Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

one night session

Συζήτηση στο φόρουμ 'Tops / Bottoms' που ξεκίνησε από το μέλος charlotte, στις 8 Νοεμβρίου 2017.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Κατ' αναλογία με το one night stand και στο one night session με τον "συμπαίκτη" σου δεν είχες ποτέ πριν το δρώμενο την παραμικρή επαφή.
    Άρα - υποθέτω -, ότι τον συναντάς για πρώτη φορά στον έξω κόσμο, σου γυαλίζει και του γυαλίζεις και πας - σχήμα λόγου -, να sessionάρεις μαζί του.
    Τώρα μέσα σε 10 λεπτά, 30 λεπτά, μια ώρα πριν βρεθείς με κάποιον σ' ένα δωμάτιο ( πιθανολογώ ) ή κάπου αλλού απόμερα ( ξανά πιθανολογώ ), πως γίνεται να σου προκαλέσει τα απαραίτητα συναισθήματα ( όποια θα ήταν εκείνα ), που να σε ωθούσαν να ήθελες να του δηλώσεις υποταγή.
    Ή σε κείνον, να ήθελε πάνω σου να κυριαρχήσει, - για μένα πάντα - είναι από κείνα τα κόλπα δύσκολα, που κάνουν στις Ινδίες.

    Βέβαια το μυαλό έχει το κουσούρι, να παίζει πολύ περίεργα παιχνίδια, όταν το θέλει και περί ορέξεως...
    Εγώ στο χωριό μου, από πάντα τ' ονόμαζα ξεπέτα ( vanilla ή "κλωτσοπατιναδίστικη" ) και κάποτε που κάποια είχε "τολμήσει",
    να με αποκαλέσει κύριο μετά από ούτε μισή ώρα ( στη διάρκεια καφέ ).
    Όχι session δεν είχε δει μαζί μου, αλλά μετά βίας είχα κρατηθεί, να μην κλάψω απ' τα γέλια στα μούτρα της.
    Πάντως εκείνη η εμπειρία ήταν διδακτική, τ' ομολογώ ( ο καφές ήταν ψιλοχάλια αλλά ευτυχώς είχε διαρκέσει για λίγο και ακόμη καλύτερα, δεν είχε "περαιτέρω" χαχα ).
     
    Last edited: 9 Νοεμβρίου 2017
  2. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Ναι! Οταν της ζητηθεί να είναι ετοιμη να υπακούσει σε οτιδήποτε; πληρης δεν είναι;
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δεν ξέρω που κ πως γνωρίζονται, απλά ίσως και άσχετο με το νήμα, μήπως απλά να είναι friends with benefits. Όχι;
     
  4. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Βρίσκω έναν άγνωστο, του λέω είμαι μαζοχιστρια, εγώ σαδιστής λέει αυτός, κάνουμε σεσσιον.

    Παράδοση ελέγχου μόνο στο κρεβάτι Top /bottom.
     
  5. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Μιλάω για εξεφτελισμό χρυσή, βροχή, οτιδήποτε που δεν είναι s/m θα ξεπερνουσες φόβους, αναστολες, ορια, για ένα σεσιον; στο κρεβατι μόνο φυσικα! Αλλά ο καθένας μπορει να έχει όρια και εκει, δεν είναι; εχεις ακουσει τα καλυτερα για τον τυπο αλλα σε σενα αγνωστος.
     
  6. skia

    skia Contributor

    Διευκρίνησέ μου κάτι.... Ρωτάς να μάθεις αν η υπό είναι υποχρεωμένη να το δεχτεί ή αν είναι πρέπον να το ζητά ένας Κ σε ένα μεμονωμένο session;
     
  7. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Όχι το ερωτημα μου είναι πόσο θεμιτό είναι σε μεμονομένο παιχνίδι να ζητας να κάνεις εν λευκό ότι θέλεις. Και οχι μόνο θεμιτό και πρακτικά ρωτάω αν θεωρουν οτι γινεται
     
  8. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Και τι διαφορά έχει κάτω απο αυτές τις συνθήκες το μεμονομένο σεσιον απο αυτο μεσα σε σχέση
     
  9. skia

    skia Contributor

    Σε μια σχέση υπάρχει μια πορεία, μια συνέχεια. Υπάρχει εξέλιξη σε όλα τα επίπεδα. Σε ένα session/ξεπέτα υπάρχει απλά ευχαρίστηση και παιχνίδι για μια, δυο ώρες.
     
  10. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Επειδή γράφουμε πολλά άτομα ταυτόχρονα και τώρα τα διάβασα αναλυτικά

    One night session ορίζω ως αυτό που ανέφερε ο @Tenebra_Silente

    Εάν ρωτάς εμένα προσωπικά, επειδή έχω πολλά κουσούρια, όχι δεν θα το έκανα ποτέ και για κανέναν λόγο.

    Τωρα αυτό το ότι άκουσα τα καλύτερα... Από ποιον τα άκουσα; Πως συζήτησα κάτι τέτοιο; Μου φαίνεται αστεία η συζήτηση αλήθεια και δεν σε ειρωνεύομαι καθόλου μα καθόλου το να μου πει κάποια "Δυναμίτης ο Μήτσος, εγγύηση" και εγώ να μπω στη διαδικασία να ανταλλάξω σωματικά υγρά με έναν άσχετο.
     
  11. skia

    skia Contributor

    Δεν υπάρχει manual. Aν ο Κ αναφέρει ότι θέλει κάποια πράγματα αδιαπραγμάτευτα κι η υπό δεν συμφωνήσει (λέω πάλι), είναι δική της η επιλογή αν θα προχωρήσει. αν μη τι άλλο, δεν την σπρώχνει κανείς με το ζόρι.
     
  12. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Σεβαστη η γνωμη σου να μην κανεις ξεπετες γενικά απ οτι κατάλαβα! Οκ εδω πραγματευόμαστε Savoir Vivre για ξεπέτες όμως!