδυναμία, στο να επιβληθείς στον εκάστοτε αρσενικό σου και εγκεφαλικά και σωματικά.
    Έχεις δημιουργήσει λοιπόν το άλλωθι , την εικόνα της σεβαστής βεβαίως μακαρίτισσας στα χέρια των αλλόθρησκων.
    Έιναι η εύκολη λύση να βρίσκουμε άλλωθι όταν καταθέτουμε τα όπλα από τον στόχο μας.

    Αλλά γνωρίζεις? έχεις αντιληφθεί τι θέλεις από τα αρσενικά?

    Θες να είσαι η βασίλισσα και αυτοί οι κηφήνες? Πρέπει να είσαι όμως πολύ μάγκισσα και τσίφτισσα για να το πετύχεις. Στα Χανιά, επι Κρητικής Πολητείας (1900 περίπου), είχαμε την
    μαντάμ Ορτάνς. Είχε τους πρώτους. τους άρχοντες στα πόδια της. πού τέτοιες γυναίκες σήμερα...

    Ή μήπως θες τον φλούφλη σου με τα φραγκάκια του τα ωραία, να τρώει τη φάπα και να στέκει σούζα, να του δείχνεις το βρακάκι σου και να παιζει το λιλί του? Δεν είναι κακή περίπτωση. τον τελευταίο καιρό είναι must....

    Υπάρχει και η τρίτη λύση που είναι να τελειώσεις τις σπουδές σου, να φτιάξεις την καριέρα σου και παράλληλα να γνωρίσεις κάνα παλληκάρι με τη δουλειά του, τα σέα του τα μέα του, να κάνεις μια ωραία οικογένεια και να ζήσεις εσύ καλά και εμείς καλύτερα.

    Ξανά στο άρθρο σου τώρα, το ράπισμα τα μανταλάκια, ειδικά ο ηλεκτρισμός, γενικά η εκπαίδευση στις ρώγες τις κάνει πιό δυνατές σκληρότερες και ομορφότερες.
    Άσε τις αναστολές, διώξες τις φοβίες που έχεις, ασχολήσου με τις δικές σου ρώγες να αποκτήσεις οικοιότητα με το αντικείμενο.

    Και άσε τον Φρόυδ ήσυχο. Ποιός σου είπε οτι αυτός δεν μπάνιζε τα βυζιά της μάνας του, ή ότι ήθελε δαχτυλάκι για να του σηκωθεί, ή να τον σφυρίξει σε κάνα 9χρονο....ε..?
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor


    αυτό το κομάτι είναι εξαιρετικό και θα έπρεπε να το προσέξουν Αρκέτες νεαρές στο χώρο ....
     
  9. gaby

    gaby Guest

    Γνωρίζει κάποιος από σας ποιά καυστικά υλικά είναι κατάλληλα για να προκαλέσουν έντονο ερεθισμό, αίσθηση καψίματος - μυρμηγκιάσματος στις ρώγες;

    Countrepain, tabasco δεν έκαναν τίποτα σχεδόν, τα δοκίμασα...
     
  10. Uranoos

    Uranoos Regular Member

    Θερμαντική δεν έκανε τίποτα? Παράξενο...
    Δοκίμασες μόνο πάνω στη θήλη ή και γύρω απ'αυτή?

    Tελευταία φορά εδειχνε να λειτουργει  
     
  11. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Be Creative, Play Safe and Have Fun!!!

    http://www.leathernroses.com/generalbdsm/raventypesplay4.htm
     
     
  12. gaby

    gaby Guest

    Σ ευχαριστώ zoyzoy   επόμενα στη λίστα μου το λάδι κανέλλας και το βάλσαμο τίγρης. Αν και σκεφτόμουν και την φρέσκια πιπερόριζα.