Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Omorashi

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Akuji-omo19, στις 19 Ιουλίου 2016.

  1. Akuji-omo19

    Akuji-omo19 Omorashi Fan!

    Σαν νεος στο φορουμ ειπα να μπω κατευθειαν στο ψητο!!!
    το
    Omorashi
    Japanese word meaning "to wet oneself". A paraphilia involving urinating on oneself but also arousal brought on by having a full bladder, by causing someone to develop a full bladder, or by witnessing someone with a full bladder "relieve" themselves.

    Για οσους δεν γνωριζουν Αγγλικα
    Ιαπωνικη λεξη που σημαινει "να κατουριεσαι πανω σου" . Μια παραφιλια που συμπεριλαμβανει το να ουρεις πανω σου ή να διεγειρεσαι απο το να βλεπεις καποιον με γεματη κυστη, να προκαλεις καποιον στο να γεμισει την κυστη του , να βλεπεις καποιο με γεματη κυστη να "ανακουφιζεται"!!

    Αναρωτιεμαι σε ποσους απο εσας αρεσει ή εχετε δοκιμασει κατι παρομοιο ?
    Εχω δοκιμασει να γεμισω την κυστη μου και να κρατηθω οσο αντεχω απλα και μονο για πειραματικους σκοπους , δεν με αναβει το να κατουριεμαι αλλα το να βλεπω γυναικες να το παθαινουν (να κατουριουνται πολυ ή να τα κανουν πανω τους)
     
  2. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Καλώς ήλθες  

    Το να με κουρεύουν, να με ξυρίζουν, και να μου τον κρατάνε όταν κατουρώ, είναι πράγματα που αρέσουν και σε μένα.
    Αμα θέλουν, γιατι αν δεν, εγώ το λέω καλό σημάδι δεν εχω, θα το κάνω το καπάκι...... μούρλια  
     
  3. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Φίλε μου μη το κάνεις κ τόσο συχνά αυτό μη πάθουν καμία ζημιά τα νεφρά σου..
     
  4. Akuji-omo19

    Akuji-omo19 Omorashi Fan!

    @Bubblebee
    Δεν καταλαβαίνω το συσχετισμο με κούρεμα και ξύρισμα αλλά θενκς για την απάντηση

    @halkidikiotis
    Δεν το κάνω συχνά... έτσι και αλλιώς για να κάνει ζημιά στα νεφρά πρέπει να πάθεις φραγή από πέτρα στην ουρηθρα η στην κύστη. ..δεν είναι τόσο εύκολο να γίνει flowback στα νεφρά το πιο πιθανό είναι απλά να κατουρηθεις πάνω σου....
    Ευχαριστώ για την συμβουλή ωστόσο
     
  5. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Τις προαλλες κατουρησα σ ενα ποτηρι για προσωπικους λογους. Κι οταν ημουν μικρη ειχα κατουρηθει πανω μου κανα δυο φορες αλλα οχι κι επιτηδες.
     
  6. Akuji-omo19

    Akuji-omo19 Omorashi Fan!

    @SAP Οταν λες Μικρη εννοεις φαση 9 -14 , ή πιο μικρη ? Το επιτηδες ειναι μερος του φετιχ αλλα κυριως το "ατυχημα" ειναι που εξιταρει πιο πολυ ...
     
  7. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Ε που να θυμαμαι κι εγω.
     
  8. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Βρηκα το αλλο σου μισο @Omorashigirl
     
  9. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    (Παιδια με το καλο να τα βρειτε! Κι εγω θα ειμαι στις μπονμπονιερες αν με θελετε!!!)
     
  10. Akuji-omo19

    Akuji-omo19 Omorashi Fan!

    χαχαχαχα.... Σε ευχαριστουμε για το προξενιο!!!
     
  11. Omorashigirl

    Omorashigirl New Member

    Χαχα γεια σας! Ειμαι καινούρια κ δεν ξέρω πως λειτουργεί ακόμα το site αλλα ναι, αγαπώ omorashi αλλα όχι golden showers και να πίνω κτλ Ειμαι Dom και μ αρέσει να βασανίζω τον άλλον , να τον κανω να κρατιέται με τις ώρες μέχρι που δεν αντέχει άλλο .. Δυστυχώς δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα με κανέναν αυτο , δεν τολμάω να πω ότι μ αρέσει
     
  12. να πάτε στη σελίδα 26 του fetish ουρολαγνεία και να διαβάσετε ένα ωραίο post της ABDL. Νομίζω σας καλύπτει τους 2 παραπάνω. καλύπτει και εμένα!