Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

On line

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος pureslave, στις 23 Σεπτεμβρίου 2005.

  1. fata_morgana

    fata_morgana Regular Member

    χμμ μαλλον δικιο εχεις απλα δωσε λιγο χρονο στους διαχειριστες μπορει να μην προλαβαν 
     
  2. slv_hana

    slv_hana Regular Member

    Καλημερα σε ολους σας!Εχω σχεδον 3 εβδομαδες να μπω στο site και μου λειψατε ολοι παρα πολυ!
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Θα λείψω μερικές ημέρες όμορφα να περνάτε συνταξιδιώτες σε αυτό το μονοπάτι...
     
  4. Maley

    Maley Contributor

    Eμενα δεν περναει ημερα που να μην μπω 2-3 φορες εστω και για να χαζεψω....
     
  5. paroinia

    paroinia Regular Member

    καλησπέρα, θέλει κανείς λίγο διάβασμα να του δανείσω?
     
  6. Maley

    Maley Contributor

    Ναι paroinia, εγω θέλω..
     
  7. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    Ενα πραγμα μονο θα πω. ΘΕΛΩ ΑΔΕΙΑ!  
     
  8. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: On line

    Ακόμα;;;

    Μην απελπίζεσαι όμως...έρχεται τριήμερο! Θα ξεκουραστείς.

    Αστάρτη
     
  9. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    Θα δουλευωωω...  
     
  10. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: On line

    Μην στεναχωριέσαι. Θα σου κάνω παρέα και εγώ! Έχω τόση πολλή δουλειά που μπορώ να βγάλω το Σ/Κ στο γραφείο!
    Κουράγιο καλέ μου SadalMelik 
     
  11. slv_hana

    slv_hana Regular Member

    Απο οτι ειδα τωρα που εγραφα την ηλικια μου στο profile κι εβλεπα και των αλλων,ειμαι η μικροτερη εδω μεσα,ε?Εκτος αν υπαρχει κανενα ανηλικο που κρυβεται... Πρεπει λοιπον να με προσεχετε και αν λεω και καμια κοτσανα να μη μου επιτιθεστε,αλλα να με διορθωνετε..  Τι να κανω η κακομοιρα?Με τον καιρο θα μαθω κι εγω,οπως ολοι φανταζομαι..Δε πιστευω να υπαρχει κανεις που να γεννηθηκε καλος/η σκλαβος/α ή Αφεντης/ντρα.Στην αρχη υπαρχει μονο μια δυνατη επιθυμια για να Γ/γινουμε οσο Κ/καλυτεροι γινεται κι επειτα ολοι μαθαινουμε,ετσι δεν ειναι?
     
  12. Maley

    Maley Contributor

    Eισαι μικρη και τριανατφυλένια, μικρη και τριανταφυλιένα...