Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

No sex included-complete_

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 6 Απριλίου 2006.

  1. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Συγχαρητηρια  
     
  2. PeterKa

    PeterKa New Member

    Πολύ καλό Incomplete_ !
     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    α.Ιδιαίτερα γρατζουνισμένο:έχεις δίκιο.εγώ υπερέβαλα .έπρεπε να γράψω ερεθισμένο.δεν υπήρχαν αμυχές ή αίμα.πίστεψε με φίλε,χωρίς διάθεση απολογίας από μέρους μου,ούτε μου αρέσει η αίσθηση του αίματος στη γλώσσα μου,ούτε στη θέα γενικά του αίματος νιώθω κάτι..και γενικά το blood είναι ένα από τα απαράβατα και μη διαπραγματεύσιμα όρια μου..

    β.αααααααα φίλε μου...είμαι ιδιαίτερα πολυγαμικός γενικά ,αλλά και απόλυτος οπαδός του safe .ξέρεις πόσες φορές σε outdoors δε γ...σα γιατί δεν είχα προφυλακτικά μαζί μου;άσε μη μου τα θυμίζεις..ποτέ φίλε rolfo δεν είπα "ας πάει το παλιάμπελο"(άσε που πέρα από αρρώστιες και νοσήματα σιχαίνομαι το scat-λίγο να έβλεπα πάνω στο...θα σιχαινόμουνα και να το πιάσω μετά)..

    εν ολίγοις.όταν προσέχεις,προσέχεις είτε έχεις 1 σύντροφο,είτε 150000.βέβαια προκαλείς την "τύχη" σου,αλλά από την άλλη μέσα από τη δικη μου εμπειρία μπορώ να σου πω,πως προσέχω πολύ περισσότερο,από πολλούς κατα κανόνα μονογαμικούς που έχω συνευρεθεί και έκαναν ή θέλαν να κάνουν υποχωρήσεις πάνω στο θέμα προφύλαξης..

    και καλά βγάλε με εμένα.είναι θέμα ανθρώπου  
     
  4. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: No sex included-complete_

    μαλιστα...
     
  5. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: No sex included

    T E Λ Ε Ι Ο !!!!!!!!!!!!!!!!!
    Συνέχισε έτσι Incomplete και θα γίνεις ο καλύτερος Master ever!!!!!!!!
    Θα σε περιμένω και εγώ μία μέρα να κάνουμε μαζί ένα session  
     
  6. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

      μ'αρεσε που σ'άρεσε όμορφε!!

    και ξέρεις κατι ακόμα? μ'αρέσει που βγάζεις μια τρυφερότητα απερίγραπτη "κακέ"....!! 

         
     
  7. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: No sex included-complete_

    τελικα,καλα εκανα και ρωτησα για τη συνεχεια 
     
  8. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: No sex included-complete_

    Θενξ συντρόφοι...
     
  9. savra

    savra Guest

  10. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    Δε μένω στο κείμενο σου , για το οποίο θα έλεγα κι εγώ με τη σειρά μου...Καλή φάση.
    Μου άρεσε όμως πολύ ο τρόπος με τον οποίο το τελείωσες.Νομίζω ότι έχει την ουσία του πράγματος.Επιδοκιμάζω και επικροτώ.
     
  11. mill_man

    mill_man New Member

    Απάντηση: No sex included-complete_

    αν και νεο μελος εδω..(αυτο ειναι το πρωτο μου post) θα μπορουσα να πω πως ειναι μια απο τις καλυτερες αφηγησεις που εχω διαβασει..
     
  12. gaysubmissive

    gaysubmissive New Member