Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

no sex included...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 5 Απριλίου 2006.

  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Το τηλεφωνικό κάλεσμα ήταν ολιγόλεπτο.
    Η ώρα δεδομένη.Του πα όμως πως θα πάω αργότερα.
    Με περνούσε πάνω από δέκα χρόνια.Δεν ξέρω γιατί ,αλλά ήθελα να τον δω πάνω στη δράση και όχι στην προετοιμασία.Σκλάβος του ήταν.Ας λέγαν πρώτα ότι ήθελαν.
    Με μισή ώρα καθυστέρηση ,λοιπόν, χτύπησα το κουδούνι.Ο Αφέντης του μου άνοιξε ολόγυμνος."Πήγαινε βάλε ποτό και έλα στο δωμάτιο".Έτσι και έπραξα.Ποτό με αρκετό πάγο,τα τσιγάρα στο χέρι και είσοδος στο δωμάτιο.
    Πήγα στη γωνιακή καρέκλα και έκατσα αναπαυτικά τοποθετώντας τα πράγματα μου όπου μπορούσα τριγύρω,χωρίς να αφήσω το ποτό απ΄το χέρι.
    Μόλις τακτοποιήθηκα ,άρχισα να τους παρακολουθώ.Στα γόνατα ,ολόγυμνος,τα χέρια δεμένα σε ένα μακρύ,λεπτό και στρογγυλό ξύλινο δοκάρι ,το οποίο στηρίζονταν στους ώμους.Τα πόδια δεμένα μεταξύ τους σταυρωτά ,στους αστραγάλους.Τα μάτια δεμένα.Μόνο η βαριά ανάσα εκείνου ακούγονταν ,ενώ Εκείνος τον περιεργάζοταν όρθιος και τριγυρίζοντας τον,κρατώντας μια δερμάτινη χοντρή ζώνη.Τα χτυπήματα ήταν πάντα ξαφνικά και σε διαφορετικό σημείο.Με κοιτάει."Θες να παίξεις τώρα; " "Συνέχισε ,να κάνω ένα τσιγάρο ακόμα".
    Ο σκλάβος που δε με ήξερε ,αφουγκραζόταν τη φωνή μου ,για να καταλάβει -όσο μπορούσε- ποιος και τι είμαι.Δε με γνώριζε...
    Τότε Εκείνος του πάτησε το δεμένο σύμπλεγμα χεριών και ξύλου ,μέχρι το κεφάλι του να ακουμπήσει στο πάτωμα.
    Με τη ζώνη άρχισε να τον μαστιγώνει στα μέρια και στα πλευρά.κάποια στιγμή ένας λυγμός ξέφυγε από το σκλάβο."Τι έγινε ρε;"αγρίεψε εκείνος "Πόνεσες;;Πονάς ρε;!" "όχι ...." "Μίλα ρε!Πονάς;!" "όχι..." εκεί το χαστούκι ακούστηκε δυνατό "Σε ποιον μιλάς ρε;;;!" .. "συγνώμη κύριε.."
    Πάτησε το δοκάρι στο σημείο του σβέρκου.Με κοίταξε."Έρχομαι του λέω".Σβήνω το τσιγάρο και ξεκίνησα να γδύνομαι αργά.Έβγαλα από το παντελόνι μου τη στρατιωτική μου ζώνη(αγαπημένο και χρήσιμο ενθύμιο) ,με την παλάμη μου έπιασα σφιχτά την αγγράφα και το άλλο άκρο της και τους πλησίασα.
    "Πήγαινε να κάνεις ένα τσιγάρο.." είπα σε Εκείνον "και άσε με λίγο μαζί του".Εκείνος πήγε στη θέση μου και κάθισε για να με παρακολουθήσει.
    Σκύβω στο αυτί του σκλάβου"Είσαι καλά;"του ψιθύρισα "μάλιστε κύριε"
    "Πως σε λένε;" "θάνο κύριε.." σηκώθηκα.Κοίταξα εκείνον που κάπνιζε και μας βολιδοσκοπούσε.Τύλιξα μια φορά τη διπλωμένη ζώνη στο χέρι μου.Τον ξανακοίταξα και του χαμογέλασα ελαφρά.Με το ποτό στα χείλη μου έκλεισε το μάτι.Αυτό ήταν.
    Το πρώτο χτύπημα με τη ζώνη στα μέρια τον έκανε να βογγήξει.Ίσως το ξάφνιασμα,ίσως το χτύπημα,ίσως και τα δύο..
    Το δεύτερο χτύπημα ήταν πιο δυνατό.Το τρίτο ακόμα δυνατότερο.Έκανε να σηκωθεί.Εκείνος νευρίασε."Παραπονιέται ρε;!" "Παραπονιέσαι ρε;!" "όχι Κύριε..συγνώμη...απλά πόνεσα λίγο,αλλά συνεχίστε.."
    Πήρα ένα παραγεμισμένο κουτί από παπούτσια.Το έβαλα κάτς απ τις γάμπες του,ώστε να ανασηκωθούν τα πέλματα του....

    Τι λέει η συντριπτική πλειοψηφία των str8 μελών;Να συνεχίσω;
     
  2. Lady_Selene

    Lady_Selene Regular Member

    Μα και βέβαια!!( μήπως επειδή είμαι bi θέλω;;;     
     
  3. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Συνέχισε φίλε μου Incomplete_ Μη μασάς... ....αξίζει
     
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Το να έπαιρνα 2-3 απαντήσεις και να συνέχιζα...θεμιτόν..
    Όμως ,θα απέχουν οι δυο δημοσιεύσεις μεταξύ τους αρκετά ...
    Καλό σας βράδυ και θα αναλογιστώ τι έκανα λάθος απ τα δύο.Αν έπρεπε να γράψω μονοκόμματη τη δημοσίευση(ήθελα να δω όμως αν δεν πήγαινε λόγο τυχόντος διαχωρισμού στο βρόντο-δεν υπήρχε λόγος να τη γράψω για μένα και μόνο) ή αν άφησα αρκετό χρόνο μεταξύ της προγραμματιζόμενης προς εγγραφής συνέχειας(δεν ήμουν στον υπολογιστή όμως να ελέγχω...)..
    Όπως και να χει δεν ξέρω ,πάλι,αν πρόκειται για έλλειψη σεβασμού προς τον οποιοδήποτε ή προς το οτιδήποτε..
    Αρκετοί προβληματισμοί για απόψε.Και πάλι καληνύχτα σας.

    Υ.Σ. Θα διέγραφα ολόκληρο το thread,αλλά σκέφτηκα να μείνει προς παραδειγματισμό στο μέλλον..
     
  5. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    RE: RE: no sex included...

    Έπεσες για άλλη μια φορά σε ατόπημα !!!
    Δεν έχω ξαναδιαβάσει χειρότερη συμβουλή απ΄ αυτήν που μόλις έδωσες Oscar.
    Μάλλον έχεις κάνει υπερκατανάλωση Lexotanil και βρίσκεσαι σε σύγχυση.
    Μη γίνεσαι λοιπόν κακός σύμβουλος, κολασμένε.
    Περιορίσου στις διεφθαρμένες και διατροφικές σου ιδέες για το πήδημα (sex)
    Εκεί σε βρίσκω καλύτερο.
    Λάθος σου Incomplete_!!!
    'Εστω και ένας/μια να ήθελε να δώσεις συνέχεια στο κείμενο σου....
    EΠΡΕΠΕ να το κάνεις γι αυτόν/ην.
    Ξανασκέψου το...ξέρω ότι η λογική σου θα υπερισχύσει, φίλε.
    Συνέχισε, αν νομίζεις ότι τουλάχιστον Εγώ που στο ζητώ αξίζει να το διαβάσω,
    αγνοώντας εσύ πρώτος όλους όσους το περιφρονούν και το μέμφονται.
     
  6. Lady_Selene

    Lady_Selene Regular Member

    Όλοι εμείς οι κολασμένοι, απλά κάναμε χιούμορ γλυκέ μου Incomplete. Δεν έχει να κάνει με την όμορφη εμπειρία σου, ούτε και ήταν πρόθεσή μας να την διακόψουμε. Άλλωστε, 3 τουλάχιστον άτομα σου ζητήσαμε να συνεχίσεις. Μην ' πιάνεσαι' τόσο εύκολα και συνέχισε ακάθεκτος. Δεν έγινε δα και κάτι τραγικό....  
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Προς αποφυγήν παρεξηγήσεων να διευκρινίσω ,πως δε με ενόχλησε το περιεχόμενο κανενός μηνύματος(ελπίζω φίλε Oscar τα lexotanil να μην προτείνονταν για μένα-ειλικρινά θα με στεναχωρήσεις πάρα πολύ).Απλά με εκνεύρισε και στεναχώρησε παράλληλα,ότι σε ένα thread-ανολοκλήρωτη κατάθεση υπήρξε διάλογος (ανεξαρτήτος θεματολογίας) άσχετος με την ερώτηση μου,που χάλαγε τη ροή του κειμένου μου.Ελπίζω να καταλαβαίνετε
    ποια είναι η διαφορά κατάθεσης-απάντησης.Λυπάμαι για μένα που θα απολογηθώ,αλλά πρέπει να διευκρινίσω πως υπήρξαν threads μου,που δεν απαντήθηκαν ή μετά από λίγες απαντήσεις παρέκλιναν εντελώς σε άλλους μίττους -για άλλους λόγους(όπως και γω δυστυχώς έχω συμβ΄λαλει σε ανάλογες καταστάσεις).Όταν πρώτος πρεσβεύω και ευαγγελίζομαι πως τα forum,είναι ένας ζωντανός οργανισμός και μια μικρογραφία της κοινωνίας
    έχω και την ανάλογη κατανόηση.
    Απλά στο συγκεκριμένο περίμενα έναν αυτονόητο σεβασμό που είχαν και τα ανάλογα threads στο παρελθόν.
    Μακρηγόρησα.Εν κατακλείδι.Αν θέλετε διαγράψτε τα μηνύματα σας εκτός θέματος(όχι τα 2-3 παραινετικά) και αποθηκεύστε τα (σε αυτήν την περίπτωση θα διαγράψω τα δύο δικά μου εντελώς).Όταν συνεχίσω το υπόλοιπο μέρος ,ας κάνετε επικόλληση από κάτω και τότε ούτε γάτα ούτε ζημιά. Απλά επιθυμώ τα δύο τμήματα να ναι κοντά ...
     
  8. Maley

    Maley Contributor

    Φιλε Incomplete, πολυ ομορφη και καυλωτική η ιστορια σου..κριμα που δεν την συνεχισες...σε καταλαβαινω ομως απόλυτα..
     
  9. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Mη διαγράψετε τπτ..Το πέρασα σε νέο thread..

    Και μη με λες ευγενέστατο!Κοκκινίζω! :Ρ:Ρ
     
  10. slv_hana

    slv_hana Regular Member

    RE: RE: no sex included...

      Ε????? Σιγουρα αστειευεσε,ε?  
     
  11. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: no sex included...

    ....λοιπον?Θα τη συνεχισεις? 
     
  12. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor